Lhářské aktuality: Coachella 2013

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:5 030

Jedním ze segmentů show Jimmyho Kimmela jsou tzv. Lhářské aktuality (Lie Witness News), ve kterých Jimmy vyšle do terénu vlastního zpravodaje a ten hovoří s nejrůznějšími lidmi o smyšlených tématech, na která však dostává rádoby seriózní odpovědi. Tentokrát se reportérka vydala na americký festival Coachella, aby se tamních návštěvníků zeptala na jejich oblíbené kapely, které vlastně vůbec neexistují.

Přepis titulků

Ještě jedna věc. The Coachella Valley Music and Arts festival skončil včera. Je to jeden velký dvouvíkendový koncert probíhající jižně od Kalifornské pouště. Hrálo tam přes šedesát kapel. Pár velkých kapel, pár malých, několik začínajících. Fanoušci hudby mají všeobecně rádi kapely, o kterých nikdo jiný ještě neslyšel. Rozhodli jsme se tedy provést experiment. Poslali jsme do Coachelly zpravodajský tým a ptali jsme se lidí, co říkají na pár kapel, jejichž jména jsme si vymysleli.

Tyhle kapely... jsou tak neznámé, že vlastně neexistují. Kromě jednoho jména jsme všechny vymysleli. To ale lidi nezastavilo, aby tvrdili, že je znají v dnešní Coachella edici Lhářských aktualit. LHÁŘSKĚ AKTUALITY COACHELLA 2013 Jedna z mých letošních nejoblíbenějších kapel je Doctor Shlomo a GI Clinic. - Jsou úžasný. - Vždycky úžasný. Vážně znějí čím dál líp. Moc se těším, až je uvidím naživo.

Naživo budou určitě výborný. - Viděly jste je, když hráli na Lollapalooze? - Právě ne. - Hrozně mě to štve. Slyšel jsi o Shortym Jizzleovi a Plumbercrocks? Co se ti na nich líbí? Jak jsou drsný? Jo, určitě jsou unikátní. Přijdou mi jako mix Boba Dylana a dechovky. Taky se tak těšíte na Obesity Epidemic? Líbí se mi ten jejich styl, ten jejich žánr. Jsou hodně inovativní a noví. Hrajou tu i menší kapely jako Two Door Cinema Club. Na ty se těším.

Líbí se ti jejich album DJ Cornmeal? Jo, vlastně jsem míval vlastní show na jednom komunitním rádiu v Kanadě - a tam jsem je pouštěl pořád. - To zní jako skvělá propagace. Jedna z mých letošních nejoblíbenějších kapel je Vypadni kur*a z mýho bazénu. Slyšela jsem od kámošů... Jejich hudbu moc neznám, ale kámoši mi říkali, že bych si je neměla nechat ujít. Dnes se moc těším na Williamsburský Chelsea Clintons. O těch jsem slyšela! Nevím, jestli je teda uvidím, - ale jejich hudbu znám.

- Co jsi o nich slyšela? - Jsou prostě zábavní. - Co je na jich zábavnýho? Ta jejich energie. Cítíte, že je to baví. Prostě cítíte tu energii, a to se stává jen u pár vystoupení. Věděl jsi, že "Coachella" je indiánský slovo pro "blbýho bělocha"? Vážně? - Je to zasra*á Coachella 2013! - Miluju Coachellu. - Těšíte se na Regise a Philbins? - Moc se těšíme. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Obesity Epidemic- nejlepší kapela :D

190

Odpovědět

Two Door Cinema Club je reálná kapela a je jedna z mých oblíbených kapel (parádní indie), ale album DJ cornmeal už nemají.

184

Odpovědět

Just in America! Love that country :D

194

Odpovědět

"S hlediska vyššího principu mravního... vám mohu říci jenom jedno: zrcadlo nastavené lhářům není poťouchlostí!" Vyšší princip zvedl pomalu oči ke své třídě. Dvacet septimánů stálo před ním v pozoru, se zdviženými hlavami, s očima planoucíma.

194

Odpovědět

dobré k***y tam mají.

1815

Odpovědět

Ani se nesnaží přemýšlet nad těmi názvy kapel, automaticky vyplivnou jejich reakci..
Buď jsou všichni "High", a nebo je to nahraný :)

181

Odpovědět

Bohužel je to nahraný. Ptali se jich na normální kapely a potom to předabovali na ty nesmyslný (a ten hlas zní hodně podobně Sarah Silverman).

Pokud jsem někomu zkazil srandu, tak se omlouvám :P

1817

Odpovědět

+ChodnikAsi máš pravdu:) Už jen to že hlasitost dotazu je stejná jako dotázaných přesto že mikrofon je u tlam "obětí". Pochybuju že má ta reportérka (která má hlas opravdu jak Sarah) na sobě nějakej port a mikrofón má pro dotazovaný.
Ale jako vtípek dobrý:)

181

Odpovědět

+Chodnika proč myslíš že se to jmenuje Lhářské aktuality ? :D :D

181

Odpovědět

Odkud prosím máte, že je to nahrané?

200