Kim Čong-il slibuje ukončit nuklearní programThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:278
Počet zobrazení:5 009

Vraťme se pár let do minulosti: Kim Čong-il je stále milovaným vůdcem svého národa a jednání o zastavení korejského nukleárního programu jsou v plném proudu.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee ww.videacesky.cz Ministerstvo zahraničí oznámilo, že Kim Čong-il souhlasil s pozastavením nukleárního programu své vlasti výměnou za hlavní roli v dalším batmanovském filmu. Více nám přímo z Bílého domu řekne Jane Carmichael. Co přesně k dohodě vedlo? Jde o výsledek šest týdnů trvajících jednání v Ženevě, které začaly, když Kim Čong-il poslal ministryni zahraničí Clintonové několik propracovaných olejomaleb sebe sama v kostýmu Batmana.

Jasný signál, že chce vyjednávat. Ano, ale vyjednávání bylo problematické. Zpočátku Kim Čong-il slíbil zastavit reaktory pouze pokud bude moci hrát všechny role. Jeho mluvčí nakonec z tohoto stanoviska ustoupil. Garymu Oldmanovi a Morganu Freemanovi bude umožněno se na filmu podílet, aby se mohli přiučit od hereckého umění samotného milovaného vůdce.

Vychutnejte si následující tanec, který vznikl k oslavě vůdcova budoucího ztvárnění Batmana. The Onion. Zprávy, které neznají slitování. Brzy v televizi. 21. ledna. Pouze na IFC.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zprávy které neznají slitování, to sedí. :-D

200

Odpovědět

Onion nezklamal! ;-) Btw. čas 0:41 překlep: rektory -> reaktory

201

Odpovědět

Díky, opraveno. ;-)

181

Odpovědět

Zajímalo by mě o co tam šlo v originále, ta znělka i to pozadí vypadala jako by doopravdy chtěli natočit toho batmana :D

1817

Odpovědět

Co ty palce dolu? Onion si vždy našla video kde dělali něco a pak to předabovali, aby to vypadalo jinak. Tak se zajímám co bylo v originále, jelikož to vypadá opravdu směšně, ten tanec atd.

1814

Odpovědět

+WorlikTohle je originál, natočili to sami .. kdyby to bylo předabovaný tak by tam asi dali rovnou Kima Ila

190

Odpovědět

FAKE

1857

Odpovědět

Pán se zřejmě podrobně zabývá světovou politikou. LOL.

222