Dal jsem svým dětem příšerný vánoční dárek

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:921
Počet zobrazení:13 441
Vánoce už máme sice pár týdnů za sebou, ale tohle video vás určitě potěší. Místo dnešního klasického rozhovoru se podíváme na další vtípek z dílny Jimmyho Kimmela, který podobný kousek předvedl už na Halloween. Jimmy požádal rodiče, aby své ratolesti nechali pár týdnů před Vánoci otevřít jeden dárek a natočili jejich reakce. A jak jistě tušíte, děti nedostaly zrovna to, po čem toužily...

Přepis titulků

Minulý týden jsem uveřejnil výzvu, aby rodiče připravili dětem malý žertík. Předchozí halloweenský vtípek měl velký ohlas. Teď tu máme Vánoce. Požádal jsem rodiče, aby děti nechali rozbalit jeden dárek dřív. Ale místo pěkného dárku jim měli dát něco, co se jim líbit nebude. Video s jejich reakcí pak měli nahrát na YouTube pod názvem: "Ahoj, Jimmy, dal jsem svým dětem příšerný dárek." Spousta rodičů tak učinila a děti z toho kupodivu nadšené nebyly. - Copak jsi to dostal, Charlie?

- To se mi nelíbí! - Co to máš? - Starý banán. - Starý banán? Není to bezva? - Ne. - Co to děláš? - Dám si ho. Páni! Baterie a cibule! - Co se děje? - Nechce cibuli! - A čuchla sis k ní? Na, čuchni si. - Jo, čuchla! - Vajíčka? - No tak, rozbal to. Párek.

- Co to máš? - Holčičí omalovánky a samolepky! - Já nejsem holka! - A já nejsem kluk. - Já taky ne. To je nejhorší dárek všech dob! Co to je? Marisso, co mi vždycky říkáš na mé vaření? - Že mi chutná. - Chutná ti. Tak jsem ti něco udělala. Ale proč... proč je ten sendvič tak divnej? - Měla bys to oce...

ocenit. - Já si cením toho, že nám dala dárek, ale tohle jsem nečekala. Dostala jsem sendvič. Mám ráda, když nám vaříš. Ale večeře. Třeba pizzu v mikrovlnce nebo kuřecí křidýlka. Něco takovýho. Ne sendvič. A proč jsi ho okousala? - Takže ho nechceš, Marisso? - Já ho sním! Já ho sním! Tak to rozbal. Tohle jsi k Vánocům nechtěl? Vy pitomý rodiče!

- Tohle si vem! - A proč? Je to tvoje. Chci peníze zpátky! To je přeci sendvič. Ty jsi ho nechtěl? Ne, já chtěl hračky! - Co jsi říkal o Santovi? - Že vás dá na seznam zlobivých! - Proč? - Protože jste mi dali pitomej Hello Kitty svetřík! Co máš ty, Jasone? Fazole, sýr a reklamní čepici. - Copak tam máš?

- Bramboru! Dostala jsi pana Brambůrka! - To vám přinesl Santa. - Ne, ne! Já viděl, jak jsi je vyndavala v garáži! - Tohle není od Santy! - Zlobíš se? Jste pitomí! Nesnáším vás! Oba vás nesnáším! - Cože? Já dostal poníky? - To sis přeci přál, ne? Poníky?! - Copak je? Nemáte z dárků radost? - Já nechci poníky. Ty jsou pro holky! A já mám blbou knížku.

Hodně jsme přemýšleli, co vám letos koupit. No tak to se vám fakt moc nepovedlo. To jsou ty nejhorší Vánoce. - Sešívačka? - Copak jsi dostala? - Kuchařku. - A ty? - Netuším! To je neviditelná ohrádka pro psa. - To je snad vtip. - Jo, to mě navedl Jimmy Kimmel. Tak mu vyřiď, ať mi políbí!

Píšu si. Jestli mu Santa něco donese, může to zabalit. Reputace v háji. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (93)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj

00

Odpovědět

Marissa i ten Hello Kitty kluk byli podle mě hraní. Možná i pár dalších. Ale celkově kulervoucí :-D

259

Odpovědět

Ta Marissa je tak neskutečně roztomilý dítě :D A ten její bratr, jak se jí tam chláme :D

320

Odpovědět

EPIC :)

200

Odpovědět

ne kufřík ale svetřík!

201

Odpovědět

Nej bylo s tím obézním klukem co dostal Hello Kitty kufřík :-D

191

Odpovědět

"Well, tell him to suck my balls!" :D :D z toho jsem se moh posrat :D

230

Odpovědět

mě asi nejvíc dostala holčička s nakousnutým sendvičekm :D

200

Odpovědět

erik 14:21 - 16.1.2012 - vpravo nahoře si zapni abys měl CC is on

190

Odpovědět

prečo nemam titulky neviete pls?:D

190

Odpovědět

Ty vado tak ten malej burt nemel chybu tomu rikam rodinka :D Uz sem jen cekal kdy vyleze z podkrovi jejich domu Harry Potter a zepta se jesi si muze otevrit postu :D

300

Odpovědět

ten tlustoch povedal i fucking hate you! myslim ze je to ten tlustoch z haloweenu

200

Odpovědět

Ten tlustej rozmazlenej spratek by potřeboval pár přes prde** a denně honit bičem kolem baráku.....

222

Odpovědět

Loool ''mam rada ked vari mama, pizzu z mikrovlnky :D'' Tam asi vazne normalne nevaria.

Ale boli to darceky co rozbalovali skorej :D cize ich chyba, ale niektory to prehanali.

190

Odpovědět

Hm, nevím, jestli tohle někomu přijde vtipné, já osobně bych svým dětem takhle Vánoce zkazit nedokázala. Holt asi tenhle smysl pro humor nechápu.

2025

Další