Epizoda 14 (S01)Little White Lie (S01E14)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:4 884

Tanya se vydíráním dostala do kapely, ale prokáže svou užitečnost? To se musí rychle zjistit, jelikož nahrávání jejich singlu u Nigela Waterse se blíží závratnou rychlostí.

Přepis titulků

Zbývaly jen tři dny, než začne nahrávání s Nigelem. A byla to naše první zkouška s kompletní kapelou. Je to tu, další z nich je pryč. Další pokus, další z nich je na nic. Ale kam jít? Co tu zbývá říct? - Nikdo neví, ... - Nikdo neví, že se mi nezdály ty karty, co mi rozdaly.

Co je to tu vůbec za hru? Hrávali jsme většinu našich dní... ve světě malých bílých lží. - Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně, co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme.

A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži. Pokud jsem chtěla, aby nahrávání nebyl propadák, musela jsem naučit Tanyu jak zpívat. Odtud. Jo, to pomáhá. Tanyo, můžeš mi dát vteřinku na přemýšlení?

Umíš hrát na klavír? Vlastním klavír. Umíš hrát na něco? Ne. Dobrá, Tanyo, já vážně nevím, co budeš dělat v téhle kapele. Budu s tebou zpívat. Netrefila jsi ani jednu z těch harmonií. Tak napiš nové harmonie.

Už je po všem. Líbí se ti to, že? Už je po všem. Je to o moc lepší. Tanyo, ty skanduješ. Jo, to já dělám. Jsem v tom vážně dobrá. Ale tohle v kapele neděláme.

Nechápu, proč prostě nezůstaneš se Sexy kočkama. Vždyť jste stejně nejhustější kapela na škole. Sexy kočky nejsou nejhustější kapela na škole. Je to banda neschopných idotů, kteří mě táhnou ke dnu a proto jsem odešla. Malá nevinná lež je teď nejhustější. A v té kapele potřebuji být. Tanyo, řekla jsi mi, že jsme horší než Hunkytonk. Nemyslím, že bych to řekla.

Dobrá, možná jsem to řekla. Dobrá, možná, že říkám ošklivé věci. Sečteno a podtrženo, potřebuji dělat něco v téhle kapele. Proč? Jsi nejhustější holka na škole, Tayno, všichni tě milují. Všichni mě nenávidí. Podívej... Nemůžeš mě prostě naučit, teda... Však víš, to s těma tlačítkama.

Pro začátek jak to zapnout. Teda cokoliv... dobrá. Možná, že je všechna tvoje hudba kradená... ale zpíváš ji fakt skvěle. A možná mě můžeš taky naučit zpívat. Prosím. Dobrá. Dobrá.

Teď už nemusím všem říct tvoje tajemství. Dobrá, zkusíme to znova. To zní dobře. - Zvládlas to. - To je dobře. Rychle se učím. ... neví, že se mi nezdály Stačí lidi, stačí. Tanyo, už jsme to probírali milionkrát. Vážně musíš poslouchat, co ti...

Ne. Dobrá. Dobrá, jo. Panebože! Nikdo neví, že se mi nezdály ty karty, co mi rozdaly. Co je to tu vůbec za hru? Nahrávání Klučičí, klučičí hračko, Víš, že s tebou se nikdy nestydím.

Klučičí, klučičí hračko, Jsi kouzelný jako Siegfried a Roy. Jsi kouzelný. Pojďte dál. Jen dál. Jen tu dokončuju se Sexy kočkama.

Ale nejsem si jistý v čem jsou sexy. Stejně jsou to zatracené výherkyně. Hej, to je můj pohyb. Ukradla moje pohyby! Klučičí hračko. Dobrá, dámy, to je vše. Myslím, že mi to stačí, děkuji, děkuji, děkuji. Dobrá práce. Bylo to bezpochyb jedinečné.

Dobrá, zavolám vám. Asi ne, ale nevadí. Dobá, Malá nevinná lež, Malá nevinná lež, vítejte, vítejte, vítejte. Prostě běžte dovnitř a nachystejte se, potrvá to jen pár minut. A navštíví mě přítel ze zahraničí, který by se rád zastavil a poslechnul si to. - Co vy na to? - Jo. - Super. - Skvělé, tak dobrá. Tak začneme, jen do toho.

- To bylo úžasné. - Jo, to bylo. Myslím, že tak dobře jsem dřív nezněly. Nigel Waters se tě dotkl. Tanyo? Vy jste pustili Tanyu do Malé nevinné lži? To hraje na triangl? Ne. Jsem vokálistka.

- To je roztomilé. - Ne. Doufám, že ji odpojíte mikrofon, než začne zpívat. Radši sklapněte nebo budu muset odpojit svoji pěst z tvýho ksichtu. Dobrá. Pojďme holky. Ahoj, Sami. Vypadáš fakt skvěle. Pojď už, Meredith.

Dobrá, lidi, pojďme. Musíme jít nahrávat. Hej lidi. Díky, že jsem mohl nést všechny ty věci. Byla to sranda. - Kde je Duder? - Nevím, myslel jsem, že je s váma. Jime, zase jsem je našel na záchodě. Je to docela divné. Kde je? Čau, lidičky. Kdo je připravený to rozjet?

Co to máš na sobě? Můj kostým. Je to pro album. Jsem malá nevinná lež. Co? Dobrá, dámy a pánové, jsme připraveni to rozjet? Moc pěkné, jsi malá nevinná lež. - Jo!

- Co kdybyste se tak oblíkli všichni? Cože? Žádné strachy, tak začneme od začátku, ne? Dobrá. Raz - Dva - Tři - Čtyři. Je to tu, další z nich je pryč. Další pokus, - Arthure. - Dobré ráno, Nigele. Ale kam jít?

Co tu zbývá říct? Nikdo neví, že se mi nezdály ty karty, co mi rozdaly. Co je to tu vůbec za hru? Chci udělat prohlášení o obrazech a jejich strašném umístění. - Chci, aby to každý taky viděl. - Líbí? - Je to dobré.

- Jo. Snažila jsem se být někdo, ale nevím jak, nevím jak. Snažila jsem se být ta pravá, Kdo to všechno napsal? Támhleta holka. ... je po všem. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hej lidi! Děkuju, že jsem mohl nést všechny ty věci! Byla to sranda!
Jáááj! Darrene, já z Tebe nemůžu!♥

211

Odpovědět

Tanya sa fakt zlepsila ked porovnam skusku a nahravanie :D :D :D ...... Boy Toy, ten spev bol asi este horsi ako ked spievala Tanya :D ....som zvedava, co bude dalej :P

190

Odpovědět

Super seriál, jenom mi něco nesedí.. když se Tanye posmívají její bývalé kamošky, tak nechápu proč jí předtím nechaly zpívat při Band Session.. Jinak je to fakt skvělý:)

200

Odpovědět

Skvělý :) NEJLEPŠÍ DÍL :)

190

Odpovědět

Ta písnička co se proslavila je dobrá, hlavně text... zato zpěv u toho Boy Toy teďkajc to bych si teda radši urval uši... LWL jsou ale dobří, jde jim to

180

Odpovědět

Neuvěřitelných deset dílů trvalo, než jsem si všiml, že se ze Sami a jejího bratra stali rockové hvězdy.

181

Odpovědět

Super :-D Koupil bych si od nich hned album :-D

180

Odpovědět

jak Tanya na začátku zpívala :D a docela jsem koukala jak se jí Sami zastala.

180

Odpovědět

To Novis: V pohodě, chápu ;-)

180

Odpovědět

Pixie: Jo aha :D Tak v tom případě se ti teda omlouvám, jak ses zmínil o těch "psychologických fíglech", tak mě to zmátlo totiž :) Sorry.

180

Odpovědět

To Novis: To ale nebylo mířený vůbec na tebe! Vím, že spoilerovala nějaká holka a pak to připomenul někdo od "M", už nevím, ale ty jsi nic neprovedl, tak klídek ;-)

180

Odpovědět

Tak jsem to nevydržel a se svojí hroznou angličtinou jsem to zkouknul na youtube. :D Už sem myslel že vybouchnu jak jsem se těšil. Ale nebojte podívám se na to ještě tady, pro upřesnění maličkostí.

180

Odpovědět

me by jenom zajimalo co se stane az se kevin probere x).. nebo se na to dojde..

180

Odpovědět

Ten chlap co se ptal kdo to napsal to poznal, to se vsaďte, poznal že to není jejich hudba!

180

Odpovědět

Teď mě ještě došlo, že jestli pak psal ten druhej nějakej opravdovej spoiler (já to nevím, pak už jsem diskuzi až do teď nesledoval, ale podle místních reakcí to tak asi bude), tak to není má věc. Z mýho pohledu to co říkal nemělo logiku a pouze jsem se ptal na vysvětlení, kde bych v odpovědi opravdu žádný spoiler nečekal. No a jelikož tu nikdo nechce spoilerovat, ani rozpoutávat flame war, tak bych další diskuzi o tomhle buď vynechal, nebo alespoň přesunul k dalšímu dílu, čau.

180

Další