Linkin Park - Numb

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:940
Počet zobrazení:13 375

Není to zrovna krátká doba, co se u nás objevil překlad hitu Breaking The Habit a nového songu, taktéž hitu, The Catalyst, a v komentářích jste se jasně vyjádřili, že chcete víc. Tato písnička popisuje každodenní trápení těch, co žijí svůj život po svém - takovým způsobem, jež nevyhovuje představám jejich rodičů. Spory s učiteli, se spolužáky, to vše je zde zobrazeno. Schválně, kdo z vás si všimne, z jakého města jsou venkovní záběry... ;)

Přepis titulků

Překlad: Překlad: bake Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Překlad: bakeLit www.videa Překlad: bakeLit Překlad: bake Překlad: Pře Být člověkem podle vašich představ už mě nebaví.

Opuštěný vírou, ztracen pod povrchem. Nevím, co ode mě očekáváte. Jsem pod tlakem toho, že jdu ve vašich šlépějích. Zachycen zpětným proudem, který mě táhne zpět... Každý můj krok považujete za chybu. Zachycen zpětným proudem, který mě táhne zpět...

Stal jsem se tak ochromeným člověkem, že už o vás ani nevím. Už toho mám dost a všechno si začínám uvědomovat. Teď se ze mě stává tohle a chci jen to jediné. Žít si život po svém a nenechávat se vámi ovlivňovat. Copak nevidíte, že mě utlačujete?

Moc pevně mě držíte, máte strach dát mi trochu svobody. Protože vaše představy o tom, čím budu, se vám rozpadly... přímo před očima... Zachycen zpětným proudem, který mě táhne zpět... Každý můj krok považujete za chybu. Zachycen zpětným proudem, který mě táhne zpět...

A každá promarněná vteřina je nad moje síly. Stal jsem se tak ochromeným člověkem, že už o vás ani nevím. Už toho mám dost a všechno si začínám uvědomovat. Teď se ze mě stává tohle a chci jen to jediné. Žít si život po svém a nenechávat se vámi ovlivňovat.

A moc dobře vím, že to může dopadnout... i špatně. Ale je mi jasné, že jste nebyli jiní a také jste někoho zklamali. Stal jsem se tak ochromeným člověkem, že už o vás ani nevím.

Už toho mám dost a všechno si začínám uvědomovat. Teď se ze mě stává tohle a chci jen to jediné. Žít si život po svém a nenechávat se vámi ovlivňovat... Stal jsem se tak ochromeným člověkem... že už o vás ani nevím. Být člověkem podle vašich představ už mě nebaví. Stal jsem se tak ochromeným člověkem...

že už o vás ani nevím. Být člověkem podle vašich představ už mě nebaví... Být člověkem podle vašich Být člověkem www.videacesky.cz

Komentáře (122)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to další video od Linkin Park :)

61

Odpovědět

Souhlasím :-)

20

Odpovědět

Video opět funkční.

50

Odpovědět

Uz to hodně dlouhou dobu nefunguje nemáte někdo odkaz na stažení? s titulkama v klipu?

190

Odpovědět

Nefunguje :)

190

Odpovědět

tohle mám na mobilu :D je to dost dobré poslouchám to skoro furt :) 10/10

230

Odpovědět

Nejde... už jsem asi 1000x nahlašoval nefunkční video..... :( To je hnus.....

193

Odpovědět

... 10/10

200

Odpovědět

skoda ze nefunguje, tohle bych si zrovna rad pustil

191

Odpovědět

Nefunguje :(

182

Odpovědět

V praze natočily Numb a From the inside.Bylo to,protože v Praze měli koncert,tak tady zůstaly déle a natočily tyhle dva videoklipy.

200

Odpovědět

Emo?! EMO?! EMO?!!!! vy si ze m děláte maria mistra ne? je toi obyčejná písnička o divčině(člověku) která nevý kudy kam...a já vím jak se cití...

191

Odpovědět

Já jsem si řikal že jsem tu slečnu už někde viděl a ono taky že jo hrála ve Step Up 2 xD

180

Odpovědět

LP sů fakt borci a toto je jedna z jejich nejúspěšnějších písniček (další třeba: somewhere i belong, faint, in the end atd...) myslím že kdo neumí ocenit jejich styl a ty texty nebo dalších výborných prvků tak ať sem rači ani neleze :-)

210

Odpovědět

Myslim, ze nejlepsi na tehle pisnicce (krome ty pisnicky, je fakt dobra) je to, ze se ta cast ve skole natacela na te nasi (GJK) :-)

190

Odpovědět

moj bratranko bol v prahe ked to natacali na karlovom moste :D

190

Další