Epizoda 11 (S01)Little White Lie (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:3 954

Dnešní díl bude tak trochu ve stylu bondovek. Navíc bude celý podkreslen chytlavou písničkou Duder's Spy, kterou mimo jiné nazpíval Brian Holden. Takže to vypadá, že Lupin umí zpívat!

Přepis titulků

- Vyklop ten příběh. - No, bylo to tak strašné... Vypadalo to tak blbě, Dudere. Vypadalo to tak hloupě. Dobrá, lidi. Dobrá, lidi, tady! Raz, dva, tři, otočte na mě oči. Mám důležité oznámení o Kevinu Bushwaldovi. Sklapni, tohle chci slyšet. No, všichni nemůžou mít silný, mužský hlas, že?

Dnes bude schůze nadace "Zachraňte Calvina", po škole ve výtvarné třídě. Žádám všechny účastníky, aby prosím donesli veškeré fotky nebo jiné věci o Kevinu Bushwaldovi na album Zachraňte Calvina. Pokud to nestihnete, tak mi je prosím pošlete emailem. Děkuji. Proč se zajímá o Kevina, co ví? - Nevím. - Co když ty písničky zkopíroval nebo... Co když je někomu hrál?

Dudere, musíš jít na to setkání. Musíš zjistit, co ví. Ale ať tě nevidí. - A jak to mám asi.... - Já nevím, prostě... sleduj ji nebo tak něco, ale musíš to zjistit. Udělám to. Hrávali jsme většinu našich dní... ve světě malých bílých lží.

- Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně, co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme. A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži.

Nadace Zachraňte Calvina Krok 1: Najít lék pro Calvina. Krok 2: Oslavovat!! :) Takže... tohle je rozhodně to nejhorší zasedání, na kterém jsem kdy byla. Duder je špeh. Duder je špeh. Duder je špeh, jen se na něj podívej. Musíš si pospíšit, Dudere.

Musíš ji chytit. Nezbývá moc času. Duder je špeh. Na tohohle chlápka si dejte bacha. Připlíží se k tobě. Ano? Zdravím, paní Bushwaldová? Ano?

Jmenuji se Tanya Freemontová a jsem zakladatelka a prezidentka nadace Zachraňte Calvina. Přišla jsem jen předat šek. Snad to pomůže s náklady na hospitalizaci. To je úžasné. Jsem ráda, že si to myslíte. No nic, musím už jít. Nechcete na čaj?

Ne, děkuji. Musím letět a zachraňovat lidi. - Nemám čas, ale někdy jindy. - Děkuji za Kevina. No nic, děkuji. Nashledanou, zlatíčko. Holky, otevřete. Jdeme pozdě, no tak. Dobrá, jdem pozdě, tak honem. My nejdem pozdě...

to ty jdeš pozdě. Dobrá, to je fuk. Pusťte mě. To nemůžu dovolit. Tohle je uzavřená společnost. Jen pro Sexy kočky. Dobrá, to má být vtip, Alexo? Protože na to nemám náladu. Tak si sprav náladu.

Letíš z kapely. Počkat, já tuhle kapelu založila! No a já ji dokončuji. Holky a já jsme hodily řeč... a cítíme, že jsme dospěly. A ty ne. Dospěly? Hudebně a osobně.

Tvé chování na párty bylo dokonale ostudné. Nemůžu uvěřit tomu, že tě pořád štve, jak jsem si utahovala ze Sami Reesové. Jen proto, že je najednou cool. Před dvěma týdny byste se tomu smály. Jak jsem řekla, dospěly jsme. Dobrá... Jen počkejte, až se o tom dozví Toby.

Skončí, jestli mě vykopnete. No, Toby už dávno skončil. Vlastně je teď v kapele Sami Reesové. Vypadá to, že vy dva máte problémy s komunikací. Ahoj. Kohopak to vidím? Svým malým očkem? Řeknu vám to.

Je to... Duder! Ano, jsi špeh. Pospěš, Dudere! Toby, otevři ty dveře. Toby, otevři. Chováš se jak špeh, Dudere. Dudere, ty jsi špeh, jsi Duder a špehuješ, nemohu tomu uvěřit.

Sami, Sami, Proč nevi... Pozor! - Počkej. - Ne, drž se ode mě dál. Je tu špeh. Občas jsme chatovali online. Moc nezapadali, já se odstěhovala do Wellingtonu.

Nějaká holka nahrála video na Tanyinu stránku Zachraňte Calvina. - Jedna z Kevinových starých kamarádek. - Jo a tohle... Kevin měl svoji stránku. A dával tam svoji hudbu. Dával tam svoje písničky, jakože je nahrával na tu stránku. A bylo fakt těžké přimět ho, aby je osobně zahrál. Protože byl fakt plachý. Jo, takže ta stránka byla...

KevinovoTajnéMísto a pak čtyři číslice. - Musíme najít tu stránku dřív než Tanya. - Jsme tak v řiti. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Špeh, špeh, špeh. Duder je špeh v tomhle dílu.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:DDD Lupin can sing! ta pesnicka jeho stobodova :D :D ....nedalo sa na tom ani na tom poslednom uskladnovani bicykla nesmiat .......fuu, som zvedava, jak sa ta slamastika vyvinie :D

210

Odpovědět

Ten popisek.. :DDD
Lupin umí zpívat ! :"D

180

Odpovědět

tak som to nevydržala a dopozerala bez tituliek, a sakra, ďalšia séria fakt nebude?:/ nič sa ani len neplánuje?
btw, pri siedmom dieli sa je ešte na čo tešiť:)

180

Odpovědět

Je to ten Golf...ta svině!!!

200

Odpovědět

parádny diel :D a tá pesnička úplne super 8)

190

Odpovědět

Není to náhodou ten golf, co sundal Kevina??

200

Odpovědět

Super díl, tuhle písničku miluju, těšila jsem se na to celou dobu :D. Myslím, že tenkrát tenhle díl přispěl částí k tomu, že jsem si Dudera oblíbila :).
A líbí se mi, jak Toby hrál doma tu písničku Sami ^_^

210

Odpovědět

Tanya ma u me + za VW Golf GTi xD

180

Odpovědět

Snad nejlepší díl....DUDER'S A SPYYYYY :D

190

Odpovědět

looool ta písnička :D to je moc! :D LWL je tak nějak v řiti, no... :D

180

Odpovědět

Koho to vidim svym malym ockem? :D:D Řeknu vám to...je to..Duder

200

Odpovědět

Super díl btw nemáte někdo odkaz na úvodní song(bez samiina komentáře) ?

180

Odpovědět

DUDER IS SPY bacha na nej :D

200

Odpovědět

Tohle je můj nejoblíbenější díl! Duder is spy je nejlepší písnička :D

180

Odpovědět

ach, duder má tričko Radiohead!!:) a lupinov song je svelý

190

Další