Severní Korea si stáhne MěsícThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:423
Počet zobrazení:5 511

Budu se opakovat, ale pro jistotu znovu. The Onion je americká satiristická organizace, která od roku 2007 pod názvem Onion News Network vydává na internetu různé kachny, které se tváří jako solidní zpravodajství nebo dotahují práci médií až do absurdních rozměrů, jako tomu je i v tomto videu. Ani fake, ani pravda, prostě jenom sranda. Severní Korea je jedna z posledních totalit komunistického režimu, takže pokud nevíte, o co tam jde, rychle utíkejte na Wikipedii.

 

Přepis titulků

152 JAZYKŮ 811 ZEMÍ 9 MILIARD DIVÁKŮ ONN INTERNATIONAL www.videacesky.cz překlad: Ajvngou Severní Korea Skvělé zprávy z Pchjongjangu. Ředitel vesmírného programu Pae Yong-Nam dnes oznámil plány na přenesení Měsíce do Severní Korey do roku 2015.

Člověk se od nepaměti toužil procházet po Měsíci v Koreji. A tento sen se konečně splní. Drahý vůdce Kim Čong Il vymyslel tento skvělý plán, když ho duch našeho věčného prezidenta Kim II Sunga pozval na třídenní dovolenou na Měsíci, řekl: "Proč se nepodělit o toto potěšení se všemi krajany, tak jako se o radost dělí otec se svými dětmi?"

Měsíc nás toho má hodně co naučit. Pozorně naslouchejte jeho šepotu. Vesmírná agentura vyšle pět raket, které se vrátí s Měsícem v závěsu. Experti říkají, že to bude ta nejslibnější událost v dějinách lidstva. Síla jednoho milionu mužů vztyčí úžasný podstavec vytvarovaný do vůdcovy dokonalé dlaně.

"Lidová měsíční ruka harmonie Kim Čong Ila" bude tím největším měsíčním podstavcem, co se kdy postavil. Jakmile bude Měsíc zajištěn, odstraní se americká vlajka, kterou je nyní Měsíc pošpiněn. Bude nahrazen vlajkou Severní Korey, plakátem Kim Čong Ila a orchestrem hrajícím hudbu z oscarových filmů 24 hodin denně. Jakmile bude Měsíc zde, začneme studovat jeho vliv na národní pýchu.

Reakce veřejnosti na tento plán byla jednotná. Ten plán je dokonalý. Už jsme uspěli. Bude to největší vítězství Severní Korey od roku 1944, kdy sám velký vůdce a věčný prezident Kim II Sung, doplaval na zádech modré velryby až na dno oceánu a zabil Ducha obřího kraba, aby zachránil Koreu od tajfunů. Potom se vynořil, aby nás ubránil před japonskou armádou holými pěstmi.

A další zprávy, americký prezident se přiznal k tomu, že je had. Buďte s námi: Obamův plán na zvýšení zaměstnanosti znamená vytvoření 2,5 miliónů nových postů v senátu.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta poslední hláška s hadem mě rosekala :D

200

Odpovědět

Nevědět o co jde, tak si myslím, že je to autentické. Takhle nějak to tam bude vypadat :D

180

Odpovědět

Taky bych doma na dvorek chtěl takovej měsíc :D

190

Odpovědět

ten korejec nebo co to bylo :D mluvil strašně rychle :D :D

180

Odpovědět

Šmarjá, já toho nechtěla zabrat tak moc... nečtěte to, pokud se nenudíte k smrti :D

180

Odpovědět

Skutečně, již začátkem minulého roku byly Ázerbajdžánskými superagenty objeveny první plány projektu měsíčního držáku Moon-hand (krycí název E.T.). Většina států východní Asie se okamžitě začala zabývat problematikou finanční podpory, která by měla být Severní Koreji pro tento kolos poskytnuta. Čínský prezident Chu Ťin-tchao dokonce v letošním novoročním projevu navrhl poskytnout svou zemi pro tyto účely. Zvažoval také nový domov pro současné obyvatele, většina z nich bude mít problémy se vedle měsíce vejít. Zmínil část Austrálie, to však většina lidí přijímá s nevraživostí. Nejnovější zprávy potvrzují, že vítězem se pravděpodobně stane Antarktida. Prezident potvrdil, že ji čirou náhodou našel vespod na globusu a velmi příjemně ho překvapilo, když se dozvěděl, že je prakticky neobydlená.
Co se týče vlkodlaků, Evropská unie si v tomto směru udržuje chladnou hlavu. Rozšířila pracovní nabídku pro tyto stvůry z 0 nabídek hned na 2: práce v uzavřených dolech a opravy potrubí v Mariánském příkopu. Propuštění vlkodlaků je pak plánováno na rok 2183. Není ovšem zatím jisté, zda na ně bude mít měsíc vliv i v těchto podmínkách nebo jestli náhodou nejsou nesmrtelní.
Americký prezident je zatím na vážkách, vznikají tak dohady ohledně jeho původu a zda náhodou není částečně také vlkodlak. Vědci se pokouší smíchat hadí a vlkodlačí krev a doufají, že jim výsledky přinesou rozuzlení.

181

Odpovědět

video not found or deleted... ups

180

Odpovědět

"Americky prezident se priznal, ze je had" - to me dostalo! :D

180

Odpovědět

Dan, Arty: Díky :-)
Linda: O této problematice samozřejmě vím. Do projektu "Slunce na své místo" je zapojena jak NASA tak i ruské vesmírné výzkumné středisko (CCCPVVS). Dopad na biosféru Země bude v případě neúspěchu obou skupin fatální. Nicméně hlavní podstatu problému nastínila již Kolikokoli (17.12.2001 19:17) a jak jistě NASA i CCCPVVS ví, až takto daleko jejich vliv nesahá a pokud-li se CH.N. usnesl na současném umístění Slunce ve vesmíru, nezbývá nám nic jiného, než adaptace na nastávající klima.
Zároveň s tebou souhlasím ohledně plánů KLDR. Současný problém s náměsíčnými je již na tak špatné úrovni, že zhoršení současné situace bude mít tvrdý dopad na lidstvo. A to nemluvě o vlkodlacích a již zmíněných psech. ;-)

190

Odpovědět

Rozumím, že genitiv slova Korea může být i Korey, ale vypadá to fakt příšerně... Vidko je to ovšem hodně vydařené ;)

180

Odpovědět

Pixie: No to není žádná sranda tohle, ten pokus se sluncem byla velká chyba! Díky tzv "efektu odmrštěného slunce" (poprvé tuhle alternativu popsali již vědci v tuším 40.letech v rusku), se nám prodloužila doba za kteru země oběhne slunce na 400dní, takže se budou dny nadle zkracovat, takže slnce bude svítit cca od 8AM do 12AM. a slunovrat nastane až někdy v půlce ledna. (to je stalé otázkou zkoumání). Nemluvě o dopadu na floru a faunu: Na severu čech byla zaznamenána migrace některých netypických zvířat jako sobolové v jizerských horách atp. Proto se také uvažuje o větším podpoření výzkumu implantace mamutího DNA do sloních embrií (tohle již dávno běží, ale zatím se o tom tolik nehovořilo).Zajímalo by mne kdy začnou s neandrtálským DNA..

No a k tomu měsíci, doufám, že KLDR selže technika, dokážete si představit ten nárůst náměsíčných a co psi?

191

Odpovědět

Pixie: Máš můj respekt, sem se dlouho takhle nezasmál!

180

Odpovědět

skvělé :-) 10/10
ale dotaz na překlad: senát tam je kvůli "větší" vtipnosti?

180

Odpovědět

Škoda že to je parodie :(

180

Odpovědět

Onion moc nemusím, ale tohle se jim fakt povedlo :D

180

Další