Epizoda 9 (S01)Little White Lie (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:3 592

Sami a Duder se rozhodnou přijmout pozvání na párty, kterou pořádá Tanya Freemontová. Přenesla se jejich rivalka přes neshody nebo je za tím něco víc?

Přepis titulků

Sami. Sami... Au! Co tu děláme? My sem nepatříme, nejsme cool. Teď už cool jsme, Dudere. Jsme populární a musíme se s tím vyrovnat. Já nechci být cool. Proč to musíš tak komplikovat?

Sami, nemůžeme prostě jít domů? - Já mizím. - Dudere! - Rychle. - Dudere, Dudere! Ahoj Sami, jak se máš? Hrávali jsme většinu našich dní... ve světě malých bílých lží. - Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví.

- a celou kopou lží. Máme jenom písně, co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme. A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži. Lidi... Dobrá, všichni poslouchejte. Lidi, tohle je Sami Reesová.

To je ta holka z Malé nevinné lži. Ta ale zatraceně válí, kámo! Čau Sami. Toby? Tentokrát už si to pamatuješ. Jo. Nevěděl jsem, že přijdeš jsem rád, žes to zvládla. Super. Dobrá, to je super.

Sami, potkalas Hunkytonk? - Takže se bavíš? - Jo, jasně. - Super party, Tanyo. - Díky. A mluvilas už se Sami Reesovou? Jo, mluvila, je tak milá. Nevím proč jsme na ni byly celé ty roky tak hnusné. Vždyť je tak milá, je tak super, tak talentovaná... - Dobrá, jo.

- Jo. Jenom k ní buď citlivá, chápeš? Jo, rozhodně... počkat a proč? Co se děje? - Jo ty to nevíš? - Ne. Ona... Ona tento týden podstupuje hormonální terapii. Hormonální terapii? Ona... - Ona si nechá změnit pohlaví.

- Cože?! Panebože, nechcí být necitlivá nebo tak. Já taky ne. Tak to prostě trochu rozhlas. - Dobrá. - Ujisti se, že to každý ví. - Dobrá, jo. - Dobrá, super. Ahoj. - Ahoj. - Ahoj. Hej lidi, tak jsem zaslechla... Lidi, slyšeli jste to o Sami?

Slyšels to o Sami? Chystá se na změnu pohlaví. Vážně, takže k ní buďte citlivé. Musíme ji podpořit, dobrá? Páni. - Takže ji podpoř, dobrá? - Jasně. Jo, jasně. Tak jo.

Takže jsi se poslední dobou hodně změnila, že? Fakt se mi líbí tvoje vášeň, jak tě pálí ve slabinách. Jako by se něco chystalo, chápeš? Takže tvoji rodiče podporují to, o co se snažíš? Jo, teda koupili mi všechno vybavení, takže předpokládám, že chtějí abych uspěla. Luxusní věcičky? No, všechno je to z druhé ruky, ale je to fakt v dobrém stavu. Jasně, bezva.

Hudebnící si frčí do té androgynní věci. Je to jak tudy a tamtudy nebo tak... A šla bys s ním na rande? - Nevím, doufám, že bude roztomilý nebo ... Ahoj, slyšelas, že... počkat, tak nic. Lidi... Lidi, rád bych něco řekl, jestli můžu. Lidi... Lidi, mohli byste ke mně?

Rád bych něco řekl. Jo, ahoj. Rád bych využil této příležitosti, abych uvítal naši novou kamarádku, Sami Reesovou. Sami, mohla bys? No tak. No tak! Lidi, tohle je Sami Reesová.

Vím, že ji všichni máte rádi. A vím, že ho budeme mít rádi ještě víc, až se vrátí příští podzim po změně pohlaví. Sami, teda Same. Máme tě rádi, chlape... holka. Cože? Všichni víme o té operaci, každý tě podporuje. Přeju si, abych byl sám tak statečný a překročil tu hranici pohlaví. Sami!

Jo, budeš tak pohledný. Vy... Same? Co? Co se stalo? Tanyo? Proč prostě nevyrosteš? Tanyo? Ty sis to vymyslela? Viděli jste ten její výraz?

Tanyo, to ale není srandovní. Ale no tak... No tak... je to jen vtip, ona... Ona je tak chlapácká, chápete? Je to vtipné. Ne, já ti nevím. Tanyo a co ti lidi, kteří opravdu mají změnu pohlaví? Je to pro ně fakt velký rozhodnutí.

- To není vůbec vtipné, Tanyo. - Ty jsi tak ... To není správné. Hej, Sami. Sami, hej, počkej. Drž se ode mě dál. Jenom počkej, počkej, počkej, Omlouvám se, nevím, co si to Tanya myslela, dobrá? Myslela si, že je to sranda, já... Podívej, nikdo ti tam nechtěl ublížit, jasné?

Nikdo. Proč ji poslouchali? Je to taková... kráva! O tom mi povídej, já vím. Vy lidi máte být idolové, chápeš? Máte být cool, a ne podělaní kreténi. Ano! Jo? Kreténi, přesně tak. - Dobrá? Já... - Ale no tak. - To jsou tvoji přátelé, Toby...

- Ne, ne, ne, ne. Nepochopilas mě. Moji přátelé promovali minulý rok, jasné? Tihle lidi mě prostě vtáhli. Já k nim nezapadám. Tak proč jsi s nima? Protože mě mají rádi a protože... abych byl upřímný, nikoho jiného neznám. Znáš mě. Jo znám, tebe znám.

A abych byl upřímný, radši bych byl s tebou než s kterýmkoli z těch šílenců. Vážně? Jasně. Vždycky můžeš zkusit Malou nevinnou lež. Promiň, já to tak... Myslíš to vážně? Nechápej mě špatně. Kdybych dostal tuhle možnost, tak bych byl rád ve vaší kapele.

Vy jste skvělí, ty a tvůj bratr, teda... Vypadá to, že je to spíš soukromá věc, já bych nerad... Ne, ne. Rádi bychom tě měli v naší kapele. Vážně? Smrtelně vážně. Dobrá, máš to mít. Dobrá, já... pro tebe půjdu dovnitř zjistit škody.

Dobrá. Uvidím se zítra na zkoušce. Jo, zkouška, jasně. A kde že je ta zkouška? U nás ve dvě. Tak jo. Měj se. Měj se, Sami.

Tak jo. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak mě mrzí, že to není dotáhlý do konce..... :/ je to totálně úžasný!

180

Odpovědět

tak to mě rozsekalo.. něco takového jsem čekal, ale změna pohlaví !?!?!?!? :D :D ale Tanyu mám stejně nejradši, i když jenom proto, že ji hraje Lauren..

240

Odpovědět

Jak může být někdo tak úžasný???? ♥ Darren♥

200

Odpovědět

tak tie ich rozhovory so Sami po Tanyinej novinke boli fakt srandovne! :D ......ale najlepsi bol Darren jak tam utekal, aby ju zastavil, fakt ho mam asi najradsej zo starkidov :D

190

Odpovědět

nemůžu si pomoct, ale Kevin je hrozně sympatickej :D

180

Odpovědět

Nepochopim, proč tam Sami šla!!!! Ale jinak dobrej díl :)

180

Odpovědět

čím dál lepší :-) :-D Darren je ták vrrr :-)

190

Odpovědět

Ty dvojsmysly s tim "uxusnim vybavením" byly skvělý! :D a tanya je pěkně blbá....

180

Odpovědět

Tak se to Tanye nějak začíná rozpadat :)

181

Odpovědět

Začíná mě čím dál tím víc mrzet že to není dotáhlý do konce :) A Tanya? Prostě Draco Malfoy to jí zůstane :D

180

Odpovědět

Díl od dílu lepší a lepší :)

180

Odpovědět

Ale jak Tanya započala ten drb, tak jsem si hned vzpomněla na Přátelé, kde klub "Nenávidím Rachel" roznesl drb, že Rachel má cituji "pinďoura" :D :D :D

210

Odpovědět

čekala jsem, že na ní zkusí hodit nějakou špínu, ale tohle fakt ne :D

180

Odpovědět

mája: Neboj, taky to napíšu...on je fakt božskýý! :D

Tanya je pěkná mrcha! Ale pořád ji mám ráda...jenom proto, že ji hraje Lauren :D

200

Odpovědět

Fakt to vypadá zajímavě celej ten seriál. Těším se na další díly ;-)
Díky za překlad :-)

180

Další