Linkin Park – The Catalyst

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:562
Počet zobrazení:7 673

První singl a první videoklip k novému albu této kalifornské party, které vyšlo před několika dny pod názvem A Thousand Suns.

Přepis titulků

I I wI wwI wwwI www.I www.VI www.ViI www.VidI www.VideI www.VideaI www.VideaČI www.VideaČeI www.VideaČesI www.VideaČeskI www.VideaČeskyI www.VideaČesky.I www.VideaČesky.cI www.VideaČesky.czI www.VideaČesky.cz PI www.VideaČesky.cz PřI www.VideaČesky.cz PřeI www.VideaČesky.cz PřekI www.VideaČesky.cz PřeklI www.VideaČesky.cz PřeklaI www.VideaČesky.cz PřekladI www.VideaČesky.cz Překlad:I www.VideaČesky.cz Překlad: I www.VideaČesky.cz Překlad: Brousitch Bůh nám všem žehnej.

Jsme zlomení lidé žijící pod nabitou zbraní. A to neporazíme.

To nepřekonáme. Tomu se nepřizpůsobíme. Tomu neutečeme. Ne! Bůh nám všem žehnej. Jsme zlomení lidé žijící pod nabitou zbraní. A to neporazíme. To nepřekonáme.

Tomu se nepřizpůsobíme. Tomu neutečeme. Ne! Když dnes večer zavřu oči při symfonii oslepujícího světla. Bůh nám všem žehnej. Jsme zlomení lidé žijící pod nabitou zbraní. Jako chřadnoucí vzpomínky, vysílání slábnoucí v dálce.

Daleko od světa tebe a mě, kde oceány krvácejí až k nebi. Bože, zachraň nás všechny. Shoříme v ohni tisíců sluncí? Za hříchy, které jsme vykonali. Za hříchy, které jsme vyřkli. Za hříchy našich otců.

Za hříchy našich dětí. Ne! Bože, zachraň nás všechny. Shoříme v ohni tisíců sluncí? Za hříchy, které jsme vykonali. Za hříchy, které jsme vyřkli. Za hříchy našich otců. Za hříchy našich dětí.

Ne! Když dnes večer zavřu oči při symfonii oslepujícího světla. Bože, zachraň nás všechny. Shoříme v ohni tisíců sluncí? Jako chřadnoucí vzpomínky, vysílání slábnoucí v dálce. Daleko od světa tebe a mě, kde oceány krvácejí až k nebi.

Jako chřadnoucí vzpomínky, vysílání slábnoucí v dálce. Daleko od světa tebe a mě, kde oceány krvácejí až k nebi. Zvedni mě. Nech mě jít. Zvedni mě.

Nech mě jít. Zvedni mě. Nech mě jít. Zvedni mě. Nech mě jít. Zvedni mě! Nech mě jít! Zvedni mě!

Nech mě jít! Bůh nám všem žehnej. Jsme zlomení lidé žijící pod nabitou zbraní. A to neporazíme. To nepřekonáme. Tomu se nepřizpůsobíme. Tomu neutečeme. Ne.

Bůh nám všem žehnej. Jsme zlomení lidé žijící pod nabitou zbraní. To neporazíme. To neskončíme. Tomu se nepřizpůsobíme. Tomu neutečeme. www.VideaČesky.cz

Komentáře (78)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Text nic moc (teda těch cca pět vět, co se furt opakují a některé navíc nedávají moc smysl), hudba nic moc, zpěv nic moc a klip taky o ničem. Asi to nechcete slyšet, ale vkusu jste moc nepobrali.

17

Odpovědět

Podle mě jsou novější LP hodně originální jak hudbou tak i těmi videi :)

241

Odpovědět

8/10. Linkin park se řadí do krátkého seznamu současných kapel, jež mám rád - a to nehledě na názory ostatních. Děkuji. CD si určitě pořídím.

220

Odpovědět

Chlapecká skupina? Disko? Bože můj co to melete? Já tam teda nic na, co by se dalo tančit neslyším. Na starý LP nedám dopustit, toto sice není tak super, jak starší cd, ale má to něco do sebe, je to zajímavý a podle mě dost originální.
Sattero: Pravdivej koment.

200

Odpovědět

Moroe$: Jakožto někdo, kdo se pohybuje trochu v branži a mám už taky toho hodně za ty léta naposlouchaného, musím ti říci, že se pleteš. Nikdo nehraje neustále stejnou hudbu a ani se to nedá, protože to co je jednou originální, podruhé už ztrácí grády a potřetí je to brak. Hybrid Theory a Meteora jsou taktéž rozdílná alba, avšak druhé album si ještě může dovolit jet ve stejném stylu. U třetího už prostě musela nastat změna a od čtvrtého už nastává jiný vývoj kapely. Tak to funguje u mnoha kapel a když už si zmínil heavymetalové/hardrockové kapely, tak i AC/DC měnili styl a vrátili se k tomu původnímu snad až po patnácti letech. Za sebe ale můžu říci, že konzistencí a zvláštností je poslední album Linkinů velmi kvalitní a nebojí se jít dále ve zvuku. Už to není co písnička, to jiný zvuk, ale návaznost. Chester taktéž není jediný v kapele a když si všimneš, i on odbočil po Minutes to Midnight a založil vedlejší projekt, na kterém realizuje odlišný styl hudby. Abych to zkrátil... Po letech už zastávám názor, že je lepší nebýt fanouškem kapely, ale alba, protože člověk by měl hlavně poslouchat co mu sedne a ne to, co je mu podsouváno i jeho oblíbenou kapelou :)

230

Odpovědět

Starý LP dobrý LP,nu metal styl jim sedl,ukázali to co nikdo jinej,každou písničku na hybrid theory či meteoře bych označil za velmi povedenou - ne-li hit,dokonalost...A teď je to jinej styl ano zaujmuli zas jinou sortu lidí ale už to neni ten nářez,v novych songách už do toho Chester ani nedá to co dával,neukáže tam ten svůj hlas,to díky čemu ho máme rádi,vlastně celá ta hudba upadla,samý samply či co,kytara zaniklá,takovej průměr plnej umělejch zvuků...
Ano stárnou zpívaj jinak a to je škoda,takový heavymetalový skupiny co měli před 30lety úspěch pořád hrajou stejnej styl a stále oslovujou nové posluchače a proto by ani ten originální a výbornej styl co LP hráli měl zůstat...toť vše :D

183

Odpovědět

A konkrétně k této písničce, začátek je dobrý, konec je naprosto super. Ale to co je mezi tím? Takové Disco, hrůza.

185

Odpovědět

Ačkoliv jsou LP má nejoblíbenější skupina, tak to poslední album je katastrofa a nevěděl jsem, jestli se smát nebo brečet :/. Přitom New Divide a Blackbirds byly super :/. Škoda, že v tom nepokračovali

187

Odpovědět

Hudba good, slova nic moc, pořád to samé, už to umím naspaměť, klip jako vždy úžasnej 8/10 :)

181

Odpovědět

Vicodine: Chlapecká skupina??? Tak teď si mě jakožto fanouška urazil :D
hanspachos: Konečně někdo moudrý :D

180

Odpovědět

božínku co to je za diskantskej vejškrab =)
Myslím že nejsem jedinej koho poslední dvě alba LP zklamali, nu což vydali se hošani jinym směrem, stala se z nich "chlapecká skupina" =) kdysi dávno jim celkem slušel měko-tvrdej rock, dokonce se to označovalo snad "nu-metal", experimentovali s hopíkem a nakonec skončili takhle ... jenom pro prachy se takhle ponižovat :-P

184

Odpovědět

Ježiš, to je brekotu...

Vás by bavilo dělat celý život to stejné? LP prostě taky stárnou, taky je zajímá jiný styl hudby, taky chtěli něco jiného zkusit...

Připomenu drobnou paraelu...U2 se dostali na vrchol s absolutně peckovním poprockovým Joshua Tree, za rok přišel skvělý Rattle and Hum...každý čekal, že do konce života budou valit jen to samé, ale očividně taky potřebovali změnu...další album Achtung Baby přineslo hodně tanečních prvků a následující Zooropa a Pop už byly hodně hodně taneční...spousta lidí na to nadávalo, že už to nejsou ti staří U2. Další alba se postupně vrátily k jejich 80s a Joshua tree a lidi zase nadávali, že už nevymyslí nic nového a je to pořád ten "starý dobrý" U2 zvuk. Doufám, že chápete jak to myslím...prostě se nezavděčíš

Závěr: dnes patří třeba Pop k nejocenovanějším albům U2...

190

Odpovědět

Na LP jsem vyrostl. Album nepatří k jejich nejlepším, ale líbí se mi. Bohužel tedy ne jako celek, těch skitů je tam příliš, ale tracky, které jsou skutečně songy, se mi strašně líbí a pouštím si je pořád dokola .. dost možná je to kvůli tomu, že jsem v nedávnu ulítl na Out of Ashes od Chesterova Dead by Sunrise, ale co na tom sejde .. :) A rozhodně bych se přimluvil za překlad Waiting for the end, setsakramentsky povedenej song :)

190

Odpovědět

chytlavá písen... zprvu se mi moc nelíbila, ale když sem si ji pustil po druhý a po třetí, tak se chytla. Něco jako když poprvý v životě ochutnáváte víno:-D

190

Odpovědět

Zajímalo by mě, že čím to je že mi nejedou titulky? a nejen u tohoto??

180

Další