Legrace s matrjoškou a Jimmyho vtípek – 8 Out Of 10 Cats Does Countdown

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:5 150

Dnes náš čekají matrjošky Joea Wilkinsona a také několik vlídných slov od Jimmyho Carra na adresu jeho kolegů.

Poznámka: Pokud nevíte, co je to glory hole, tady máte odkaz na Wikipedii.

Přepis titulků

VAROVÁNÍ KLIP OBSAHUJE VULGÁRNÍ HUMOR Co to má bejt? Proč mám… Jak vidíš, Jimmy, ty jsi největší matrjoška. Máš na sobě svůj fešný oblek. Ale jak vidíš, sundal sis kalhoty a ze spodního prádla ti leze varle. Takže… Uvnitř Jimmyho je Rachel.

Jak vidíte, Rachel má v rukou roličky toaletního papíru, protože je po konci pořadu krade, když je nacamraná. Uvnitř Rachel je Susie. Jak všichni víme, Susie je úchyl. A taky šmírák. Proto má dalekohled a taky polaroid. A ten polaroid má proto, že často dělá to, že vám rozkopne dveře do šatny a snaží se vás vyfotit, zatímco se převlíkáte.

Byl jsem s tím na HR, ale i oni z ní mají strach. A nakonec je tam Jon. Ten je v životní velikosti. Jo, to asi není potřeba vysvětlovat. Jak vidíte, má na sobě své dinosauří pyžámko, protože má problém najít dospělácké oblečení, co by mu bylo. Joeovy matrjošky!

V sekci lexikografie je Tom Allen! Zdravím! Dobrý večer. Tom se jako náctiletý oblékal do viktoriánských oděvů, aby zakryl to, že je gay. Jasně, Tome, to je zmate. - Fungovalo to. - Tome, co tvůj milostný život? To je osobní otázka, Jimmy. Nedávno jsem dostal kopačky.

Ale v pohodě, došli jsme k vzájemné dohodě, že mi dá kopačky. Ne, oba jsme zjistili, že to nefunguje. Bohužel ne ve stejný čas. On na to přišel o pár týdnů dřív. Já na to přišel, až když mi to oznámil. Ale v pohodě. Teď jsem si pořídil tohle. Díky tomu vím, jak je na tom mé srdce. Ano, stále je zlomené.

Takže… Ne! Nechte si to! V pohodě. Můžeme pokračovat. Jsem šťastný. Tak jo. A nakonec je tu Susie Dent. Susie napsala 14 knih o etymologii slov. Všechny najdete v místní knihovně, stačí se zeptat na sekci „Usínám, pa pa.“ Susie, co jsi v poslední době zkoumala? Kromě glory holes?

To snad není pravda! To opravdu nebylo nutné. Promiň, Susie. Tak jo. Co jsi v poslední době zkoumala? Děje se to asi proto, že jsem přinesl tohle. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Jo, už je to přeložené a čeká to na zveřejnění :)

40

Odpovědět

Tak teď už se asi nedozvíme, co to vlastně zkoumala v poslední době. :D

60

Odpovědět

Pro hetero, neklikat na Xardassosův odkaz.
Zase si tady dělá gay promo.

123

Odpovědět

Fascinuje mě logika typu: Někdo ve videu/seriálu/filmu/životě je gay -> je to agitka, LGBT promo a podobně. Ta mentální omezenost takového smýšlení je až neuvěřitelná :)

181

Odpovědět

+XardassTu wiki stránku jsi dělal taky ty? :D

18

Odpovědět

+Komentáře (2)Nikoliv, na Wikipedii bohužel obsahem nepřispívám :)

11

Odpovědět

X ard ass?

25

Odpovědět

Glory hole sem glory hole tam, za našich mladejch let se tomu řikalo díra po suku s překvapením. Na chmelech s tim bylo srandy...

32

Odpovědět

Hlavne kdyz jste byli oba kluci :D

150