Epizoda 1 (S01)Little White Lie (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:4 956

Nic není nekonečné, a tak musel na řadu přijít i prozatím poslední projekt skupiny StarKid. I když se zde vysílá jako poslední, tak je paradoxně první, protože tento seriál vzniknul ještě před Very Potter Musical a před Me and My Dick. Budou zde staré známé tváře a pár nových nebo ne tolik známých. Tento projekt vznikal když byli všichni ještě na škole a bohužel se natočila jen první série, potom někteří herci odjeli a pokračování se nikdy neuskutečnilo. Doufám tedy, že se vám seriál bude líbit i přes otevřený konec.

Přepis titulků

Hudba. Je to prastará síla. Někteří jí vládnou. Těm říkáme... Rockové hvězdy. Ale otázkou je, zda se tak narodili nebo se k tomu dopracovali. Já vím jen to, že někteří lidé ji mají a někteří lidé...

ne. - Jen zahraj svůj riff na mé srdce. - Zahraj svůj riff. - Nehraj svůj riff na mé srdce. - Ne, nehraj svůj riff. - Jen zahraj svůj riff na mé srdce. - Jo, zahraj svůj riff. - Nehraj svůj riff na mé srdce. - Nehraj svůj riff. - Nehraj svůj riff na mé srdce, zlato. - Nehraj svůj riff. - Nehraj svůj riff na mé srdce, zlato - Na mé srdce, zlato. Děkujeme.

Já jsem Sami Reesová. A já jsem Duder Reese. A my jsme Reesovic kousky. Dobrá, někdo nějaká přání? Stojíte za prd! Hrávali jsme většinu našich dní ve světě malých bílých lží.

- Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme. A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži.

Myslím, že to šlo dobře. Myslím, že si dláždíme cestu k velkému úspěchu. Takže jestli to chápu, nejdem do školy dnes. Jdem do školy zítra? Ne, ne! Zítra se zapíšem do Souboje kapel. Dobrá, zápis do Souboje kapel je ve čtvrtek. Ne, ve středu.

Dudere, dnes je středa. Do hajzlu. Tohle je naše škola, kde být v kapele znamená vše. Jméno kapely, prosím. Bejvalí. - Ještě jste se přes to nepřenesli, co? - Ne. - Ne. - Ne. - Ne. Je to normální.

Jméno kapely, prosím. Hunkytonk. Cože? Jméno kapely, prosím? Granát lásky. Granát lásky? Jo, touha, chtíč, vášeň. - Věříme...

- Věříme ve vášeň. To je Zack. Sám není v kapele, ale pořádá Souboj kapel. Počkej! Počkej, chceme se zapsat. Jo... zápis vlastně skončil ve dvanáct, takže to máte asi... patnáct sekund zpoždění. Cože?!

To je kravina, nemůžeme se prostě zapsat? Kdybych nechal vás, tak bych musel nechat všechny ostatní. Pravidla jsou pravidla. Jsme tu jediní. Tanya. Tanya Freemontová. Ahoj, Zakýčku. Tanyo.

Pero, prosím. Hej, ty necháš zapsat ji, ale nás ne? No tak, Tanya je hlavní zpěvačka Sexy koček. Sexy kočky vyhrály Souboj kapel minulý rok a to... jí dává zvláštní výhody. Sami je svým způsobem taky zvláštní. Tanyo, prostě...

dej mi pokoj, jen se snažím zapsat. Aha a ty s tím máš nějaké potíže? Jo, protože já mám pero. No neměla bych, kdyby mi v cestě nestálo pár idiotů. Jsme jen v cestě tomu, abyste se vy dva znovu neztrapnili. Teda vážně, Sami, škola už má dost kapel a nemyslím, že je svět připraven na takovou, která je... řekněme... tak hudebně postižena jako Reesovic kousky.

No... uvidíme, co řekneš, až tě letos porazíme na Souboji kapel. A víš ty co? Proč se nezapíšeš? Alespoň bude sranda. Nesnáším Tanyu Freemontovou. Vím, jak ti vadí Tanya, ale dostala nás do Souboje kapel. Myslíš, že má pravdu?

V čem? Stojíme za prd? Ne, proč si to myslíš? - Nevím, prostě jsem... - Hej, čum na cestu. Hej, velkej a vysokej, co se stalo, zase jsi utekl ze zoo? Jdu jen na angličtinu.

Ach, pořád se učíš číst? Na. Řekla jsem na. Nebyl to Kevin? Myslím, že jsem s ním chodil do třídy deset let a nikdy jsem s ním nepromluvil. Nikdo s ním nemluví, Dudere. - Je mi ho líto. - Ne. Nelituj ho.

My jsme jako on. Jsme ubožáci, špína. Musíme letos vyhrát Souboj kapel. Rozhodli jsme se ten den zůstat ve škole. Ale nemohla jsem přestat myslet na to, co řekla Tanya. Stojíme za prd? Možná potřebujeme něco nového. Nové písničky.

Nový talent. Potřebujem udělat konkurs do kapely. Konkurs do nejlepší kapely všech dob. Reesovic kousky. (název se může změnit) V sobotu!! Poslední zastávka, Sweetwater Records. Sweetwater Records je místo, kde se schází nejlepší hudebnící z města. Pokud hledáme talent, najdeme ho tady.

... peněženky a tenisové rakety. Razí si cestu, jak se jim zlíbí, v těch SUVčkách jedou do soukromých klubů. Moc nehraju, ale mám rád, když je balón na mém hřišti a navíc, rád hraju pro radost. Ale já mám ruce a ty nohy, společně jsme udělali nějaké chyby.

Ale, hej, daří se nám. Toby Philips... Mám důvod věřit, Je tak dokonalý. že ty a já to dokážem zlepšit. Hej, to je Toby Philips. Je to skvělý kytarista. Měli bychom mu dát leták. Nemůžeš prostě přijít k Tobymu Philipsovi a zeptat se, jestli nechce do naší kapely. Proč ne?

Protože prostě nepřijdeš k lidem a nezačneš s nima mluvit, to je divné. Dobrá. A co Tanya, neměli bychom jí pozdravit? Co? Kde? Tak... perfektní. Mám to, mizíme odsud?

Rozhodně. Byl by dokonalý, kdyby nechodil s Tanyou Freemontovou. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechcete přeložit i jejich další díla? Jako Twisted, The Trail To Oregon a ANI ? :)

20

Odpovědět

Taky se přimlouvám :)

10

Odpovědět

Prosím! :( Přeložte tady někdo Holy Musical B@man nebo se asi zblázním :/ :) výkony nemaqj chybu a já mám všechno zhlídnutý.... ájina mi moc nejde, takže na tom nejsem moc dobře..... :D prosím, fakt moc :)

210

Odpovědět

Když teď znovu koukám na LWL, tak si o to víc uvědomuju, jak moc Chris (Duder) přibral od doby, kdy se tohle natáčelo do teď, když se vrátil k Team Starkid a hraje v Holy Musical B@man... :DD Ale stejně je dobrej... ;D

180

Odpovědět

Jo! Darren Criss je perhektní!!!! ♥

200

Odpovědět

Starkid miluju a těšim se na jejich další věci :)
Lukson: nechápu proč máš potřebu tady něco takového řešit a dělat ze sebe chytrýho. A mimochodem když jsi takový génius, nebylo by od věci se nejdřív naučit pravidla českého pravopisu (těžšce? zřejmě nějaký super právní výraz, že?) :D
Weiroug: když se ti tento typ seriálů nelíbí, tak ho nesleduj a nepiš tady své postřehy. Máš tady na výběr spoustu věcí takže to, že se tady navážíš do něčeho co se ti nelíbí ukazuje na tvou inteligenci. To co se komu líbí není snad tvoje věc a rozhodně to není věcé sexuální orientace ale vkusu každého.
videacesky.cz jsou bezva, jen tak dál :)

180

Odpovědět

doufám že tu ta otázka ještě nebyla, ale nedala by se ta úvodní písnička někde stahnout?? Nejlépe celá, jestli teda vůbec je :)

180

Odpovědět

Zikato: díky moc, teď už jen najít stránku, kde se to dá stáhnout =D

180

Odpovědět

Charlie: "I still think" a můžeš ji najít zde:
http://www.purevolume.com/darrencriss
Taky se mi líbí. :)

190

Odpovědět

nevíte někdo, jak se jmenuje ta písnička, co ji zpívá Darren/Toby ke konci této části ?? tedy pokud je někde celé její znění...

180

Odpovědět

šak tá Tanya iná škapa :D

180

Odpovědět

hlavni hrdinka > Tanya

180

Odpovědět

Jééé já vůbec nevěděla, že se LWL překládá!!! Achhh děkuju! :D Zrovna jsem na to nedávno koukala jako vždy mi něco uniklo...díky díky díky <3

180

Odpovědět

Jaktože dáváte LWL a já to nevím? Hustej seriál. :D Poprvý jsem to zkoukla jedním dechem a ten konec mě dostal. Je hezký zase vidět staré známé tváře. :) Písničky jsou výborný, jak jinak. Tanyu by měli nominovat na Ďábla roku. Někde jsem snad slyšela, že budou dělat pokračování, je to pravda nebo jsem si to přání jenom vsugerovala? :)

180

Odpovědět

Ty jo, ta holka fakt hraje Malfoye? To teda mrkám!! Zatim ten seriál vypadá zajímavě.

190

Odpovědět

Jinak, ta hlavní hrdinka je mi hrozně nesympatická, tak jsem to přestala sledovat... Ale tak to zkusim znova... když už tomu budu díky vám rozumět plně :)

190

Další