Kryštof Kolumbus vs. Kapitán KirkEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:5 095

Fanoušci mořeplavců a trekkies, zbystřete! Je čas obhájit své hrdiny v dalším díle Epických rapových bitev historie. Kdo vyhrál? Hlasujte v anketě pod videem!

Přepis titulků

P Př Pře Přek Překl Překla Překlad Překlad: Překlad: B Překlad: Br Překlad: Bro Překlad: Brou Překlad: Brous Překlad: Brousi Překlad: Brousit Překlad: Brousitc Překlad: Brousitch Překlad: Brousitch w Překlad: Brousitch ww Překlad: Brousitch www Překlad: Brousitch www.

Překlad: Brousitch www.v Překlad: Brousitch www.vi Překlad: Brousitch www.vid Překlad: Brousitch www.vide Překlad: Brousitch www.videa Překlad: Brousitch www.videac Překlad: Brousitch www.videace Překlad: Brousitch www.videaces Překlad: Brousitch www.videacesk Překlad: Brousitch www.videacesky Překlad: Brousitch www.videacesky.

Překlad: Brousitch www.videacesky.c Překlad: Brousitch www.videacesky.cz EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE KAPITÁN KIRK KRYŠTOF KOLUMBUS Odejdu ještě před začátkem bitvy, protože oba víme, který z kapitánů nakonec zvítězí. Ukážu ti, jak si pravý průzkumník poradí se situací.

Zmasím tě tak, že to ucítí ještě v nové generaci. Tak do toho, roztrhnu tě jako tlhIngan. Moje rýmy ti provrtají uši jako Khanův hněv. Spockovi zlomím vaz a Sulu dostane kudlu. Zalez si do levnýho hotelu a čum na svý špeky na Coolu. Jsem podnikavý kapitán James Tiberius Kirk reprezentující Riverside v Iowě z planety Země. Prý si říkáš průzkumník, pak tedy nechápu, proč jsi objevil již osídlenou zemi.

Co se takhle odvážně vydat někam, kde jsi ještě nebyl? Třeba do Indie nebo na jiný místo, kam jsi plánoval plout, ty špagetožroutskej zmrde. Jak se má tvoje polička na koření? Budu zatím na své vesmírné lodi, užij si pádlování. Rapovat proti tobě není ani legrace. Je to jako by ti fázerem omráčili mozek. Já jsem tkanina historie, ty jen fiktivní skvrna. Strčím ti vlajku do zadku a nárokuji ho pro Španělsko. Pane Spocku, teleportujte mě do roku 1492, ať můžu seřezat toho chlapa, jak to dělávám. Schválně, jak se Isabelle zalíbí moje péro na psaní palubního deníku.

Je to jako Kobayashi, to nevyhraješ. Až mě tvoje posádka uvidí, řekne si: "Sakra, to je Jim." Dostaneš dvojitou pěst, ty otrokářskej šmejde. Teď odtáhni svou genocidní prdel pryč z mého můstku. KDO VYHRÁL? KDO BUDE DALŠÍ? ROZHODNĚTE SAMI EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jasně vyhrál Kolumbus. Kdyby ale tak nezmastili Kirkovu linu tak vyhrál on pač jeho hlášky byly lepší.

271

Odpovědět

Co to chudákovi Kirkovi udělali? Ale je pravda že Picardovi nebo Archerovi by to šlo líp.

241

Odpovědět

Rozhodně Kryštof vyhrál! :D Cpt. Kirk byl dost slabej tentokrát..

222

Odpovědět

Star Trek mám rád, ale nelíbí se mi TOS a všeobecně Kirk.. nebyl vůbec dobrej ten rap. Kdyby tam byl Picard, tak by mu ale nandal :-D

204

Odpovědět

tohle je proste nejlepsi davejte vic dilu pls ;-D

220

Odpovědět

Tak Kirk hoodně zlý rap,Kryštof to vyhrál na celé čáře :-D Co takhle přeložit Hitler vs Vader,vol.2? :-D

193

Odpovědět

obdiv za přeložení klingona do klingonštiny jako tlhlngan :D

221

Odpovědět

kirk čistý trapas :D vlastne ako celý star trek :D my work is done here :D

1919

Odpovědět

Kryštof má výbornej přízvuk, to "R" je prostě geniální. :)

180

Odpovědět

Kirka se nedá poslouchat ani sledovat, zato Kolumbus je úžasnej, ty jeho "typicky" italské gesta a přízvuk jsou taky k nezaplacení :D

192

Odpovědět

kirk tam ty slova sázel uplně random :D o to to bylo vtipnější a jdu si to pustit znovu!:D

180

Odpovědět

prosím, preložte Vader vs. Hitler 2 alebo Napoleon vs. Napoleon. Tie sú podla mňa najlepšie.

180

Odpovědět

Ubec nechápu to nízké hodnocení dyt je super :)
Brousitch : jinak jak říká v 1:27-1:28 = neni to tkanina historie ale látka, do kontextu to sedí líp ( školní látka, přece se o nem učíme ) :D jinak díky za prěklad pokračuj v tom,už jsem vás chtel prosit na foru aby jste to začly prekládat.

181

Odpovědět

Hlas pro kirka,. sem ulítlej na nemocnej rap, navíc ho i dobře stíral. Kolumbus zněl víc tuctově i když vtipnej byl taky.

180

Odpovědět

Master Chief vs Leonidas
http://www.youtube.com/watch?v=mgVwv0ZuPhM
nebo
Beethoven vs Justin Bieber
http://www.youtube.com/watch?v=UcTLJ692F70

PS. Pardon jestli tu bude doublepost, ten prvni se nejak zasekl.

180

Další