Epizoda 3 (S01)Little White Lie (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:2 901

Dnes se dozvíme, jak vážná jsou Kevinova zranění z autonehody. Také se dozvíme, jak to ve škole bývá s drby a podíváme se na jednu zvláštní seanci. Předchozí díly můžete najít zde

Přepis titulků

Strávili jsme v nemocnici celou noc... a bylo to divné, protože já toho kluka ani neznala. Celé je to tvoje vina. Cože, cože? Ne nenenene. Tohle není moje vina, tohle není moje vina, tohle... - Já byl v garáži s... - Ne, je to tvoje vina! Kdyby odešel, jak jsem řekla, že nemůže na konkurs, nebylo by tam to auto, nebyl by ve stresu, nevyběhl by na ulici - a všechno by bylo v pořádku.

- Nenenenene. Poslouchej, dobrá? Kdyby zůstal dýl, jak jsem chtěl já, tak by zahrál ještě něco, to auto by tam nebylo, nesrazilo by ho a všechno by bylo v pořádku. Takže je to celé tvoje vina. - Není to moje vina. - Ale moje taky ne. - Byla to řidičova vina. - Blbej řidič. - Kdo prostě srazí kluka a ujede? - No blbej řidič. Ahoj.

Jenom jsem se dívala na čas. Támhle je Kevinova teta, tvař se fakt smutně. Já jsem fakt smutný. Kevin neměl rodinu. Žil prostě se svojí divnou tetou. Nemyslím, že by si byli blízcí. Ach, děcka. Ahoj, děcka, jak se máte?

Je dobře, že Kevinovi blízcí přátelé jsou tu s ním. Jsem ráda, že jste tu zůstali... zůstali s Kevinem. Hodně to pro mě znamená. Jak je... jak je... jak je Kevinovi? Je mi to líto, ale ne moc dobře. Je... Je v kómatu.

A nečekají, že... no... Nevíme jestli se probudí. Ale, půjčte mi mobil... půjčte mi mobil a... já tam přidám moje číslo a můžu vás informovat o Kevinovi. Jak se mu daří. Uložím to jako "Bushwaldová".

Tak. Jo, taky pořádám meditační seanci. U nás doma... pro Kevina. Bylo by skvělé, kdybyste vy dva přišli. Jeho blízcí přátelé. Moc by to pro mě znamenalo, kdybyste tam vy dva byli. Kevin by to ocenil. Meditační seance? Hrávali jsme většinu našich dní ve světě malých bílých lží.

- Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme. se možná proslavíme. A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži.

Srazit někoho autem a pak ujet je zřejmě vážná věc. Protože když jsme došli domů, tak policajti poslali detektiva, aby provedl úplné vyšetřování. Takže, znali jste Kevina Bushwalda dobře? Ne, ne, moc dobře ne, ne. Chtěl být v naší kapele. Byl to fakt milej kluk, ale moc jsme se s ním nebavili.

Můžete mi říct jakékoli další informace o typu toho auta. Můžete mi říct nějaké informace o osobě, která srazila Kevina? Ne. Nic nezatajujeme. Myslím, že jsme vám už řekli všechno. Děcka, tohle je vážně důležité. Tohle je otevřený případ zavinění nehody a úniku.

Nesmíte zmiňovat detaily tohoto případu před nikým. Nikým ze školy, žádné drby. Příštího dne ve škole byly chodby plné drbů. Stala se mu strašná věc. Jedné noci byl v baru nebo tak něco. - V baru? - Fakt? - V baru. Byla to bitka. A měli tam rodeo.

- Jako toho mechanického býka. - Mechanického býka? - Jo, mechanického býka. - A sakra. Já slyšela, že šel surfovat a smetla ho nějaká vlna a byl tam žralo, který ho kousl do ruky a z toho se dostal do kómatu. Sletěl ze schodů. Vážně? Já slyšel, že do něj narazil pták. - To je divné. - Jo. - Jo. - To musí být šance jedna ku milionu.

- Ale může se to stát. Proto je to jedna ku milionu. Nikdo se o Kevina doopravdy nestaral. Ale co je horší, lidi předstírali, že ano. ... je to příliš smutné. Dobrá, ahoj. Řekněte o tom svým přátelům, díky. Tady máš, děkuji. Co si myslíš, že děláš? Sháním podpisy. Chtěla bys podepsat naši petici, aby se nadace "Zachraňte Calvina" stala oficiální částí seznamu školních klubů?

Koho se snažíš obalamutit, Tanyo? Co tím myslíš? Nestaráš se o toho kluka! Nikdo se nestará! Jen toho využíváš, abys vypadala dobročinně. Pro tvou informaci: Snažím se vybrat peníze na zaplacení nemocničních účtů.

A kromě toho, jak můžeš vědět, jak moc se starám o Calvina? Třeba proto, že se jmenuje Kevin a ne Calvin. Tak to musela pokazit tiskárna. Co po mě chceš? Aby předělali padesát tisíc odznaků na "Zachraňte Kevina"? Myslím, že ty peníze by se líp uplatnily jinde, ty ne?

Nevím co chystáš, ale zjistím to. Sami, stará, dobrá Sami. Proč si myslíš, že je každý tak sobecký jako ty? Na... Zachraň Calvina! To nevadí, uklízeč stejně vypadal znudeně.

Jo, můžete to uklidit? Díky. Šli jsme na tu meditační seanci v Kevinově domě. Bylo to dost divné. Všechny vás tu dnes večer vítám. Je úžasné mít tu jednoho každého z vás a sdílíme vlákno vědomí a porozumění a duchovna, které nosíme v našich srdcích, za účelem dobra, které je v každém z nás. Ten speciální hřejivý a starostlivý způsob, který všichni máme a společně sdílíme v našich srdcích a duších.

Společně. Ano. Jak se odsud dostanem? Zajímalo by mě, jestli mají zadní vchod. - Pojď za mnou. - Dobrá. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

som rada, ze som nasla starkidov a ze som nasla tuto stranku s uzasnymi prekladmi... po AVPM, AVPS a Starshipe som sa dala do tohto, je to trosku na iny styl, ale fakt sa mi to lubi! a po tom, co v Starshipe chybal Darren, som rada, ze je tu zase nieco s nim :D

180

Odpovědět

tohle pro mě zatím nejlepší díl. jo je tam jedna drobná chybička a to asi tak ve 4:10 je tam místo žralok jen žralo

180

Odpovědět

prosim o dlasi diy...diky!!!

180

Odpovědět

Anny: Hahah :D paráda, to jsem si zas vybrala originální jméno :D

180

Odpovědět

Jo, ta bloncka je vážně trochu zvláštní, ale aspoň se na ní dá koukat;-) Jinak díky za překlad, těším se na další díly...

180

Odpovědět

ta bloncka v hlavní roli je hodně zvláštní :) pěkná, ale zároveň uplně strašně nesympatická :D aspon mně ;)

180

Odpovědět

slyšel jsem, že do něj nsarazil pták :) Hezkej díl, ale stále si na tu bloncku nějak ne a ne zvyknout. Snad bude líp :/

180

Odpovědět

súhlasím so scr00chy-m.., určite veľa gitár alebo niečo také.., a na konkurze hral preto tak zle, lebo bol úplne vystresovaný.., :D

180

Odpovědět

Bzzz Bzz jmenovec nalezen :D

180

Odpovědět

Lena: To jo...když se kouknu na stránku Little White Lie na Facebooku, jediné příspěvky tam je volání po druhé sérii :D

180

Odpovědět

AnnY: A právě díky tomu je neexistující druhá řada problém, protože to co najdou má vliv na seriál, ale během děje se nevyřeší hlavní zápletka vyplívající z toho co najdou. :(
-__-* : Když si najdeš další díl na youtube tak to zjistíš během pár vteřin. Ale nedělej to, takhle se budeš o to víc těšit na další díl a nepřijdeš o překvápko :)

180

Odpovědět

Hah....já to vííím a nepovíím :D nebudu tu spoilerovat ;) ale je to něco, co je moc potěší, co využijí a bude to mít dopad na seriál...zatím aspoň, co jsem já viděla :D tenhle díl je dobrý...tetička je správně švihlá :)

180

Odpovědět

Já bych to tipnul na kopu hudebních nástrojů nebo třeba nahrávací studio :)

180

Odpovědět

co tam viděli ??? co tam viděli ? POTEBUJU TO VĚDĚT :(

180

Odpovědět

že by tam bylo to auto? :) :-D:-Ddostanu bludišťáka?

180

Další