Omluvy od bílejchKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:9 835
V dnešní korektní době je být černochem těžší, než si myslíte, zvlášť když si chcete dát jen pivko s kamarádem. Nikdo vám nedá pokoj, ale trochu jinak než před 60 lety.

Přepis titulků

- Tak jsem viděl čtvrtý díl. - Fajn. A Lannisterové jsou ti blonďatí. A Lannisterová je provdaná za Roberta Barantheona, který je král. - Je to Barantheon, nebo Baratheon? - To druhý. A ta druhá blondýna... To je... Co si dáte? Nevím, tři kamikadze panáky, třeba.

Proboha, nevěřím, že to udělal. Co jako? Obsloužil mě před vámi dvěma. Tohle se mi příčí. Je mi to tak líto. To nevadí. My máme piva. Ne, chci se omluvit za... všechno. - V pořádku.

- Ne, ne. Sto let to nebylo v pořádku. Jako před dvaceti lety by vás dva sem ani nepustili. Dvaceti lety? To byl rok 1992. Oba jste fakt překrásní. No, ta má dost. To se mi zdálo, že jo? Úžasný. Takže, Lannisteři.

Ona je královna a Jaime Lannister je ten druhý. - Jaime... - Jak je? Hele, dej mi ještě jedno. Tamtím jsem si polil tričko Tribe. Děsný, co? Ale co už. Mám to z devadesátýho třetího. Midnight Marauders Tour. Hele, mám to všude. Sakra. A kdo je tvůj oblíbený člen Tribu? Smoke, Smoky. Znáte ho, ne? Je super.

Byl spíš v pozadí, ale... Tak jo, fajn. Tak zas někdy. - Super. - Jo. Tak pojď, tak pojď, tak pojď. Do toho. Zatím. On udělal otočku. Udělal otočku. Druhý člověk, který si nepočkal na pití. Na něco se zeptám. Kdo je to ten barbar, který vypadá jako velký Dave Navarro?

Kdo to je? Potřebuju pití. Tak jsem viděl Amistad. Třikrát zhlédnuto a ještě stokrát se podívám, udělám to rád. Pokud si tím ti lidi prošli, tak si tím projdu 300krát také, nebo tak. Jo, bylo to hrozné. Myslím si, že by jeden člověk neměl vlastnit druhého. Tečka.

Jsem rád, že sis to z filmu odnesl. Je mi jedno, kdy se to stalo. Nemělo se to nikdy stát a přihodit, ale to nosím dříví do lesa. Vy mě chápete. Říkám si, proč to někdo dělal? To si dělaj srandu! Děláš si srandu? Co děláš? Tos neudělal! Stydím se. Asi je to v pohodě, protože jste tam nebyl. Hele, můžem se vymlouvat celý den.

Celý den. - To není výmluva. - Prostě to přejdem. - Prostě to neřešte. - Poslední slovo? - Jsme v poho. Že jo? - Jo. Takže pohoda jahoda? - Ano. - Cože to? Vůbec nic. Další čtyři roky. Hele, chlapi, jestli to pomůže, černoši mě znervózňují.

- Díky. - Díky. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc prosím o překlad How Old-Timey Anthropologists Got Laid od téhle dvojiky (y)

10

Odpovědět

rasisti

31

Odpovědět

Nedokoukal jsem, prostě jsem tu trapnost nemohl vydržet

1535

Odpovědět

Tvoje chyba. :D

349

Odpovědět

Mě zase dost znervózňovali, ale kousl jsem se a doukoukal to.

251

Odpovědět

O moc si nepřišel o.O

24

Odpovědět

No, tenhle humor není pro každého. Já se na konci od srdce zasmál.

162