Assasin's Creed III se představuje

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:5 340

Poměrně nedávno bylo oznámeno pokračování jedné z nejúspěšnějších herních sérií posledních let s názvem Assasin's Creed, kterou má na svědomí Ubisoft Montreal. Regulérní třetí díl by měl přinést velké změny oproti svým předchůdcům a o těch největších z nich si můžete něco poslechnout v následujícím rozhovoru. Jako bonus pak přidávám trailer vydaný k příležitosti oznámení hry, který si určitě rádi připomenete. Datum vydání hry je zatím stanoveno na 30. 10. 2012. Co si o změnách ve třetím dílu myslíte vy a těšíte se na něj? Jako minule můžete do komentářů vkládat odkazy na videa s herní tématikou jako trailery, rozhovory, machinimy, dokumenty a podobně, které by podle vás stály za překlad.

Rozhovor: Trailer:

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz AC III je pro nás opravdu důležitý projekt. Když jsme před pár lety začali, museli jsme zjistit, které prvky jsou pro značku klíčové a neměli bychom je nikdy měnit, možná zvukové efekty jako orlí zvuk při skoku víry, prostě součásti značky, ke kterým se lidé budou vždy rádi vracet, a co potřebuje změnu. Strávili jsme nad tím spoustu času.

Na začátku jsme měli jednoduchou a slabou myšlenku. Někdo řekl, že Ben Franklin byl vynálezce a mohl by být jako Leo a asi 2 dny jsme si mysleli, že by to mohlo fungovat. Když nad tím ale uvažujete, tak vám dojde, že vynálezce hromosvodu, sporáku a děsivého hudebního nástroje se do Assasina zrovna nehodí. Je to prostě příliš známé, jednoduché a dokonalé. Je to jako dávat vejce do kulatých otvorů, jestli mě chápete.

Spousta těchto nápadů po chvíli zmizela a stejné je to s prací na herním mechanismu. Pracujete na něm 6 nebo 9 měsíců a po nějakém čase vám dojde, že to není dost dobré a musíte to změnit. Jméno nového Assasina je Connor, tohle jméno příjme, když se snaží zapadnout v západní společnosti, ale je napůl Mohawk a napůl Evropan. Příběh toho, jak se dostal do války s Templáři, jak se přidal k Assasinům a jak se zaplete do Americké revoluce, je hlavní příběh hry, takže o tom vám toho moc neprozradíme, ale rozhodně jsme chtěli jiného Assasina.

Altaira motivuje povinnost. Jeho prací je zabíjet lidi. A Ezio je úžasná postava. Miluje se se všemi ženami a zabíjí všechny muže. Je tak trochu jako Errol Flynn. Prohodí vtip a seskočí z lodi. Connor se snaží hlavně dělat, co je správné.

Bojuje s bezprávím, ať už za budoucnost svých lidí v Americe, nebo občas na některé ze stran války o nezávislost. Chtěli jsme, aby byl úplně jiný a svěží. Je pro nás opravdu důležité, aby lidé rozuměli, že ve hře nejde o vítězství ve válce o nezávislost. Příběh začíná několik desetiletí před začátkem revoluce a pokračuje i po finálním obklíčení u Yorktownu na konci revoluce. Je to příběh Assasinů proti Templářům Ve hře jsou Templáři prakticky všude.

Ať už na britské nebo americké straně. Connor se tedy občas spojí s jednou z těchto stran, ale jeho cílem jsou vždy Templáři. Connor bojuje se dvěma zbraněmi, takže může jít o tomahavk a nůž, nebo Assasinskou čepel a nůž. Chtěli jsme, aby byl průměrný hráč schopen zabít 5 nebo 6 lidí a zvládal to čistě a plynule.

Chtěli jsme, aby sami hráči zřetězili dohromady všechny různé pohyby. Můžete zřetězit ruční útok, ruční útok, střelu pistolí a zase ruční útok. Myslíme, že je to opravdu zábava. Už jsme to sice řekli, ale v Assasin's Creed III budou rozhodně města, například Boston a New York, ale většina hry se odehrává na venkově.

Když jsme začali na této hře pracovat, uvědomili jsme si, že hry AC I a AC II zdokonalily koncept měst jako herních ploch. Můžete šplhat na věci, přes věci, skrz věci a město se tak stává opravdu 3D herní plochou. Uvědomili jsme si, že lesy už ve hrách byly mnohokrát, ale zřídkakdy šlo o 3D plochy, jestli mi rozumíte. Přišlo mi vtipné, že jediná věc, na kterou můžu v reálu vyšplhat, je strom, a v AC je to jediná věc, na kterou vyšplhat nemůžu.

Když se tohle dalo dohromady a přidala trocha Connorových indiánských kořenů a jisté zběhlosti, kterou má při pohybu v divočině, došlo nám, že jde o skvělou příležitost vydat se do přírody a tvořit stromy, útesy, sníh, hluboký sníh, mělký sníh a mít postavu, která bude v tomto prostředí zběhlá, a hráči se zde budou bavit stejně jako ve městech z předchozích her.

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bylo by super kdyby se přeložil tenhle boží Assasins creed song, na youtube má skoro 17 milionů shlédnutí a myslím si že za to rozhodně stojí.

http://www.youtube.com/watch?v=12PWq22E9CQ

180

Odpovědět

Docela jsem se bál kam zasadí nové assassins creed,ale myslím,že lepší místo vybrat nešlo a zvládli to opravdu dobře.Assassins creed serie je klenot ale jak už tu pár lidí zmínilo,jedna z mála chyb je ta,že když se naučíte správně klikat jste nesmrtelný a nezastavitelný stroj zabíjení.Kdyby šli volit obtížnosti(stráže silnější a chytřejší atd..)tak to by hru dostalo na úroven dokonalosti.

180

Odpovědět

Podle mě jedna z nejlepších her. :)

181

Odpovědět

Vipadá hezky, jen doufam že konečně daj možnost vybrat si obtížnost, protože ani v jednom AC nebylo nutný utéct z boje abyste si zachránily život, to dost oponuje názvu - Assassin by měl útočit ze zálohy a ne vymlátit mečem x desítek nepřátel.

180

Odpovědět

Už když jsem viděl trailer, byl jsem úplně nadšený z návratu původní trilogie. Sice jsem se trošku bál, aby to zas nežilo jenom z názvu Assassian's Gun, ale nakonec jsem si řekl: “No tááák! Přece by něco takového nezmrvili :D .” A taky, že ne. Včera jsem konečně tento kousek hrál a opravdu výborný počin. Takhle jsem se už dlouho nezabavil . Jedinou výtku bych k té hře však měl… Po jejím zahráním jsem dostal nehoráznou chuť se jít s kámošema pořádně ztlouct :D :D

180

Odpovědět

Souhlasím s Nyvyanem. Chápu, že je teďka hrozně "in" stěžovat si, jak se všechno sere do Ameriky, ale tady vůbec nejde o to, že je to Amerika. Je to hlavně kvůli tomu konfliktu, který se tam odehrává a taky si myslím, že se jim hodně hodilo zakomponovat problematiku původních obyvatel- tudíž indiánů. Což by ve Francii asi udělat nešlo. Navíc. Nevím jeslti to bylo v tomhle rozhovoru nebo v jiném, ale autoři jasně řekli, že se Conor nebude přiklánět ani na stranu Amíků ani Britů. Takže s těmi protlačovanými Amíky to nebude asi zas až tako horké...

180

Odpovědět

Jestli mě tu opravdu něco zaujalo, tak to jak si tu lidé stěžují na to že to je v Americkém prostředí... Osobně si myslím že změna kontinentu a celkového prostředí může být naprosto dokonalým zlepšením... Někde sem tu v komentářích zaslechl že Američané tam ze sebe budou dělat velké hrdiny... možná zkuste se na wiki kouknout kde vlastně Ubi sídlí a kde jsou její studia... asi vás to překvapí...

181

Odpovědět

Tak ten nápad s Francouzskou revolucí mi rozhodně nepřipadal špatný ale Ubisoft chce změnu.Nechce depresivní města(jaká bychom našli v revoluční Francii) ale otevřené prostranství.Jsem osobně hodně zvědavý na ten slibovaný volný pohyb v lese( Tarzan :-) )

Původně jsem si myslel, že by se nový AC mohl odehrávat třeba v Číně nebo Japonsku.Kde by si Hašašíni dávali na zadek s Ninjy.

Jinak neměla celé herní série skončit s Eziem v Istanbulu či po jeho smrti? Ty záchvaty které měl Desmond mi připadaly celkem vážné.Také bude zajímavá náhoda jak se stane Desmond dalším hašašínem, tentokrát indiánem (Mohykánem) který asi neměl moc předků v Arábii a Itálii.(Altair a Ezio)

180

Odpovědět

néééé zase něco o američanech. tohle uz je jen o penezích

187

Odpovědět

LoL uz vidim jak udelaj assassins creed za prvni nebo druhy svetovy valky :D

180

Odpovědět

premyslel sem delsi dobu ze by AC3 mohl byt za doby Francouzske revoluce, co by byla supr atmosfera mest a boju kde se frt meni strany atd... ale to ze to je v bojich za nezavislost, vubec nevadi, je to skoro stejna doba a uplne stejna napl, jen ze to bude vic outdoor :D urcite to bude zajmava zmena a tady ty nadavky ze to je moc americky sou stupidni... neni to amerika jak dnes, a stavet tu mytologii kolem washingtona/Franklina a svobodnych zednaru tak to je vcelku vydarene a i by to mel navaznost na Desmonda daleko vic...a taky mi to nepripada jako vykradacka Patriota ffs :D jen Posledniho mohykana :D

180

Odpovědět

Přesně jak řekl: Bylo směšný, že hrdina dokáže vylézt na budovu vysokou x desítek metrů po téměř holý zdi, ale neuměl vylézt na strom. Určitě krok kupředu a je vidět, že Ubisoft opravdu u tvorby hry přemýšlí :) Všechny předchozí díly mám dohrány, Chambers jsem viděl, takže se na to nehorázně těším :)

181

Odpovědět

Ty comba co bude umět budou naprosto dokonalý!! Už se nemůžu dočkat.

180

Odpovědět

Snad to bude povedene zakonceni povedene serie Assassinu:)

181

Odpovědět

Azarchaniel:ty titulky si můžeš stáhnou tady: http://www.titulky.com/index.php?Fulltext=lineage

180

Další