Little Big – Lolly Bomb

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:4 829

Blíží se historické setkání Donalda Trumpa a Kim Čong-Una v Singapuru. Proto se s úchyláky z Little Big pojďte podívat na krátkou love story ze Severní Koreje.

Přepis titulků

Holka, jsi bombastická, buší mi z tebe srdce. Jsi ta pravá, pokud jde o sex appeal. A chtěl bych, abys mi ukázala jednu či dvě věci, které bych chtěl. Kéž bys mě milovala, kéž bys mě milovala. Nikdy jsem neměl šanci ti říct, co k tobě cítím. Nikdy jsem neměl možnost ti říct: "Pojď za mnou, pojď."

Jako ruční granát, pořádně mi nabij. Mohl bych tě odpálit, ale mám teď uzavřené příměří. Kéž bys mě znala. Jsem pořád v novinách, znáš mě? Kéž bys mě znala. Jsem pořád v novinách, znáš mě? Znáš mě? Znáš mě? Nikdy jsem neměl šanci ti říct, co k tobě cítím.

Nikdy jsem neměl šanci ti říct: "Pojď za mnou, pojď." Nikdy jsem neměl šanci ti říct, co k tobě cítím. Nikdy jsem neměl možnost ti říct: "Pojď za mnou, pojď." Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle video mě trochu vyděsilo, co když se jim narodí Kimbomba? Jedna z mých nejhorších představ.

91

Odpovědět

Trump ochránce světového míru.

28

Odpovědět

Na videu je nejlepší to, že tam můžete dosadit Kima, Trumpa, nebo Půťu (a určitě spoustu dalších) a zůstane to krásně platné.
Jinak jako takové je nic moc a písnička taky.

55

Odpovědět

No Kim je viditelně silák. A KLDR má neuvěřitelnou technologii TPH(případně KPH, ale na kapalné pohonné hmoty moc nevypadala), pokud mají raketu s jadernou hlavicí těchto rozměrů a troufnou si ji odpálit, osobně bych se obával, že neopustí jejich území.

22