Epizoda 7 (S01)Little White Lie (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:265
Počet zobrazení:4 863

Takže poslední část Souboje kapel. Schválně si po posledním vystoupení zastavte video a tipněte, která skupina vyhraje. Hunkytonk, Bejvalí, Granát lásky, Sexy kočky nebo Malá nevinná lež?

Přepis titulků

Nebojte, jsem zpět. Prosím, uvítejte poslední a pravděpodobně i nejhorší vystoupení večera. Malá nevinná lež. Tak pojďte a jen do toho. Jenom ne tihle. Je to tu, další z nich je pryč. Další pokus, další z nich je na nic.

Ale kam jít? Co tu zbývá říct? Nikdo neví, že se mi nezdály ty karty, co mi rozdaly. Co je to tu vůbec za hru? Chci udělat prohlášení o obrazech a jejich strašném umístění. Chci, aby to každý taky viděl.

JOOOO! Snažila jsem se být někdo, ale nevím jak, nevím jak. Snažila jsem se být ta pravá, ale už je po všem, už je po všem. Vidím, jak v tobě samota dřímá. Dobře ji znám, každý druhý ji má. Je zvláštní vědět, že v tom nejsem sama. Protože se mi zdá, když se procházím chodbami, že se každý opevnil stěnami.

Není to ničí chyba, že výhled není tak jasný. Nevím, co je horší než pocit, že nejsi člověk. A chci, aby se mnou každý zpíval. Snažila jsem se být někdo, ale nevím jak, nevím jak. Snažila jsem se být ta pravá, ale už je po všem, už je po všem. - Jenom jsem se snažila o oslovení. - Oslovení. - Aby někdo mou ruku uchopil. - Mou ruku uchopil. - Ale dostalo se mi jen odloučení.

- Odloučení. Nikdo by to nikdy nepochopil. Snažila jsem se být někdo, ale nevím jak, nevím jak. Snažila jsem se být ta pravá, ale už je po všem, už je po všem. Snažila jsem se být někdo, ale nevím jak, nevím jak. Snažila jsem se být ta pravá, ale už je po všem, už je po všem. Je po všem, už je po všem. Děkuji, děkuji, ano. Všem vám velice děkuji, že jste tu dnes byli.

Rád bych řekl, že osobně to pro mě hodně znamená. Vložil jsem do toho spoustu času a úsilí. Takže, děkuji. A také jsem zde, abych vyhlásil ... po spoustě vášnivých debat, porotci a já vybrali Arborlandského vítěze Souboje kapel.

Vítězem je: Tanya Freemontová a Sexy kočky! Cože? Jenom bych ráda řekla, že děkuji všem, kteří to umožnili. Díky Zackovi. A rády bychom poděkovaly Nigelu Watersovi. Vážně se těšíme na nahrávácí studio. Vždyť na tom nesejde.

Milovali nás a ona stejně vyhraje. Jo. Jo. Ale milovali nás. Pojďme. Asi ti taky došel oběžník. Co? Kravaty.

- Jo. - Jo. Jen jsem si... promiň, Sami Reesová, že? - Jo. - Toby Philips. - Čau. - Čau. Chtěl jsem ti říct, že se mi líbila vaše písnička. Byla naprosto boží. - Děkuji, byla to sranda. - Není zač. Jen mezi námi, fakt jste měli vyhrát.

- Díky. - Vy jste prostě jeli. Takže... co je tohle za kytaru? Není to... Není to Tornádo? Fakt hustá, červená se mi taky líbí, jak to ladí a tak. Fakt hustý, jak dlouho už spolu hrajete? Tak jsem zajistil, že jste vyhrály. Vyhrály jsme, ale milovali ji. Jo, ale vyhrály jste, takže...

možná si teď zasloužím tu pusu? Jsi moje klučičí hračka. Jsem idiot. Hej, Duder Reese, správně? Jo. Husté jméno. Já jsem Nigel Waters. - Vy máte husté jméno.

- Já vím. Miloval jsem tu vaši písničku! Ty a tvoje sestra byste to mohli prosadit. A to neříkám každému. Co budete hrát jako další? Nevím, hrávali jsme různě po městě. Fantastické. Ale otázkou je, vyšlo vám už album? Ne, ne, ne.

Tak se někdy zastavte v mém obchodě a nahrajem pár skladeb, jo? Myslím, že znám pár lidí, co by si vaši hudbu rádi poslechli. - Jo, jo! Super, jasně. Dobrá. - Dobrá. Rád jsem si pokecal. Já taky. Sami! Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tím chci říct aji Darrenovo totely awesome, aji LWL ;)m

190

Odpovědět

Totaly awesome! To prostě nemá chybu :D :D

190

Odpovědět

mě sami prijde docela sympatická :)

190

Odpovědět

Vítěze jsem tipoval dobře. :-) A teda čekal jsem jinou odměnu od "Sexy kočky", než jenom pusu:-D ;-) LWL má neustále malé hodnocení, tudíž dávám 10/10

181

Odpovědět

"totally awsome" mě dostalo :D darrena prostě můžu kdekoli.....jinak LWL se nějak moc usmívali, tak mi hned došlo, že nevyhrajou....

190

Odpovědět

skvělej song :) ale jako vítěze jsem tipoval hunkytonk :) na ty nikdo neměl

181

Odpovědět

Písnička skvělá :) ale líbil se mi i Granát lásky.

180

Odpovědět

Heeee??? Já doufal že vyhrajou bejvalí :(

200

Odpovědět

jojo dopadlo to přesně tak, jak jsem od začátku tušila :)

180

Odpovědět

prasojta: Jim v MAMD nebyl.
A taková poznámka, tohle bylo ještě před původním Potter muzikálem, takže myslím, že totally awesome je tu spíše náhodou :)

190

Odpovědět

Lomeril: Přesně, když jsem slyšela, jak Darren řekl !Totally Awesome", okamřitě jsem si vzpomněla na AVPM!

180

Odpovědět

Dremoran: myslím, že hrál všude takovej ten vysokej co tady řval v tom davu no a samozřejmě Darren, ten se objevil nenápadně i v MaMD

jinak parádní díl a odhadl jsem to dobře :D

190

Odpovědět

Super díl a bezvadná písnička, líbí se mi rýmovanej překlad. Doufala jsem, že se dozvím, co to tam Toby říká tak strašně vtipnýho Sami, ale stejně z toho nejsem moudrá.

180

Odpovědět

fakt dobry 10/10
+tipnul sem si kdo vyhraje a mel sem pravdu... sem tak nak tusil ze to ovlivni za "odmenu"
:D +jak si rikal o tu pusu sem myslel ze mu polibi treba ruku ale tohle fakt good

180

Odpovědět

Tak trochu jsem doufal, že tu bude aspoň 10x10 hvězdiček, než si to pustím pět minut po osmý... Mno, při hodnocení 7,80 jsem se teda zhrozil. Buď všechny nasralo, kdo to vyhrál anebo tu hateří byli první :D
Tohle je můj nejoblíbenější díl a samozřejmě nejoblíbenější písnička. Líbí se mi, jak ten song může zpívat v podstatě kdokoliv ze seriálu a vždycky to bude pravda :)
Totally Awesome je takovej copyright Starkid. Zatím se objevila ve všech jejich dílech, což se třeba nedá říct o hercích (Schválně, najdete herce, který hrál ve všech muzikálech i v tomto seriálu?)

190

Další