Epizoda 5 (S01)Little White Lie (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:4 477

Tentokrát tu máme trojdíl, který nám ukáže co se stane na Souboji kapel. Která kapela se vám zatím líbila nejvíc? Hunkytonk, Bejvalí nebo Granát Lásky?

Přepis titulků

Sami, já ti nevím. Tohle není naše hudba, to je Kevinova hudba. - Tohle je krádež. - Ne, Dudere, to není krádež. Jenom to rychle prolétnem a třeba se přiučíme. - Stejně chtěl být v naší kapele. - Jo! Chtěl být v naší kapele. Nechtěl, abysme mu kradli hudbu, zatímco je v kómatu. Dudere, potřebujeme pomoc. Nemůžeme znova prohrát souboj kapel.

Protože jsme prohráli pokáždé. A taky se to nikdo nedozví. Měli jsme Kevinovu písničku. A zkoušeli jsme ji celou noc. Souboj kapel se blížil. A my jsme byli připraveni. Hrávali jsme většinu našich dní... ve světě malých bílých lží.

- Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně, co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme. A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži.

Dobrá, Timmy, jsi na to připravený? Řekl bych, že jo. No tak, lidi, pusťte mě nahoru. Měli bychom na tom jet jako na voze a vozy mají oheň. Je moje rtěnka v pohodě? Raz a dva a tři, chytit zadeček. Počkat, ne, zadeček je na tři. Raz a dva...

Ne, to by nešlo. Právě jsme si to spočítaly, máš to na konci. Tak mi to teda ukaž. Raz a dva a tři. Zadeček. To je jedno. Raz a dva a... Dobrá. Ahoj všichni, jak se vám dnes vede? Řeknu vám, že úplně šílím. Tak vítám všechny na Arborlandské střední a SOUBOJI KAPEL!

Věřte mi, dnes pro vás máme skvělou show. Je zde spousta talentovaných umělců, tak prosím myslete na to, že bučení je pro krávy a jásání patří tam, kde každý zná vaše jméno. Dobrá, takže mi dovolte uvítat sponzora naší show, chlápka, který je v pohodě, Brita, který neskončí... Majitel Sweetwater records - Nigel Waters.

Díky, kamaráde, díky. Děkuji Arborlandské střední, bude to úžasný večer. Jak Zack řekl, jsem Nigel Waters, majitel Sweetwater records. Ale co neřekl, je to, že jsem právě dokončil stavbu nového nahrávacího studia v centru Arborlandu. A než jsem sem přišel, tak mě právě napadlo, že bych to možná okořenil tím, že by vítěz dnešního souboje zašel do studia a nahrál tam svou vítěznou píseň.

A pak bych mohl dát tu nahrávku do prodeje ve svém obchodu. Myslíte, že je to dobrý nápad? Musíme to vyhrát. Teď když víme o co se soutěží, nechť souboj započne! Hej, Hunkytonk, jste na řadě, jdeme. Do sedel.

Osamělými stezkami kráčím domů. Proč jsi mě nechala samotného? - Nechalas mě! - Nechalas mě! - Budu s tebou tančit v bílých oblacích. - Po celou noc. - Probudím se za zimní noci. - Teď budeme bojovat. - Řekl jsem ti, že budu vždy bojovat. - Za tvá práva. Za tvá práva, protože tak jasně záříš.

Byla to má honky tonková láska, Vybral jsem si ji z nebes nad hlavou. Byla to má princezna... Upravená, naolejovaná, motorizovaná, osmiválcová, čtyřsedadlová, - nastavitelná, vylešťená, - Fakt doufám, že nás tihle neporazí. svobodná, přepychová mašina. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hm, a tohle má být Rock?:P:D Na spravení chuti si jdu radši poslechnout AC/DC..:DD

181

Odpovědět

Je to pravděpodobné, auta mě nikdy nezajímala, takže jsem tam hodil první co jsem slyšel. Takže díky.

180

Odpovědět

Teď se předem omluvím, budu asi znít, že kafrám, ale jak jsem se na to znovu podíval, Hunkytonk na závěr zpívají o nějakém krásném přibližovadle, proč tam bylo voltampérová? Pak mi to došlo. Nezpívají VA, jak by se mohlo zdát, ale V8 - neboli "osmiválcová".

180

Odpovědět

Trošku mě zklamalo, že si překladatel nevyhrál s některými odkazy:
Chariots of Fire - album od Vangelise a film http://www.youtube.com/watch?v=TYJzcUvS_NU
Cheers
is where everybody knows your name - Název seriálu a verš z úvodní písně, šlo to kdysi i u nás http://www.imdb.com/title/tt0083399/

180

Odpovědět

Hunkytonk byli super :)

190

Odpovědět

Bývalý měli styl, ale Hunkytonk měli pěknou melodii :)

190

Odpovědět

5:48

Není tam vážně lepší nechat tam překlad : Královna
místo princezny?

Jinak samozřčejme výborný překlad jako vždy... A myslím že nejlepší jsou bejvalí :D

190

Odpovědět

KiVi: Jo, mně je ta Sami taky nesympatická...ale to je jenom důkaz, jak dobrá ta herečka je...že umí zahrát tu mrchu a tím pádem ji skoro nikdo nemá rád

180

Odpovědět

Nejlepší byla druhá skupina :D Ty to aspoň trochu rozjeli :) Jinak tu Sami bych vykuchala. Sviňa jedna.

180

Odpovědět

na zaciatku byva lepsie hodnotenie lebo ludia co maju radi tuto stranku tu chodia castejsie, no potom pridu hateri co tu chodia raz denne len aby rozdali 0 hviezd a hodnotenie klesa

200

Odpovědět

jeste pred chvili to bylo na prvnim miste a ted 8 hvezdicek...
jinak awesome

190

Odpovědět

pepa: Perfektně ;)

180

Odpovědět

začátek je pěknej, jsem zvědavej jak to bude pokračovat :-)

190

Odpovědět

Brian je roztomilý :)) :D těším se na příští díl..na Jima a na Lauren! :D

200

Odpovědět

Bejvalí rockzzzz!

180

Další