Epizoda 4 (S01)Little White Lie (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:3 417

Po třech dnech čekání se dozvíme, co vlastně Sami a Duder naleznou v Kevinově garáži. Nebudu prozrazovat, protože se to dozvíte ve videu, ale příště nás čeká trojdílný Souboj kapel!

Přepis titulků

Ani náhodou. Tohle je Kevinovo? Je to zkušebna. Ty věci jsou totálně super, podívej na ty bubny. Je to tak lesklé. On hraje na basovku? Dudere, mrkni na tu Martinku. Ta je boží.

Sami, tahle je o dost lepší než moje. Tohle je nahrávací studio nebo co? Jo, podívej, je tu mixážní pult... a tahle... věc. Dudere, podívej na tohle. - Sami, to jsou stránky... stránky muziky. - Dudere, to je ručně psané. To napsal Kevin.

- Sami, ne, co to děláš? - Nemyslím, že nás uslyší. Je to tu, další z nich je pryč. - Dudere. Další pokus, další z nich je na nic. - Pojď sem. Ale kam jít? - Poslechni si to. Co tu zbývá říct? Nikdo neví, že se mi nezdály - To je Kevin? ty karty, co mi rozdaly. - Jo, jo, asi jo. Co je to tu vůbec za hru?

- Nevěděla jsem, že tak umí zpívat. To napsal on? Snažil jsem se být někdo, ale nevím jak... - Jestli jo, tak je boží. Je to naprd, že nikdo nevěděl, jaký je to talent. Jo a teď je pryč. S takovouhle hudbou by mohl být nejhustější kluk ve škole. Já vím. Vidím, jak v tobě samota dřímá. Dobře ji znám, každý druhý ji má.

- Hej, Dudere? Jo? Když se Kevin snažil dostat do naší kapely, tak věděl, že hledáme textaře, že? Jo, myslím, že jo. Páni, to by bylo super, kdyby se k nám přidal. Na to už je pozdě. Jo, to by bylo boží, Dudere. Hráli bysme jeho hudbu. To by válelo!

Jo, to by válelo, ale Dudere... pořád to ještě může válet. Sami, je v kómatu. Ne, Dudere, chtěla jsem říct... že bysme mohli hrát jeho hudbu. Myslíš jako ukrást? Ne, jako podívat se na to a... - inspirovat se, chápeš?

- Ale stejně to vezmeme, že? Dudere, no tak! Tohle je boží! - Hledali jsme talent, je přímo tady! - Sami, prosím. - Nikdo to neslyšel, Dudere. - Dobrá. Podívej, jak je to boží. Je to fakt dobré. Hej, děcka. Děcka! Kam šly ty děti?

- Dobrá, jdem, polez. - Hej, děcka. Kam šly? Děcka? Kampak asi šly? Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale nééééé, Sami!!!!! :-/ :D:D:D

180

Odpovědět

Ta písnička je parádní :).
A Sami je pěkná mrcha!

180

Odpovědět

Tak jsem se minule trefil, když jsem hádal, co tam v tomhle dílu objevěj :D

180

Odpovědět

To mája: nápodobně :-)

180

Odpovědět

Ta písnička se mi hrozně líííbííí!

180

Odpovědět

asi už tuším, proč se to jmenuje Litte White Lie :D

180

Odpovědět

Zlodějii :D;(

180