Líčení Mystique ve filmu X-Men: První třída

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:6 519
V tomto videu nám herečka Jennifer Lawrence povypráví o přípravě na natáčení filmu X-Men: První třída a ukáže, že nanášení make-upu pro film není žádná sranda.

VIDEO JE MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Přepis titulků

Nick musel vstávat ve 2 hodiny ráno, aby byl v 8 připravený natáčet a Jennifer to měla ještě o něco těžší, protože musela vstávat ještě dříve. - Je to opravdu vyčerpávající proces. - U mě nejsou žádné digitální efekty. Je to ta samá technologie použítá u Rebeccy Romijn v původních X-Menech. Na všechno jsme museli přijít sami, protože nemáme lidi z prvních dílů. Hledali jsme správný odstín modré.

Zdálo se jim, že ta poslední byla moc tmavá a splývala ve tmě, takže jsme udělali světlejší, ale zase ne tak světlou jako v Avataru. Udělali jsme přes dvacet testů, abychom našli správný odstín modré. Myslela jsem, že si prostě jen lehnu... tak na šest hodin... a pořádně se vyspím. Pak mi ale došlo, že já taky budu muset...

Když už jsem asi po sedmi hodinách byla vážně unavená, říkala jsem si, proč mě prostě neponoří do vany plné modré barvy? Ale to nejde. Vše je malované štětcem... Nejdříve pokládají šupiny a proloží je modrým latexem. A potom nastříkají tři vrstvy modré barvy. A nakonec pět vrstev stříkanců různých odstínů barev. To je nejhorší část celého procesu, ale výsledek je super a vypadá jako 3D mramor.

Na namalování celého těla se podílí šest dívek a celý proces trvá dohromady sedm hodin. Vím, že mě všichni litují, ale užíváme si spoustu srandy. Je to jako párty u kamarádek, až na to, že jsem nahá a malují na mě. Malovaný herec musí hodně dlouho stát a s tím přichází hodně problémů. Je to pro něj velice náročné, a to ne z fyzického hlediska, ale je to psychicky velmi skličující.

Mít v očích kontaktní čočky a neukazovat ani kousek sebe sama. Zpočátku to bylo peklo, protože se člověk ve svém vlastním těle cítí klaustrofobicky, protože když vás něco svědí, tak se ani nemůžete poškrábat. Ale postupem času jsem si na to zvykla. Kromě případů, kdy to mám na sobě už jedenáct hodin. To bych to ze sebe nejradši servala. Všichni jsou ale velmi chápaví a ví, že to není nic příjemného.

A celá v modrém naštěstí není zas tak často, takže to zvládá. Po tomhle všem už se mi to ani nechce sundávat.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prvních 2:25 je přesně toto video..co zde již není. A tak přidávám odkaz sem
http://www.youtube.com/watch?v=U6EqN9Flhss
;)

220

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

Mě to video nejede :( co stím je ? tohle by mě zajímalo jak se na to mužu podívat ? děkuju

180

Odpovědět

Mě se na té fillmové Mystique tak nějak nelíbí jak chodí nahá. Jasný, je to logičtější kvůli proměnám, ale nějak... chybí mi tam ty její bílé šaty z komixu ozdobené opaskem z lebek.

1812

Odpovědět

Mimochodem u Návštěvníků se taky ty jejich známé pleše dělaly pro každý díl 6 hodin :)

180

Odpovědět

Psycho_CZ

Taky sem nad tim chvilku přemejšlel :D :D

182

Odpovědět

Proč dělat něco jednodušše, když to jde složitě :D

181

Odpovědět


Odpovědět

Vadilo mi, jak byla oproti původní herečce oplácaná.

1830

Odpovědět

@Tomas: to je jedno, stejne tam ten latex nekdo musi priplesknout

180

Odpovědět

4 8 15 16 23 42, Rossi: tam je ten latex..

180

Odpovědět

Já bych jí maloval část od krku k pupku:D..

182

Odpovědět

Nejvíc mě zaujala část kde říká, že 7 hodin tam stojí nahá a ostatní na ní malují.:D (no jo jsem hovado :D :D)

182

Odpovědět

Kurňa to je baba! Z ní ať si anorektičky vezmou přiklad...

191

Odpovědět

Tak to jsem si taky myslel, že je dělaná digitálně. I když se v tom nevyznám, tak by to určitě zvládli ne? Každopádně vstávat takhle brzo? Kolik hodin denně vlastně naspala? Nevyspat se a pak tam stát 7 hodin tak jim to tam všechno rozhážu a někam je pošlu. Ale výsledek stojí za to.

187

Další