Epizoda 8 (S01)Little White Lie (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:3 292

Tak na řadu přišel i první díl bez rozdělení na části. Sami a Dudera hryže svědomí, že ukradli Kevinovu hudbu a chystají se rozpustit Malou nevinnou lež. Změní ale někdo nebo něco jejich rozhodnutí?

Přepis titulků

Celé je to lež, Všichni si myslí, že jsme napsali Kevinovu písničku. Dudere, to bylo... To bylo prostě chvilkové selhání, chápeš? Chápu, ale budem v tom pokračovat? Budem hrát jeho hudbu a říkat, že je naše? - Já nevím, ještě jsem o tom nepřemýšlela. - Protože poslouchej, bylo to fakt husté, že nám lidi fandili, chápeš?

A bylo to skvělé, když se mnou mluvil Nigel Waters. To byla sranda, ale... Mám prostě takový špatný pocit, chápeš? Že tohle není vůbec správné. Sami, myslím, že bychom se měli vrátit k Reesovic kouskům. Ne, Dudere, to se nestane. Nesnáším Reesovic kousky. Tak bysme možná měli na chvíli přestat hrát, chápeš? Já nevím, prostě... počkáme, než každý zapomene.

Duder měl pravdu. Já si to jen nechtěla přiznat. Při cestě do školy jsme jeli mlčky. Každý z nás se rozhodl. Odpoledne vrátíme Kevinovu hudbu zpět. Malá nevinná lež by skončila. Dorazili jsme do školy a byli jsme si jistí tím, co uděláme. Připadalo nám, že nic nezmění naše rozhodnutí.

Nic... možná až na jednu věc. Hej, není to Malá nevinná lež? - Hej, brácho, to je Sami a Duder. - Jdem za nima. Panebože, Sami. - Hej, to je Malá nevinná lež, jdeme. - Dudere! Vážně? Sami je moje nová nejlepší... Byli jsme teď populární.

Hrávali jsme většinu našich dní... ve světě malých bílých lží. - Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně, co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme.

A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži. - Čau Dudere. - Čau, ahoj. Duder měl trochu problémy zvyknout si na všechnu tu pozornost. - Ahoj Dudere! - Čau. - Zdravíčko, Dudere. - Čau, ahoj. - Čau Dudere. - Jak je, chlape? Čau a co ty?

- Jak se daří, kovboji? - Čau! - Jak je, Dudere? - Zdar. - Čau, jak je, lidi? - Ahoj, Dudere, brnkni mi. Bože. Panebože. - Panebože, promiň, promiň, promiň. - Počkej. Dudere. Pojď sem. Hej, Dudere.

- Pojď sem, chlape. - Ahoj, Jime. Myslím... asi tě nechám na pokoji, je to v pohodě? - Já nekadím. - Čau. Dobrá. - Ahoj, Jime, jak se vede? - Dudere. Vítej. - Čau. - Kde jsi byl? Panebože, tomu nikdy neuvěříš.

Dobrá. - Takže, byl jsem na záchodech... - Dudere, já to nechci vědět. - Ne, Jim Povolo sedí na záchodě... - Ne, Dudere, já to vážně nechci vědět. Chce hrát na bicí v naší kapele - Vážně? - Jo. - Co jsi mu řekl? - Řekl jsem mu, že Malá nevinná lež končí. Že si dáváme od hudby na chvíli pauzu. Vypadal trochu zklamaný.

Sami a Duder Reesovi. Přesně ti dva, které jsem hledal. Co chceš, Zacku? Pojďte se mnou. Myslím, že vám můžu ukázat něco vzrušujícího. Co se děje? Mrkejte na tohle. Co to je?

To je tričko Malé nevinné lži. Vidíte, tady je nové logo kapely, Navržené mnou. A mrkejte na záda. Dívejte na to, to jste vy. A tam dole, to jsem já. Tohle je bez pochyb ta nejlepší kapela, co jsem kdy slyšel. Jsem váš nový publicista. Jsem předseda vašeho fanklubu.

Dobrá a teď mrkejte na tohle. Úspěch za jednu noc. Podívejte na ty věci, placky, trička... dobrá, ještě třeba klobouky, spodky, přezky, ponožky, možná i tkaničky. Ale to je budoucnost, o to se nemůžeme starat teď. O co se teď musíme starat... je hudba. Takže vy nahrajete skladby, dáte mi ty mp3 a já vypálím cédéčka.

Pokud teda neznáte lepší způsob, protože tohle mi zabere tak 30-40 minut... za jedno, takže je to celkem časově náročné. Ne, nenene. Tohle je... vážně skvělý nápad, ale budeš se muset všeho zbavit. Tak nějak jsme rozpustili kapelu. - Rozpustili kapelu?

- Jo. Na chvíli si dáváme pauzu od hudby. Dáváte pauzu, no tak, cože? Ne, to nemůžete, to je příšerný nápad. Tohle město vás potřebuje, jste nejlepší zpěvací všech dob, prosím, poslouchejte. Jste moje nejoblíbenější kapela všech dob. - Miluju vás. - Promiň, Zacku, ale budeš muset najít někoho jiného.

No... Ale já už vydělal pět set dolarů jen za prodej těch triček. To ani nechcete svoji půlku? Hej, Zakýčku, nemáš víc těch placek? Co dělá moje tvář na tvém těle? Ale, ahoj Sami. Ty trička jsou hustý, nemyslíš? Teda každý jedno má. A pokud si ho vzadu takhle svážu, tak ukážu své maličké bříško a zakryje to ten hloupý obrázek Zacka vzadu.

Poslyš, Sami, já jen... chtěla jsem se omluvit za ty věci, které jsem řekla na koncertě. Vážně, byli jste skvělí. Všichni si to mysleli. Asi mě nenávidíte, kvůli těm ošklivým věcem, co jsem o vás řekla. A asi byste měli, ale jenom chci říct, že je mi to líto. Dobrá, promiňte.

Jo a chci vás pozvat na mou párty dnes večer. Všechny husté kapely tam budou, tak se prostě stavte. Můžu přijít? Jsem jejich manažer. Ne, ty nejsi pozvaný. Dobrá, tak o tom popřemýšlejte. Měj se, Sami. Takže budete pokračovat v dělání hudby? Uvidíme, co máme.

Dej to sem. Jo! Zatím. Malá nevinná lež žije! Zvládnul jsem to, dal jsem je dohromady. Je to super pocit. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nici: Jdou stáhnout z YouTube :) netuším, jestli všechny písničky ale aspoň 4 zaručeně :)

180

Odpovědět

Zravím, Little white lie je super! :-) Nedalo mi to a podívala jsem se na všechny díly, škoda že to nedodělali...ale přesto je se na co dívat :-D A překlady jsou boží ;-), některým částem bych bez vás vůbec nerozuměla, díky!

180

Odpovědět

Ahojky, nevíte někdo, kde by se dal stáhnout soundtrack? Našla jsem ho sice na nejakych zahranicnich strankach, ale placeny... Diky :o)

180

Odpovědět

Božíí ta scéna s Jimem: "I'm not pooping!" :D

180

Odpovědět

jana: Náhodou je ;)

190

Odpovědět

a zack nie je nahodou aj lupinom??

180

Odpovědět

Pixie : to je Goyle ..a dobra cast =D

180

Odpovědět

Čím dál tím lepší :-) Jo a Jimi Povolo mi nějak připomíná Goyla z AVPM ;-)

180

Odpovědět

to je fakt dobrej díl!

180

Odpovědět

diky moc za preklad

180

Odpovědět

Už jsem to nevydržela a pustila jsem si ten seriál na youtube až do konce a je to fakt perfektní. Ze začátku se mi seriál nelíbil, ale teď je to díl od dílu lepší. Těším se na další překlad :)

190