Kuriózní smích

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 008
Počet zobrazení:23 882

Comedy Barn (neboli komediální stodola) je divadlo v Americe, které se stylizuje do vesnického prostředí. Moderátoři a herci jsou většinou oblečení do montérek a venkovského oblečení jako správní vidláci a hrají především vtipné scénky. Na následujícím klipu uvidíte moderátora Erica Lamberta, který si ke zdánlivě jednoduché scénce vybral tři diváky z publika. To ale ještě netušil, co jeho a ostatní diváky čeká za show. Pokud smích skutečně léčí, pak tohle video dokáže zázraky. Na závěr se omlouvám za zhoršenou kvalitu videa, ale tady jde především o zvuk. Chňó chňó chňó...

Přepis titulků

Takže tu máme tři pány. Všichni jim pořádně zatleskejte. Jdeme na to! Tudy. Vy sem na tu židli. Vy tam na židli uprostřed. A ten nejpomalejší přímo sem. Vy si sedněte sem. Dámy a pánové, tyhle pány neznám. Nikdy v životě jsem je neviděl.

Pojďme je poznat a zjistit, co jsou zač. Jaké je vaše jméno, pane? Steve. Dobře že jsi tady, Steve, odkud jsi? Alabama. Ještě někdo? A čím se živíš, Steve? Pracuješ pro vládu? Žádný div, že ti tak trvalo sem nahoru přijít. Mám otázku. Co děláš pro vládu?

Pořádně se nad tím zamysli. Sleduješ lidi, jak pracují? Takže jsi supervizor? Co teda děláš? Stavíš tanky? No nekecej! Tanky jako přímo armádní tanky? No nekecej! Jaké části tanků stavíš? Ty jen sleduješ, jak se staví?

No nekecej! Páni, typická práce pro vládu, co? Jaká je tvoje práce? Sleduju, jak se staví tanky. Ty to jen sleduješ? Jaký je nejčastější problém s tanky. Opotřebují se? A co při té výrobě? Máš to přece sledovat a hledat problémy, ne? Ty... A co...

Co třeba... Přátelé, asi máme po show. Tohle video mi musíte schovat. Musíš... Přestaň už. Vypněte ten mikrofon. Dobře... Dobře, jedeme dál, lidi. Jak se jmenujete? Jeff. Odkud jsi? Ohio.

Ještě někdo? Dobře, co děláš za práci, Jeffe? FedEx. No nekecej! To je skvělý. Vrátíme se k tobě za minutku. Zapněte ten mikrofon. Co? Zapněte ten mikrofon! Jak se jmenujete? Doug.

Je skvělý, že jsi tady, Dougu. Odkud jsi? Memphis. Ještě někdo? Co děláš za práci, Dougu? Řídíš školní autobus? No, tohle ty děti musí umlčet, co? Dobře že jsi tady, Dougu. Jak dlouho řídíš autobus? Pět let. Zapněte ten mikrofon, já nemůžu mluvit. Zatím poslouchejte Douga, já budu hned zpátky.

Podívejte... musíme to tu dokončit! Velmi jednoduchá pravidla, když vás jednou bouchnu do hlavy, otevřete a zavřete jednou pusu. Dívejte se dopředu. Velmi dobře. Dobře. Když vás klepnu po zádech, kývejte souhlasně hlavou pořád dokola. Otvírat pusu.

Kývat se, když vás poklepu po zádech. Pusť to. Už to pusť prosím. Queen - Bohemian Rhapsody Přeložil: Karasman Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (102)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nechtěl bych bejt ten typek v pravo, toho to kotlilo jak cyp xD

280

Odpovědět

chňa chňa chňa chňa

240

Odpovědět

Až jsem si z toho jeho smíchu málem cvrkla :DDD Ten borec je asi hodně zdravej !! :)

240

Odpovědět

nejnakažlivější smích co jsem kdy slyšel... když jsem to slyšel poprvý, tak mě to naprosto zbořilo :D

270

Odpovědět


Odpovědět

:D dneska jsem náhodou objevil video na, kterém je ten chňo chňo děda taky, tady je:http://www.youtube.com/watch?v=p32OC97aNqc

201

Odpovědět

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

190

Odpovědět

*zhlednout

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=Iys86OcXPY8
tady
je reakce :D stoji za to shlednout :D

183

Odpovědět

dedula uz byl ve skype laughter chain http://www.youtube.com/watch?v=p32OC97aNqc

181

Odpovědět

tak po 3 minutu dobry pak jen nuda ... to je jen muj nazor koukam ma to velky hodnoceni ale toto je name proste moc

1912

Odpovědět

Amerika a jejich `humiliation`. Ze začátku jsem se tomu chvíli smál, ale pak mi to přišlo dost blbý, jak mu dál vracel ten mikrofon. Bavili se na účet cizího. Tohle rád nemám. Nechápu, jak se tomu můžou smát tak dlouho všichni. ubohost!

2018

Odpovědět

ten s tym smiechom je aj tu: http://www.youtube.com/watch?v=p32OC97aNqc

191

Odpovědět

chňo chňo chňo chňo xD

180

Odpovědět

nejvetsi borec :D :D

180

Další