Epizoda 2 (S01)Little White Lie (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:3 287

Celkem krátké pokračování prvního dílu. Letáky byly vyvěšeny, ale kolik lidí se ukáže na samotný konkurs a koho vyberou?

Přepis titulků

Tak jo! Dnes máme konkursy. Takže... co budem dělat teď? Budeme čekat. Přijdou za náma. Tak jo. Sami? - Myslím, že nikdo nepřijde.

- Jasně, že nikdo nepřijde! Už jsme tu asi šest a půl hodiny. Víš ty co? Nikdo nepřichází a já už ani nechci, aby přišli. Byl to blbý nápad. - Prostě jdi zavřít dveře. - Tak dobře. Hej, čau! Ahoj, čau. Jsi tu na konkurs do kapely? - Jo. - Super, Kevin, že? Dobrá, chceš dovnitř?

- Jo. - Chceš něco zahrát? - Dobrá. - Ne, ne, ne, ne, ne. - Konkurs skončil, je mi to velmi líto. - Co, cože? Ne, ne, ne. O čem to mluvíš? Neposlouchej ji. Konkurs neskončil. Konkurs... právě začal. Ahoj. Tady máš.

Tak jo, patří ti pódium. Tak, nevím... něco zahraj. Dobrá, prostě zahraj cokoliv. Něco zahraj. Něco zahraj! Je mi... je mi horko. Něco zahraj.

Něco zahraj! Dobrá. Něco zahraj. Dobrá. Umíš ještě něco? - Kevine, počkej! - Dudere! Prostě na to zapomeň. Kevine!

Kevine! Kevine. - Kevine! Kevine! - No tak! Kevine. Pomoc! Pomozte někdo! Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

On si vyhodil rameno? Bolestivé hraní.

190

Odpovědět

-__-*: Já nevim co na tom nechápeš, Duder to tak má hrát :)

180

Odpovědět

já nevim co natom nechapete ta Sami to takhle MÁ HRÁT "" a hraje to zatraceně dobře .. zrovna třeba duder mi připadal debilně zahranej

180

Odpovědět

Zikato: Určitě je skvělá herečka. A když má hrát protivu tak jí to jde zatraceně dobře. Ale v určitých situacích nemá být protivná, ale milá. A tam je kámen úrazu. Vždyť Tanya (jemnuje se tak?) je vyloženě "záporák", ale pořád je mi milejší než Sami. (Nemyslím si, že bych byla ovlivněná AVPM/S). Ale je to jen čistě můj názor ;)

200

Odpovědět

Tak jsem se dokopala k tomu dokoukat co celé. No... rozhodně tomu uškodilo že není druhá řada, takhle je to neuzavřené a nicneříkající. První díly jsou docela nuda, pak se to rozjede a některé situace mají i na hodnocení "desítkou". A musím se omluvit za příspěvek z minula - že mi jsou oba hlavní hrdinové extrémně nesympatičtí. Postavy se naštěstí vyvíjí a tak musím uznat, že Duder zas tak nesympatický není, ale Sami, no není to vyloženě špatná postava, ale řekla bych, že je to spíše tou herečkou, pořád se tváří tak nějak otráveně a protivně... A tak zkrátka propadák to rozhodně není, ale podruhý už asi jen na videacesky, a dál jen v případě nouze...

192

Odpovědět

Já si teda myslím, že ta herečka je zatraceně dobrá, protože má hrát postavu mrchy. Žádní vysnění, bezchybí hrdinové, ale normální¨, závistiví lidi s problémy.

180

Odpovědět

to -__-*: Spíš ty nevíš, co je hysterie. Zde jen řve a furt komanduje svého bráchu. No nevím. Čekám, co z ní bude. Duder je mnohem sympatičtější než Sami.

200

Odpovědět

ufounicka proc hystericka ?... vzdyt byla uplne v pohode asi nevis co je hysterie

181

Odpovědět

Lia: Dudera hraje Chris Allen ;) http://www.youtube.com/watch?v=eSnrdkI2Kas od 3:67

190

Odpovědět

Toho Dudera hrá Joe Walker ( Voldemort, Mrs.Umbridge)???

181

Odpovědět

Sami je docela hysterka. No, jsem zvědavá, jak to dopadlo s Kevinem.

180

Odpovědět

Opravdu povedene, hned jsem to musel dokoukat cele... :-) skvely serial... :-)

180

Odpovědět

Mno nevim, děj by byl zajímavej, ale ústřední dvojka je mi extrémě nesympatická...ale ještě to nevzdávám. Chci vědět co bude s Kevinem :)

200

Odpovědět

Snapea hraje Joe Mosses, Kevina hraje Nick Lang, kterej je mimochodem spoluautorem scénářů.

200

Odpovědět

Kevin nehrál Snapea, aspoň já jsem o tom přesvědčená, ale hrál v AVPS pana Weaslyho... divnej díl, no...

210

Další