Komentované demo hry Assassin's Creed: Unity

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:7 568

Jednou z nejočekávanějších her na herním veletrhu E3 byl bezesporu nový díl série Assassin's Creed s podtitulem Unity. Pro mnoho lidí bylo představení poměrně příjemným překvapením, protože hra vypadala lépe, než se čekalo. V tomto díle se podíváme do Francie za dob Velké francouzské revoluce a v tomto komentovaném demu se dozvíte více informací.

Přepis titulků

PAŘÍŽ 1793 Vláda teroru Ubohá Francie je nemocná, město je zraněné a zanícené snahou uzdravit ho. Bývalý král byl tvrdohlavý a zkorumpovaný. Nyní je bezhlavým tělem, zavražděným lidmi i hanebníky. V této době fanatici ze všech stran prolévají krev na každém rohu. Chci vyléčit tisíc hrůz. Den za dnem, ulici za ulicí, templáře za templářem.

Jmenuji se Alex Amancio a jsem kreativním ředitelem hry Assassin's Creed: Unity. Vítejte v ulicích Paříže, nejkrásnějšího města na světě, které se utápí v krvavé revoluci. Na vrcholu Notre Dame náš hrdina, Arno, sleduje situaci. Spusťme na ulici pomocí kontrolovaného sestupu, jedné z novinek pohybu v ACU. Pohyb jsme úplně předělali, abyste si mohli přesně naplánovat svou cestu.

Pro sestup na ulici už nemusíte hledat stoh slámy. Tento dav se před chrámem shromáždil, protože byli duchovní vyvlečeni ven. Hráč si může vybrat, zda se nějak zapojí, nebo ne. Může duchovní zachránit, což ale přitáhne pozornost, nebo je nechá povraždit, ale zůstane skrytý. Volba je na vás. Myslím, že tyhle pobudy zvládnou strážní.

Můj cíl může mít někam namířeno. Jak vidíte, město je plné života. Obyvatelé si hledí svého, jsou okrádáni nebo přitahováni zajímavými událostmi. Musíte se naučit číst chování davu, abyste se dostali k možný herním událostem. Například dav okolo tohoto domu se zajímá o nedávnou vraždu. Toto je začátek jedné mise ohledně záhadných vražd. Podívejme se dovnitř.

Poprvé naprosto bez nahrávání. Vzchopte se, madam. Vrátím se a učiním spravedlnosti za dost. Mise byla přidána mezi úkoly a můžeme pokračovat k našemu cíli. Pamatujte, že Paříž je uprostřed revoluce. Potyčky mohou vypuknout kdykoliv. Jak vidíte, lidé bojují s Agresory, naší nepřátelskou frakcí.

Tady to je. Pokud nejdu pozdě, zastinu kapitána Xaviera u oběda. Náš cíl je ve společenském klubu, v jedné z nových lokací v ACU. Musíme se dostat dovnitř. Zkusíme to hlavním vchodem. V ACU je boj větší výzvou a hráči budou muset využít svůj důvtip, zbraně a nové bojové pohyby.

Mezi nimi najdete blokování, uhýbání, nárazy a útoky silou. Před vstupem do budovy použijeme Orlí puls, abychom viděli, co je uvnitř, a naplánovali si postup. Můžete vcházet do mnoha budov, což je příležitost pro mnoho nových herních situací. Přejděme do módu plížení a pokusme se nenápadně proklouznout. Poprvé v sérii najdete skutečný mód plížení, který zapnete stiskem jediného tlačítka.

Tento mód vás udělá méně nápadnými a umožní vám za pomoci překážek proklouznout kolem nepřátel. Náš cíl se skrývá ve třetím patře. Jdeme k němu. Já to nebyl. Nejsem ten, koho hledáš! Kde je? Palais de Justice! Na popravách! Dobře. Měl bys odsud zmizet.

Děkuji, pane, děkuji! Vypadá to, že tu náš cíl není. Pojďme ho tedy najít k Palais de Justice. Zde vidíte nádherné panorama Paříže. Město je stejně velké, jako ve skutečnosti bylo. To dodává pohybu úplně nový pocit. Abychom udělali cesty po střechách výhodnější, přidali jsme novou funkci.

Díky ní můžeme rychle vidět důležitá místa a události v okolí. Hospody jsou místem sociální interakce. Najdete zde obchodníky nebo možnost se připojit do co-op misí. V době revoluce bylo jídlo nedostatkové. Tito lidé se dožadují obilí. Můžeme se do toho zapojit, ale tentokrát to necháme být. Tuto ulici blokuje nepřátelská frakce Agresorů.

Nemůžeme s nimi bojovat, protože by to přitáhlo pozornost Ochránců a zatím nejsme tak silní, abychom je porazili. Díky této zdi se jim prozatím vyhneme. Tento ohromný dav se shromáždil, aby sledoval veřejné popravy gilotinou. K nalezení cíle využijeme Orlí puls. Zatím je to omezená schopnost, protože jsme neodemkli její plný potenciál. Náš cíl, kapitán Xavier, míří ke gilotině, kde zahájí popravy.

Jsme vrazi, jsme čepelí v davu. Náš cíl můžeme zabít mnoha způsoby. Můžeme použít fantomovu čepel, novou typickou zbraň vrahů. Můžeme použít na ochromující granát nebo můžeme použít novou schopnost maskování a prostě k němu nakráčet. Ale tentokrát pošleme zprávu Templářům. Uděláme tuto vraždu co nejveřejnější. Ticho!

Všichni se utište! Před zrakem všemocného Boha bude spravedlnosti učiněno za dost. Pohleďte na tohoto padlého člověka! Na toto nehodné zvíře! Tohoto buřiče! Je nepřítelem obležené Francie. Je zkažený a opovrženíhodný! Smrtí splatíte hříchy svého života! Všichni buďte svědky!

Zastavte toho parchanta! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

H.o.d.n.ě h.u.s.t.é.!

71

Odpovědět

"V ACU je boj větší výzvou a hráči budou muset využít svůj důvtip, zbraně a nové bojové pohyby. Mezi nimi najdete blokování, uhýbání, nárazy a útoky silou."

Zkrátka a dobře prostě budu mačkat tlačítky jako idiot, jako ostatně ve všech dílech :D

194

Odpovědět

Takže počkať si 2 roky kým to bude na steame so 75% zľavou :-D

164

Odpovědět

Snad prvni hra kde dav a celkove mesto vypada desne prirozene :)

331

Odpovědět

5:16 bitka ktorá skončí pobodaním jedného zúčastneného a dvaja prísediaci popíjajú ďalej takisto ten voz s jedlom tesne predtým zaujímalo ako dlho by som musel na nich pozerať kým by sa niekam pohli bez toho aby som sa zapojil
veľmi prirodzené

50

Odpovědět

Bude dneska Conan?

1913

Odpovědět

Já mám spíš obavy o HW nároky... :/ Doufám, že to nebude náročnější než Watch_Dogs, protože to je takové maximum, co můj stroj utáhne.

224

Odpovědět

Toho se bát nemusíš

511

Odpovědět

sorry! tak musíš Já myslel že to je jen na konzole

515

Odpovědět

+_Crixus_:DDD

63

Odpovědět

Takze fran revoluce byla dílem templeřů?
Ja bych spiše čekal ze by templáři byli na straně krále a snažili se monarchii a feudalismus za každou cenu udržet u moci

152

Odpovědět

Učil ses o tom někdy? Ty nevíš co následovalo po revoluci? Něco jako jakobínská diktatura ti nic neříká? To bylo opravdový peklo... Popravy atd. Původně jsem doufal, že spíš assassin bude o-revoluční a bude bojovat právě proti jakobínům (templářům). Třeba se ale dočkáme nějakého rozšíření, viz Brotherhood

221

Odpovědět

+UsermatorJa vim co následovalo potom, ale z logiky věci by se hodilo kdyby hra začinala tesne pred revolucí proti keré by byli templáři a pak by se nekdy v druhé třetině hry pridali k revoluci a začla vláda teroru

33

Odpovědět

+UsermatorNo já se ani nedivím, francouzský král Filip jich dost nechal upálit a s papežem je nechal zrušit kvůli jejich majetku takže francouzskou monarchii asi moc rádi mít nebudou :D

151

Odpovědět

V téhle hře templáři nezanikly v 14. stol a pořád existují?

10

Odpovědět

+ElessarAno, stále existují, o tom je podstata celé série. Není to tady ale válečný spolek, ale spíše tlupa plánovačů, co mají ovládat svět.

81

Odpovědět

00:30 "murdered by men just as vile" Vile je tady jako přídavné jméno pro ty muže, tedy:
"Zavražděným lidmi stejně tak hanebnými" nebo podobně...

81

Odpovědět

Zasadit AC do období Francouzské revoluce mi připadá jako geniální tah! Město a jeho ruch také působí velmi dobře (snad to není jen demem). A hodně se mi libí hudba! Už se těším, až bude venku soundtrack.

291

Odpovědět

Byl bych pro přeložení videa s kooperací. http://www.youtube.com/watch?v=EZMGI0lpNbA

00

Odpovědět

tvoja prosba bola vypocuta :) https://www.youtube.com/watch?v=8QONYGFj7eQ

51

Odpovědět

+AcinonyxNWDíky :)

11

Odpovědět

No, doufám že to hoši nepřeženou s jednoduchostí, poslední díly AC jsou mnohem jednodušší a hrdinové kolem nepřátel poskakují, předvádí v podstatě akrobacii a dlouho do nich jen tak bodají, než jim zasadí smrtící ránu. Nový systém "lezu dolů" je sice moc fajn, ale zase, o tom to je: najít cestu, ne držet tlačítko a slepě se vrhnout dolů po zdi. I když na budovách Paříže asi bude tolik blbůstek že trefit tu správnou by bylo na zabití. Nevím co se Ubi přestalo líbit na Eagle vision, jak na názvu, tak na vzhledu a názvu, tak i povaze. Ale OK. Věřím že to nepodělají:)

105

Odpovědět

na tvoj komentar ti mozem odporucit jedno video, rozhovor s vyvojarmi, kde sa zameriavaju aj na ten pohyb :) prave naopak, bol coraz jednoduchsi a jednoduchsi, az to skoncilo tak, ze stacilo drzat jedno tlacitko, a mnohokrat bol z toho chaos, kam sa postavicka pohne....
PS: video je s ceskymi titulkami ;)
https://www.youtube.com/watch?v=t7sLIHoGiCg

70

Odpovědět

No jo, všude ukazují jak je právě ten JEJICH svět "živý" a strašně realistický, ale nakonec jde pouze o pár nascriptovaných událostí, které se neustále opakují...

395

Odpovědět

A čím, že se tento výkal liší od těch předcházejících výkalů, co ubisoft vydává za hry?

969

Odpovědět

Když tě tenhle výkal nezajímá, a ty předchozi taky ne, tak nelez na videa/články o AC a choď na tvoje oblíbene hry....

262

Odpovědět

Zatím se mi nové AC líbí. Doufám, že bude stejně dobré jako na videích. Jen škoda, že už tam nebude možnost skákat do balíků, měl jsem rád ten efekt při pádu ze kterýho se mi zvedal žaludek (ale v dobrým smyslu).

84

Odpovědět

Ale já vážně nemám peníze!
Vypadá to luxusně, zatím jeden z nejlepších dílu AC :-) Už se těším, ještě abych na to měl.

156

Další