Srovnání Obamova a Trumpova projevuJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:15 436
V show Jimmyho Kimmela je napadlo, že by bylo zajímavé srovnat Obamův projev po zabití bin Ládina s Trumpovým projevem po zabití velitele Islámského státu al-Bagdádího. Ten rozdíl je skutečně propastný.

Přepis titulků

Když Obama v televizi oznamoval zabití bin Ládina, mluvil devět a půl minuty. Trump včera mluvil 48 minut. Mysleli jsme si, že by bylo zábavné srovnat Trumpův projev o al-Bagdádím s Obamovým projevem o bin Ládinovi. Byla to zábava. Spojené státy provedly operaci, při které jsme zabili Usámu bin Ládina. Abú Bakr al-Bagdádí je mrtvý.

USA zahájily operaci proti jejich sídlu. Hodně se střílelo a došlo i na výbuchy. Dokonce nevešli dveřmi. Myslíte si, že vejdou dveřmi. Pokud jste normální člověk, řeknete: "Ťuk, ťuk, můžu dovnitř?" V přestřelce zabili Usámu bin Ládina a získali jeho tělo. Chcípl jako pes. Tento úspěch neznačí konec naší snahy. Nádherný pes.

Talentovaný pes. Děkujeme mužům, kteří tuto operaci provedli. Nejsou mi za to připisovány žádné zásluhy, ale to je v pohodě. Mně nikdy. Ale přesto jsem tu. Bůh vám žehnej. Bůh žehnej Spojeným státům americkým. Píšu knihu. Napsal jsem jich dvanáct. Všechny se prodávaly dobře. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trump sice žvatlal a byl výbušný ale když budeme hodnotit skutky místo řečí. Tak třeba proti Obamovi a dalším svým předchůdcům zrušil strašně moc regulací a nejméně jich zavedl zvlášť o proti Obamovi, díky tomu USA ušetřila spoustu peněz. EU by o regulacích mohla každou setinu pozemského času napsat básničku s bilionem slov ale kdo chce do pekel ať levou vyjde v před.

00

Odpovědět

jo vytrhávat z kontextu umí každej.

ten hajzl chcípnul jako pes, protože odpálil sebe a své děti za pomocí sebevražedné vesty. Operatoři CAG neměli rozkas zajmout či zabít.
Kdyžto Red Sqadron Seal který sundal bin ladina měl rozkaz jen zabít (zabit Robertem ONeilem)
když pak mluví o psovi dál mluví o Psovi CAG Teamu (Fena Conan) která byla zraněna během Raidu
=)

44

Odpovědět


Odpovědět

netuším, čemu se řehtají, to je spíš k pláči.. totální kulturní úpadek..

130

Odpovědět

nevedel som že AI a deepfake dosiahla takú úroveň že vyhrala voľby, to nemože byť pravda.
Ale na druhú stranu, my máme Cpt. Danka.

33

Odpovědět

Máte Fica.

11

Odpovědět

Ja nerozumiet reč tvoj kmeň.

00

Odpovědět

+El Wreyiný jazyk, podobný vašemu Českému, ak je problém ho pochopiť tak je vada v niektorej časti mozgu zodpovedajúcej za reč.

00

Odpovědět

Je to smutné, ale myslím že tyhle videa spíš zatvrzují Trumpovo příznivce. Establishment, kterým opovrhují se posmívá jejich prezidentovi a o to víc ho budou hájit. Nevím proč se tolik lidí potřebuje ztotožňovat s narcistickýma lidma s pochybným intelektem a ne že u nás by to bylo jiné. No a ještě je tu Trumpův impeachment, což bude taky zcela jistě dobrá strategie pro volební kampaň.

167

Odpovědět

Zasranej n**r.

654

Odpovědět

Video je vtipne zostrihané, tak ako všetko u Kimmela. Napríklad aj tá zmienka o tom, ako al-Bagdádí umrel ako pes a potom hovorí o nádhernom psovi. To ale nič nemení na fakte, že Trump sa vyjadruje ako trojročný.

Tu je lepšie porovnanie. I keď porovnať 9-minutový speech s 50-minutovým blábolením sa bez humorného zveličenia asi ani nedá.
How Trumps tone on Baghdadis death compares to Obamas tone on bin Laden

222

Odpovědět

Vyjadřovat jako tříletý je bezskrupulózní kalkul zasáhnout cílovku. Otevři si rozhovory s naším komplexně geniálním Burešem na Parlamentních listech. To je samý kňučení, jak za všechno může Kalousek, jak je to útok na V4, jak měl v USA rozhovor s protitrumpovským promigračním psychopatem s nabrífovanými nesmysly... jejich voličům takové buranské vystupovaní imponuje. Lidi nemají rádi, když je někdo peskuje. Pro ně je to „frajer, který nazývá věci pravými jmény“. :-D

Ostatně nemusíme chodit daleko. Určitě jsi ve škole také neměl rád učitele, kteří tě neustále poučovali a něco připomínali. Třeba nosit přezůvky, umývat si po použití záchodu ruce, kritizovali, jak máš špatný pravopis... pro většinovou populaci toto není zpětná vazba za účelem zlepšení, ale výraz arogance a nadřazenosti.

Na druhou stranu jsem radši, když je prezidentem Trump a ne třeba uklízečka Alexandria Ocasio-Cortez nebo komouš Bernie Sanders. Samozřejmě nejraději bych byl, kdyby měli v USA za prezidenta Garyho Johnsona, ale o tom si můžu nechat jenom zdát.

36

Odpovědět

+-HoNY-What the flying flamingo is this..

11

Odpovědět

pan trump, cele slovensko vam drzi palce v dalsich volbach

1590

Odpovědět

v m varga Bud prosim ta ticho a nestrapnuj ostatnych Slovakov svojim hlupym nevyvinutym mozgom.

193

Odpovědět

+Slovakkolko mas rokov ? 9 tipujem

226

Odpovědět

Přesně tak, vůbec bych nebyl překvapený... Slováci jim lezli do zadku i během druhé světové.. prostě, je to jen postižený sourozenec České Republiky.. Chjo :(

11

Odpovědět

Pořád čekám, že jednoho dne se ukáže, že Trump není realnej, ale jen Chuck Testa. To samý u Zemana čekám, kdy Kazma ukáže, že to byl jen jeho několik trvající prank. Ale furt nic. :-) i když takovýhle žvádty by snad ani nikdo nevymyslel, to bohužel musí bejt reálný... 😁

495

Odpovědět

Kazma říkal, že se do politiky nebude plést. Má prý určitou hranici, za kterou nejde. :-D

10

Odpovědět

+-HoNY-A proto v některých jeho posledních OMS účinkoval (byď jen sporadicky) Babiš.

00

Odpovědět

Tak Trump nikdy nebyl velký myslitel a státník, ale sestříhat video a přidat tam umělý smích dokáže každý...

644

Odpovědět

Souhlasim. Sestrihat video s Trumpem dokaze asi kazdy. Z velke casti si, ale za to muze jen on sam.

Donald Trumps most bizarre moments of 2018
"China has total respect for Donald Trump and for Donald Trump's vere very large brain..."
Na prvni pohled bych si myslel, ze je to sarkasmus, jenze tohle rekl sam Donald Trump :D

Melania Trump Hates Holding Donalds Hand
20 vterinove podani ruky s japonskym premirerem

220

Odpovědět

I kdyby to byl cherrypicking a vybrali jediných pár vět z jeho projevu, tak to nic nemění na faktu, že tohle by prezident jakékoliv země vůbec neměl pronést nahlas. Obamův projev je projevem státníka, Trump se vyjadřuje jak negramot a snaží se přitáhnout pozornost zase na sebe.

420

Odpovědět

Odpovědět

Jak je úplně jasný, že to čte z monitoru za kamerou...to je strašný. :D Jde to poznat i podle toho, že živě by nikdy takhle plynule větu nesložil. Let alone takhle komplikovanou větu.

40

Odpovědět

Strašně mě zajímá, jestli tahle záplava videí o Trumpovi znamená, že si Amerika uvědomila, jakou udělala chybu, a že příští prezidentské volby dopadnou jinak... I když možná jsou USA spokojené, že mají za prezidenta klauna. Kdo ví.
Odpověď se dovíme za rok.

222

Odpovědět

Vyhraje zase Trump, protože Demokraté jsou mimo realitu a postaví proti němu ještě víc tragického soupeře, než byla Hillary.

281

Odpovědět

+DurangaNo já mám pocit,že čím více tragický tím má větší šanci vyhrát. Bohužel.

92

Odpovědět

Ne. Lidi, kteří Trumpa obdivovali v roce 2015, ho obdivují i dnes, a to ještě více. Oni jsou spokojení.
O výsledku voleb rozhodne pár tisíc lidí v pár státech.

200

Odpovědět

+HrdlodusJe to až děsivě podobné se Zemanem

121

Odpovědět

+TwinTo je pravda, pan Nevím Drahoš byl taky tak tragický kandidát, že to část voličů hodila natruc Zemanovi.

65

Odpovědět

+DurangaDrahoš je profesor a vedl akademii věd. Neměl žádný mediální škraloup. Vystupoval slušně.
Pokud nedokázal Drahoš vyhrát volby, je to velmi smutná vizitka pro voliče Zemana.
Jediná tragédie u Drahoše byla jeho vyhýbavost (mě naopak imponuje, když člověk řekne "Nevím", než aby se snažil nějak vlísat voličům).
Upřímně - kdyby proti Zemanovi stál Masaryk nebo Karel IV., tak stejně vyhraje Zeman.

00

Odpovědět

A proč by to jako dělali?? Levičáci se tam věnují social justice hovadinám, Trump mezitím vyvedl zemi z nejhlubší ekonomické krize (za kterou z poloviny mohl Obama) do nejlepších ekonomických čísel v historii. Naštěstí si to i tupí Amíci uvědomují, takže Trump má podporu i velký části demokratickýho voličstva. Proto se tam teďka demokrati snaží s impeachmentem a videama podobnýma tomuto, protože jsou prostě zoufalý.

Jinak u videa jsem se fakt zasmál, přišlo mi hodně vtipný.

00

Odpovědět

+oki98"Trump vyvedl zemi do nejlepších ekonomických čísel v historii"
Bohužel, svět není jen o ekonomice.

00

Odpovědět

+jjkNo a hlavně na aktuální ekonomické situaci v USA nenese Trump kdovíjaký podíl, to je přeci jen dlouhodobější věc.

00

Odpovědět

Díky za překlad, viděla sem před pár dny bez titulků a nerozuměla sem všemu.

40

Odpovědět

Řekněte mi prosím někdo, že ten Trumpetův projev je fejkovaný...plííís...

431

Odpovědět

nope

240

Odpovědět

Nope. Chuck Testa

81
Další