Krysí monstrum

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:414
Počet zobrazení:5 975

A máme tu další video z pořadu Scare Tactics. Tentokrát se podíváme na ochránce zvířat, který se ocitne ve výzkumné laboratoři, kde se dělají pokusy na zvířatech.

 

Přepis titulků

Bryant je aktivista za práva zvířat. Tak mu kamarád Eric sehnal práci, kde bude dělat se zvířaty. Tak trochu. Chci to na něj nastražit, protože to bude sranda. Obzvlášť ten kousek, co si na něj vymysleli, ho pořádně vyděsí. Možná se i rozbrečí. Dámy a pánové, seznamte se s Krysím monstrem. Takže teď pořídíme inventář toho, co tu je.

Dobře. Akorát to tu opustili, tak pořídíme záznam toho, co tam nechali. Musíme zjistit, co tu zbylo. Dobře. Jsme tu sami? Pojď dál, tady je to. No super... Tady jsou ty zvířata. Testy tu na nich ale neprovádí, že ne?

Ale ano. Vezmou zvířecí DNA a smíchají ji s lidskou DNA... Je to zvrhlý. - Vyzařuje tady zlá energie. - Že jo. Staráš se nějak o zvířata? Dobrý. Vlastně je mi docela do breku. Co to bylo? - Co jako?

- Co to bylo? Bože můj! Co jsi viděl? Je to plod, lidské embryo. - Je to člověk. - To snad... cože? Tak to už není sranda. Bože můj, něco jsem slyšel! - Co to bylo? - Já odtud mizím. Je to v po...

Co to je? Fakt se bojím. Je to pták, jen pták. Je to pták. Sáhni si, jak mi bije srdce. Je mi... přísahám Bohu, že se třesu. Já ne... Klídek, uklidni se.

Zhluboka se nadechni. Hej! Pojď sem! Hej! Vrať se! Pojď sem! Pojď sem! Cos viděl? - Co jsi viděl? - Nevím. Tak co tam bylo? Co jsi viděl? - No tak.

- Démona! Fajn, strašně jsi mě vyděsil! Vypadalo to jako příšerný mužíček, co tu pobíhá! Co to bylo? Potřebuješ pomoct, mužíčku? Bylo to jako... já nevím, jako člověko-démon. - Zůstaň tu. - Jsem hned u dveří. - Stojím přímo u nich. - Nenechávej mě tu! Hele...

Prostě odsud vypadneme. Padáme odsud. - Nechat tu tak ta nebohá zvířata? - Můžeme se vrátit se... zbraněmi. - S něčím takovým. - Ty je chceš postřílet? Ne, jen to stvoření, co se tam schovává. Klídek, dobře? - Tak poslouchej... - Musíme je odsud dostat. Dobře. Bojíš se?

Bojíš? Jo, bojím! Neměl bys, jsi ve Scare Tactics! Stejně mě ku*evsky děsíš, člověče! Noční můra, vešel jsem přímo do noční můry. Opravdu pracuju u PETA. Ty jo... říkal jsem si... Musíte sem vzít kamery. Ale ony už tu jsou, co?

Dostali jste mě. Fakt že jo, řval jsem jako malá holka. Tady máš vodu. Slyšels mě? Bylo to fajn, povedlo se vám to. Tohle všechno jste na mě jenom nastražili... - Půjdem na pivo. - Jo, jdem na pivo. Na zdraví.

Překlad: ScreaMaker Korekce: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

PODIV SE NA TO :D

180

Odpovědět

Jak mu ten připrcatělej zamával :D

180

Odpovědět

tak tohle video jsem viděl už před 8mi rokama a před rokem jsem si na něj vzpomněl znova a marně ho hleda...... LOL "do you need a help, little man?!?" :-D

180

Odpovědět

tvl já myslel že to nakonci ten skřetokrysočlověk xD je udělanej přes počítač ale on to byl fakt jenom nějakej prcek... =D
Ale jinak fakt jako brutální já bych zdrhal zamnou by byla jenom ohnivá čára jak rychle bych utek =D ...

180

Odpovědět

Nevim proč,ale mě se zdá,že je teplej ! Stejně tak jeho "přítel"

190

Odpovědět

that man is sooooo gay...

190

Odpovědět

:-D :-D :-D to je ale otrasný druh humoru! bolo mi ho ľúto ale aj tak som sa smiala :D :D

180

Odpovědět

Já nevím todle mi přijde až moc hraný, to první video s těma holkama bylo skvělý, ale todle je až trapný ten hereckej výkon....

190

Odpovědět

Ten měl dobrej strach :D A ten jeho kámoš je gay :)

180

Odpovědět

Když v tom má prsty Tracy Morgan, tak to vždycky stojí za to. :D

180

Odpovědět

jo! Ale mužík by mě děsil tak i tak :D

180

Odpovědět

NEEEEEEEEEEE další FAKE!!!!

190

Odpovědět

Neni trochu divný že ste sem už hodili druhej díl a zase tam je bukvice? :D

180

Odpovědět

uuuha ja som prave jedol ked odkryl to embryo.....:D

180

Odpovědět

lol :D ale jako.. nejdřiv bych se p****l strachy bo v tehle atmošce a při tak genialním převleku je to nemožné se neposrat .. a pak bych se p****l smíchy tyjo.. :D ale toho prcka bych vzal na pivo drsně zahral to jako zvíře fakt .D

180

Další