Krádež auta

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:322
Počet zobrazení:4 934
Další jednoduchý ale účinný žertík od Jacka Valea protentokrát zahrnoval nicnetušícího muže pomalu ale jistě se stávajícího komplicem při krádeži auta.

Přepis titulků

Dobře, rychle ven. Cos dělal v mým autě? KRÁDEŽ AUTA Prosím tě... Hele... Mohl bys mi pomoct s autem a nastartovat mi ho? Díky moc. Jen to protoč a já se mrknu. Jen to protoč.

Sedni si dovnitř, nastartuj to a já ti řeknu. Je tam klíček? Asi by měl být na sedačce. Tady je klíček. Super. Já můžu. Dobře, rychle ven. Cos dělal v mým autě?! - Chtěl, abych mu s tím pomohl. - To je tvůj kámoš?! Vůbec nevím, kdo to je. Ty nevíš, kdo mi to ukradnul?

Platil jsem za benzín a koukám... Seděls v mým autě, tak vyběhnu a on ujel. Ty vole, požádal mě, abych mu pomohl. Měl otevřenou kapotu. Myslím to vážně. Vůbec ho neznám, myslím to vážně, kámo. Kudy jel? Tudy? Jel tudy. Vůbec jsem to netušil, měl otevřenou kapotu. A já si myslel... Panebože... Máma mi to auto dala k narozkám a pak umřela.

- Jel teda tudy? - Tímhle směrem. Jel tamtím směrem, jak stojí ten chlápek s kamerou? NAKONEC JSME MU TO ŘEKLI To bylo boží! Byl výbornej! - Jak se jmenuješ, kámo? - Dylan. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Požádat někoho u nás na benzínce o pomoc s nastartováním auta, tak bych měl sám strach, že mi ho ukradne... Nejsem sice žádný lump, ale koho by nenapadlo ujet, kdyby seděl v takovým autě. Neříkám nutně, že byste s tím museli odjet. Jde jen o myšlenku.

180

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo v 1:30 projede za něma ?:D

191

Odpovědět

ani trochu som sa nezasmial, uplne onicom... keby to bola pravda tak clovek ktory ide na benzinke zaplatit a necha kluce v aute a este necha potulovat sa okolo auta cudzieho cloveka pri otvorenom kufri a este aj niekoho cudzieho nasadnut a 30 sekund sa v aute hrabat by si zasluzil aby mu ukradli auto

188

Odpovědět

Taky bych chtěl takovýho Mustanga k narozeninám :3

181

Odpovědět

ale tvoje mama by pak musela umřít :O :D

182

Odpovědět

+SkarMyslím, že kdyby měla šetřit na tohle auto, tak by to i tak nějak vyšlo ... :D

184

Odpovědět

jo no. rozmazlení frackové v USA tohle dostávaj normálně k šestnáctinám a řidičáku :D

182

Odpovědět

To mi nepřijde moc vtipný. Zdá se mi, že si dneska každej amík vezme kameru do ruky a někoho "vtipně" napálí.

1815

Odpovědět

Nejlepší pranky má VitalyzdTV, koukněte na youtube ;)

183

Odpovědět

LAHWF je tiež skvelý.

186