Epizoda 15 (S01)Little White Lie (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:4 538

Rizyk překlad dalšího dílu seriálu Odhalení hudebního průmyslu nestíhá, takže se tu objeví až v průběhu večera a místo něj publikujeme dříve seriál Little White Lies, který se zde měl objevit až ve 20:00. Děkujeme za pochopení. První část posledního dílu je tady. Nahrávání skončilo naprostým úspěchem, takže uspořádala Malá nevinná lež obrovskou párty. Jsou nejpopulárnější kapelou na škole a Sami s Tanyou jsou kamarádky. Co by se mohlo zvrtnout?

Přepis titulků

Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz To nahrávání bylo boží! A na oslavu jsme u nás uspořádali obrovskou párty. - Jime, nenenenenenene. - Dudere, bojuj se mnou, no tak. Byl tam úplně každý. - Čau. - Čau. - Čau lidi. - Dudere, no tak, bojuj. Chováte se jak šašci.

Ano, děkuji, vymyslel jsem ta trička. Jsem rád, že se vám líbí a děkuji, že podporujete Malou nevinnou lež. A ty jsi v Malé nevinné lži? To je zapeklitá otázka. Sami Reesová. - Ahoj Zacku. - Počkej. Na tebe. Ťukni, super a jsme hotovi. Dobrá, o nahrávání slyším skvělé věci.

Slyšel jsem, že lidi touží po kopiích a také slyším pokladny? Slyšíš je? Je to na pozadí, cink, cink. - Cink, cink, slyšíš to? - Jo, slyším, jak mě někdo volá. Je to tvoje párty, můžeš odejít, jestli chceš. Já si jen zase promluvím s těmahle. Z dneška mám dobrý pocit. Hrávali jsme většinu našich dní ve světě malých bílých lží.

- Tohle je příběh o tom, jak se ze mě, Sami Reesové A pokud to chceme dát, - a mého bratra stali rockové hvězdy. tak to musíme předstírat - jen se špetkou talentu a nikdo se to nedozví. - a celou kopou lží. Máme jenom písně co zpíváme. Dřív než si to uvědomíme, se možná proslavíme. A radši bychom tomu utekli, ale přiznejme si to, jsme chyceni ve lži.

Sami. Tanyo, tys přišla! Nebyla jsem pozvaná? Ne, ne, ne, vážně jsem moc ráda, žes přišla. Přece jsem vokálistka. Vážně jsem ti chtěla říct, žes odvedla úžasnou práci... Dobrá, sklapni.

Jenom protože chci říct něco důležitého. Hodně jsem přemýšlela... - a když jsem byla pozvána do ... - Když jsi nás vydírala. Správně, když se to stalo. Vím, že to bylo ošklivé. Nečekala jsem... Prostě jsi... vzala jsi... tolik... Já...

díky. Co? Prosím, nenuť mě to opakovat. Dobrá. Bezva. No, mám z toho dobrý pocit. Musím se vylůlat. Hej Sami! Hej!

Sami! Sami! Ahoj! Čau! Ahoj! Ani tě neslyším, je tu strašný řev! Já vím, tolik lidí tu křičí! Mám pocit jako bych na tebe teď řval! Poslyš, není tu místo, kde by byl větší klid? Jo, pojďme nahoru! Super, pojďme!

Ahoj Dudere. Co tady děláš tak sám? Ahoj Tayno. Já ti nevím, přemýšlím. Je tam tolik holek a já nemůžu... nemůžu s nimi mluvit. Takže sedím tady a čekám, dokud neodejdou.

Dudere, to je tak smutné. Prostě tam běž a promluv s nima. Já nemůžu, nemůžu s nima mluvit. Nevím, co bych jim měl říct. Mám pocit, že by si myslely, že jsem idiot. No jo, asi máš pravdu. Právě jsem dostala ten nejskvělejší nápad, můžu ti pomoct. Budeme předstírat, bude to zábava. Co, cože?

Takže... Ty budeš ty. Takže... perfektní. A já budu holka, která se ti líbí. Dobrá? - Dobrá. - Dobrá. Vydrž. Čau Dudere, co ty tu děláš na téhle párty?

Ahoj. Co... ty... děláš... Co ty... Promiň, nedokážu to. Nedokážu to. - Nevím, co mám udělat. - Vžij se do postavy. Takže... Chtěl jsem si s tebou promluvit o té písničce, kterou jsi napsala. Které písničce?

Sami. Co? Ne, ta písnička. Co se jmenuje Sami. Ta písnička. Nemyslím, že bylo správné, že sis musela napsat píseň o sobě. Vadilo by ti, kdybych zahrál na tvoji kytaru? Ne.

Dobrá. Každopádně, já... rozhodl jsem se ji dokončit. Za tebe. Viděl jsem její tvář, slyšel jsem její jméno. Promiň. ... slyšel jsem její jméno. Ztratil jsem své místo...

Holky mají rády kluky se sebedůvěrou. Takže... Dívej se.... prostě... Dívej se na mě, dobrá. Teď mi prostě řekni, jak se cítíš. a ani se o to nesnaží. Sami, Dobrá.

Jsi, jsi velmi krásná. Ne jen proto, že jsi sexy, teda, ty víš, že jsi sexy, každý to ví. Ale to, co každý neví, je to... co nevíš ani ty, je to, jak si já... myslím, že jsi krásná. A to, co kvůli tobě uvnitř cítím. A proto jsem tak rád, že ses přidala ke kapele. Protože...

Miluju, když tě vidím, jak na tom pracuješ. Cítím se kvůli tomu, jako bych s tebou spolupracoval. Miluji spolupráci s tebou. Protože... to, jak se cítím, když jsi nablízku, je o moc lepší... než to jak se cítím, když nejsi. Sami, Promiň...

Potřebu... musím jít. Proč nevidíš, co mi provádíš. Co mi provádíš. Jime, neviděls Tobyho? Jo, Toby šel se Sami před chvilkou nahoru. Dobrá.

Díky. Tanyo. Tanyo. Tanyo, počkej, můžu to vysvětlit.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Duder is a spy ;-D

200

Odpovědět

Ten Toby je ale děvkař ;)
Duder hodně překvapil ;)

191

Odpovědět

Tanya jaka mila ked s Duderom trenovali, a aj ked dakovala Tanyi .....a Darren, pokazde jak sa zjavil, tak wrrrr <3 :D :D ....why cant you see, what you are doing to me :D :D :D

200

Odpovědět

fogi: já :D

190

Odpovědět

Lauren je strasne zlata baba

180

Odpovědět

Gaara: Zbývá už jen jeden díl.

180

Odpovědět

Dudera mám nejraději, takový slaďouček :D. Sami je husa, nemám ji ráda. Jako herečka je sympatická, ale ta postava ne.

210

Odpovědět

áchjo, já nechci aby byl příští díl ten poslední :( pokaždý se nemůžu dočkat dalšího dílu a příště to už bude končit..

200

Odpovědět

hej duder by mel ojet tu tanyu je nekdo toho sameho nazoru ?

190

Odpovědět

Duder je blbec :D A Tanya ať s kapely vypadne, je to kráva....

185

Odpovědět

oni ho unesli uz iluminati takze video nebude :-(

180

Odpovědět

2 hodiny,video nikde

180

Odpovědět

,,Odhalení hudebního průmyslu nestíhá, takže se tu objeví až v průběhu večera,,jako videa cesky mam rad ale jestli ste mysleli tenhle vecer tak ja tu sakra na to cekam +- 4 hodiny

180

Odpovědět

Barča: Jo, má stejnou melodii a refrén a část textu je stejná jako v písničce Harry, ale celá stejná není.

190

Odpovědět

Ta písnička,co zpíval Toby,není to ta samá,co je v AVPM akorát je tam místo Sami Harry?

200

Další