Epizoda 6 (S01)Little White Lie (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:3 168

Pokračování Souboje kapel je zde, dnes nás čeká jen jedna kapela, ale výkon Lauren Lopez to myslím vynahradí. Předchozí díly můžete najít zde

Přepis titulků

Slovo těm, co zkříží mou cestu. Nyní nejsem nic víc než zrůda hněvu. Osoba, co kdysi byla, bude navždy pryč. Slovo moudrým, noční můra žije dál. Měl bych ta vystoupení začít kontrolovat předem. Dobrá. Tak, dámy a pánové, mám pro vás lahůdku. Zvláště pro pány. Další vystoupení jsou vítězové minulého Souboje kapel.

- Dobrá, lidi. - Dobrá, připraveny? A mé osobní favoritky... - Toby je... jo, tady. - Připraveny? - Jo. Tanya Freemontová a Sexy kočky. Ahojte, všichni, to jsem já! Ty kočky jsou fakt sexy. Toby je v Sexy kočkách? To nedává smysl, vždyť není sexy kočka.

Já vím, já vím, dobrá, pššš, stačí. Tahle písnička je věnována Calvinovi Bushwaldovi. A je o tom, abyste v sebe věřili. Klučičí, klučičí hračko, však víš, že jsi můj nejoblíbenější kluk. Jsi má klučičí, má klučičí hračka, čas, co s tebou strávím, si vždy užiji.

- Klučičí, klučičí hračko, - Klučičí, klučičí hračko. - však víš, že s tebou se nikdy nestydím. - Nikdy se nestydím. - Klučičí, klučičí hračko, - Klučičí, klučičí hračko. - jsi kouzelný jako Siegfried a Roy. - Siegfried a Roy. - Klučičí, klučičí hračko, - Klučičí, klučičí hračko. však víš, že vypadáš jako Brad Pitt z Tróje. - Jsi má klučičí, má klučičí hračka, - Klučičí hračka. - však víš, že jsi můj nejoblíbenější kluk.

- Nejoblíbenější kluk. - Klučičí, má klučičí hračko, - Klučičí, klučičí hračko. Však víš, že s tebou se nikdy nestydím. Jsi kouzelný jako Siegfried a Roy. Však víš, že vypadáš jako Brad Pitt z Tróje. Však víš, že jsi má nejoblíbenější klučičí hračka. Díky, díky, že jste přišli. Dolů z pódia. Hej, Sami.

Tak co myslíš? Dobrá, já vím, že to bylo úžasné. Ne, Tanyo, popravdě to byla asi nejhorší písnička, kterou jsem v životě slyšela. - Ale dav ji miloval a víš proč? - Nezájem. Protože když vystupuji, tak natáhnu svou neuvěřitelně malou ručku a dotknu se každého srdíčka. Nedotýkej se mě.

Ale vážně, měli byste zvážit odstoupení. Chci říct... ušetřete se toho trapasu. Proč chceš, abysme odstoupili, Tanyo? Bojíš se, že tě porazíme? Sami, já vystupuji pro lidi. Jen uvažuji v jejich zájmu. Hej, Reesovic, Reesovic, pojďte, jste na řadě.

To jsme my. - Jdeme na to. - Reesovic, no tak! Počkat, počkat, než půjdete, tak musíte podepsat tohle, je to prohlášení o původnosti. Počkat, cože? Píše se tam, že jste napsali písničku, kterou tam zahrajete, jedem, jedem, jedem. Proč? Kvůli nové ceně od pana Waterse, jasné?

Je to ohledně autorského práva. Pokud chcete nahrávat, tak písnička musí být vaše, podepište. No tak, co máte za problém?! Já... já to nemůžu podepsat. Já tu píseň nenapsal. Co se děje, Sami? Jak jsem řekla, zlatíčko, takhle to asi bude lepší.

Dobrá, tak to musím zabalit. - Musím to zabalit. - Ne. On tu píseň nenapsal. To já. Takže jste pořád Reesovic kousky, že? Jo. Ne. Máme nové jméno.

Nebojte, jsem zpět. Prosím, uvítejte poslední a pravděpodobně i nejhorší vystoupení večera. Malá nevinná lež. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

OMG!!! Darrene proč mi to děláš???? :D ♥

200

Odpovědět

Darren je neskutečný borec :))

190

Odpovědět

to bola fatk nehorazna sracka......
podla mna ta kapela, ci skor tanya je uplne ajsna parodia alizee

184

Odpovědět

Sami sexy určitě je, jako chlap to můžu posoudit líp než ženská :) A jelikož už jsem viděl celý seriál, tak pro mě zas taková mrcha není. Na druhou stranu Tanya je mrcha jak sviň (však ještě uvidíte) a zas tak sexy mi ani nepřipadá (Ta, co hrála na klávesy a ta, co hrála na bicí byly sexy mnohem víc :D)
Dneska tu konečně bude ta poslední část třetího dílu a to bude nářež :-D Už se nemůžu dočkat :)

190

Odpovědět

No právě kdyby byla jen jedna 'sexy mrcha' nebylo by jasný, kdo je jako 'hodnej' a kdo 'zlej' I když... ono to moc jasný není ani teď :D A sami zas tak sexy není...:D

180

Odpovědět

Upřímě nechápu co tam Malfoy vůbec dělá sexy mrcha už je přece Sami ;) :D

181

Odpovědět

Prej: A tato písnička je o tom, abyste věřili v sebe... nějak jsem v tom teda nepochopila žádnej vyšší smysl :DDD ale já v ní prostě vidím toho Malfoye ;). Malfoye jak zpívá 'Jsi má klučičí hračka' :D

191

Odpovědět

perfektne gitarove solo. take chytlave :-)

180

Odpovědět

Achjo... Já v Tanye pořááááááád vidím Draca Malfoye xD to se nedáááá, ona se chová podobně jak v sequelu tak tady xD Prostě taká blbá kr*** nebo p*** xD

191

Odpovědět

uz se strasne tesim na dalsi dil... strasne dobry serial

180

Odpovědět

Zdálo se mě to nebo byla Sami v tom publiku a poskakovala taky když hrály Hot Girls :D

180

Odpovědět

kurňa takhle mu zkazit solo, asi bych ji tou kytarou praštil kdyby mi to někdo uděal

180

Odpovědět

Ta písnička je náhodou super... :D :D taková jednoduchá na text :D taky se mi vždycky líbí ta reakce: Toby's in Hot Girls? :D

200

Odpovědět

Tak výkon Lauren Lopez byl tak úžasný, že jsem padala ze židle :D Pořád v ní vidím Malfoye, ale tenhle Malfoy v ženském podání je amazing :D

200

Odpovědět

jak já se těšim na další díl :)) .. StarKid sou prostě úžasný .. jak v muzikálech o HP, tak v tomhle :))

180

Další