Thumbnail play icon

Lhářské aktuality: Coachella 2013

83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:250
Počet zobrazení:2 843

Jedním ze segmentů show Jimmyho Kimmela jsou tzv. Lhářské aktuality (Lie Witness News), ve kterých Jimmy vyšle do terénu vlastního zpravodaje a ten hovoří s nejrůznějšími lidmi o smyšlených tématech, na která však dostává rádoby seriózní odpovědi. Tentokrát se reportérka vydala na americký festival Coachella, aby se tamních návštěvníků zeptala na jejich oblíbené kapely, které vlastně vůbec neexistují.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Obesity Epidemic- nejlepší kapela :D

180

Odpovědět

Two Door Cinema Club je reálná kapela a je jedna z mých oblíbených kapel (parádní indie), ale album DJ cornmeal už nemají.

184

Odpovědět

Just in America! Love that country :D

194

Odpovědět

"S hlediska vyššího principu mravního... vám mohu říci jenom jedno: zrcadlo nastavené lhářům není poťouchlostí!" Vyšší princip zvedl pomalu oči ke své třídě. Dvacet septimánů stálo před ním v pozoru, se zdviženými hlavami, s očima planoucíma.

194

Odpovědět

dobré kundy tam mají.

1815

Odpovědět

Ani se nesnaží přemýšlet nad těmi názvy kapel, automaticky vyplivnou jejich reakci..
Buď jsou všichni "High", a nebo je to nahraný :)

181

Odpovědět

Bohužel je to nahraný. Ptali se jich na normální kapely a potom to předabovali na ty nesmyslný (a ten hlas zní hodně podobně Sarah Silverman).

Pokud jsem někomu zkazil srandu, tak se omlouvám :P

1817

Odpovědět

+ChodnikAsi máš pravdu:) Už jen to že hlasitost dotazu je stejná jako dotázaných přesto že mikrofon je u tlam "obětí". Pochybuju že má ta reportérka (která má hlas opravdu jak Sarah) na sobě nějakej port a mikrofón má pro dotazovaný.
Ale jako vtípek dobrý:)

181

Odpovědět

+Chodnika proč myslíš že se to jmenuje Lhářské aktuality ? :D :D

181

Odpovědět

Odkud prosím máte, že je to nahrané?

200
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)