Linka bezpečí

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:664
Počet zobrazení:9 653

Tento vtip už možná někteří z vás znají díky jednomu českému rádiu, které podobný telefonát odvysílalo. Nicméně toto video z produkce "Pequeňa Comandreja" mě natolik pobavilo, že si tu určitě zaslouží své místo. Poněkud svérázným způsobem promlouvá operátor linky bezpečí do duše sebevrahovi na druhém konci telefonu. Jak to dopadne, se podívejte sami.

Přepis titulků

Překlad: Jeroneemo www.videacesky.cz Linka bezpečí, dobrý večer. Jak vám mohu pomoci? Haló? Haló? Je tam někdo? Chci se zabít. - Moje přítelkyně mě nemiluje. - Jak že? - Bydlím v bytě mých rodičů.

- Jak? - Nemám peníze. - JAK? - Že nemám peníze. - Ne, ne. Ptám se, jak to chceš udělat? - Podřežu si žíly. - Ne, to je hnus. - Můžu k tobě bejt upřímnej? - Jasně. - Víš, jak hnusnej to bude pohled? - Ne. Nechceš snad, aby tvoje matka s nechutí koukala na vnitřnosti svého syna při čištění kaluže krve, která se, mimochodem, nedá vyčistit, ale zůstane pěkně zaschlá.

- No, mám... - Mužeš spáchat sebevraždu, dobře, ale nebuď prase! - Mám tu fén, můžu ho dát do zásuvky a... - Špatně! Blíží se Bingo. - Podruhé špatně. Tohle je mýtus. - Opravdu? No jasně. Tím akorát tak vyhodíš v celém domě pojistky. A nemysli si, že jen tak vylezeš z vany a prostě je nahodíš. Ne, ne. Bude třeba pikovat, vytrhat kabely, vyměnit je za nové. A to je práce jak na kostele.

Nechceš to snad nechat na tvých rodičích, chci ti připomenout, že ty už to platit nebudeš. - Pravda, myslím, že si to ještě promyslím. - Jasně že jo. Předávkování. Řekni mi, která antidepresiva bereš. - Neberu žádná. - Cože? - Ty se snad neléčíš? - Ne. Panebože, to je blbec. Tak podívej.

Není přece růže bez trní. V žádném případě. Dřív, než se člověk zabije, zajde párkrát k doktorovi, řekl bych. Nemáš to vůbec připravené. Tohle jsi pěkně odfláknul. Dobře, radši to nechám být, nebo možná... Mám to! Koleje! To je moc dobrý způsob. Ano, ano. Podívej, položíš se doprostřed. Zavřeš oči, a ... ...hotovo. Ani si toho nevšimneš. Jako batole. Pravda, bude to trochu hnus, ale nebude to muset uklízet tvoje svatá matka.

Já vlasně ani nevím, moc se mi nelíbí... Ale no tááák! Tobě neni nic dobré. To se mi nelíbí, tohle také ne. - Nechci spáchat sebevraždu. - Ale chlapče, nemůžeš volat a jen tak obtěžovat. - Říkám, že už se nechci zabít. Přešla mě chuť! - Nekřič, najdeme nějaké řešení. - Nech mě už být. Nechci se zabít. - Tak ráno jsi vstával s tím že se dnes zabiješ... - Říkám, že nechci!

- ...a teď na mě hraješ divadýlko. Dobře, uklidni se. Uděláme to takhle, Vezmeme... Slyšíš mě? Haló. Do prdele, on mi to snad položil. Tak mu zavoláme znovu. Zavoláme mu znovu, protože tohodle chlápka dneska převeze Charón přes řeku mrtvých. To uvidíš.

Hned teď. Vytáčím. No tak, zvedni telefon, synu. Vím, že tam jsi. Nikdo tě nemá rád. Kam asi tak půjdeš? Jehňátko.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proc mam prelozeno jen slovo "Jehnatko" a po cely film?

20

Odpovědět

Taky mi nefunguji titulky... :(

10

Odpovědět

+KodyOpraveno, z nějakého důvodu na konci titulků existoval řádek "Jehňátko" s nulovým časováním.

20

Odpovědět

Perfekt! :)

200

Odpovědět

Havlas: A byly toho plné noviny. "Den Lumíků" tomu říkali. :D

220

Odpovědět

Heki: volal si o výsledky kriketu :D

220

Odpovědět

Dobře vonui:D

180

Odpovědět

analni kolik: wtf ?? ty si si snad myslel ze to je real ? :D ale dik za objasnenie :D

180

Odpovědět

Heki: dokonala hlaska z RD k tomu :D

180

Odpovědět

TO JE FAKE!!!

1914

Odpovědět

...... a to si jeden chudák spletl číslo ....... ;)

210

Odpovědět

Dobré. Super překlad.

180

Odpovědět

jsem asi divnej, ale já furt čekal na konci nějakou pointu

181

Odpovědět

Pecka počurál jsem se u toho smíchy málem :D :D ale šel na to chytře :D ale ani o tom nevědel :D

190

Odpovědět

Ach jo, je to nahovno, všechny nejlepší fóry už stejně byly v červeným trpaslíku, nic lepšího se už prostě nedá vymyslet.

231

Odpovědět

To Screamaker: Den lumíků :-D

180

Odpovědět

aban: To nemá chybu.

190

Další