Louis CK a bankovní poplatky

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:602
Počet zobrazení:10 908
S Louisem jsem před měsícem překládal rozhovor u Kimmela, a tak jsem se rozhodl vám přeložit i další jeho stand-up, kterých tu je poskrovnu. Tento se týká bankovních poplatků a Louisových potyček s bankami.

VIDEO JE MOMENTÁLNĚ NEFUNKČNÍ

Přepis titulků

Vypořádávám se teď s velkými společnostmi. Moje banka je nejhorší, ta se mnou pěkně zametá. Víte, co mi udělali? Účtujou mi peníze za to, že nemám dost peněz. Zřejmě, když jste na mizině, je to stojí peníze. Z banky mi volali: "Dobrý den, voláme, protože nemáte dost peněz." "Jo, já to vím, že nemám dost peněz." "Ne, vy to nechápete.

Nemáte dostatečné finanční prostředky." "Takhle se to dá taky říct. S tím souhlasím. Já své prostředky považuju za velmi nedostačující. Už jsem se chystal, že zavolám já vám. Ale díky, že mi voláte, abyste mi řekli, že jsem švorc." "Opravdu potřebujeme, abyste tam měl víc. Je to pro nás důležité." "Nejsem švorc jen proto, abych s váma mohl vyjebávat. Já prostě nemám žádné peníze." Došlo to k tomuhle závěru.

Řekla: "Máte jen dvacet dolarů. To není dost. Nemůžete mít jen dvacet dolarů. Takže vám naúčtujeme patnáct dolarů." A tak mi naúčtovali patnáct dolarů. Pak jsem měl jen pět. Nevím, jestli jste někdy měli v bance jen pět dolarů, ale víte co? Nemůžete si je vybrat. Nemůžete. Můžete svých pět dolarů navštívit.

Můžete jim zavolat přes telefon. Ale nemůžete je dostat ven. Pětidolarovky v bankomatech nejsou. A už nemůžete do banky, protože otevřou na deset sekund a hned zavřou. Tři dny jsem měl na účtu pět dolarů, které jsem nemohl mít. Pak mi naúčtovali dalších patnáct. A co mi zbylo? Přesně tak, mínus deset.

Vám už se to stalo, že? Mínus deset, co to je? Už ani nemám žádné peníze. Přál bych si nemít nic. Ale nemám tak moc. Mám nedeset dolarů. Přesně tolik mám. Mínus deset... Co to je za systém?

V bance mají asi lidi, co si řeknou: "Dobře, někteří lidi nemají dost peněz. Radši jim je vezmeme, protože mají tak málo." Lepší vysvětlení pro to nemám. "Tihle lidi mají tolik..." Když máte hodně peněz, tak vám je dávají. Jen proto, že je máte. "Vy máte tolik peněz. To bychom vám měli dát víc, protože máte tak moc. Vemte si patnáct dolarů od tohohle chlápka. Co ten s nima sakra dělá? Plýtvá naším časem."

Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje, neustále načítá!

260

Odpovědět

Video opět funkční.

1820

Odpovědět

Nezdá se mi...

303

Odpovědět

+ToxyPřesně.. :-/

00

Odpovědět

Skoda ze to nefunguje, tohle video je perfektni :)

211

Odpovědět

ahoj, nejak to video nejde ...

200

Odpovědět

Trochu mi dělá problém uvěřit mu jeho finanční problémy, ale jinak dobrý.

185

Odpovědět

Paráda, toho chlapa miluju :)

180

Odpovědět

konečne niečo nové od Louieho.. zaslúžil by si tu byť častejšie. Veľká vďaka :)

180

Odpovědět

Nejlepší komik! Více Louise!

180

Odpovědět

Mohli byste jeho stand-upy překládat více, je to skvělej komik :)

180

Odpovědět

No u te Mbanky nevim nevim:-) Pro klienty mBank byla „jejich bankou“, kterou milovali a dokázali jí odpustit i absenci stále slibovaných služeb. A že těch slibů bylo. Třeba na spuštění inkasa a SIPO se čekalo osm měsíců. mFondy nejsou do dnešního dne. Zahraniční platby jsou stále jen sci-fi. Kontokorent, naprostá samozřejmost pro každou retailovou banku, není a nebude ani v následujících měsících s výjimkou podnikatelů, kde mBank kontokorent nabídne. Uz taky neni účet zdarma aj.. :-(

180

Odpovědět

jn, dost ujetý systém v bankách.. naštěstí u mbank mě zatím neodrbávaj, tam upozorňují, až když se podaří dostat do mínusu. :D

183

Odpovědět

Jo a na jeho ofic strankach se daji stahnout dalsi kratky videa, mrknete se, jsou tam i videa kdyz mu bylo kolem dvaceti :)

180

Odpovědět

Louis C.K. je nejlepsi, videl sem od nej vsechny vystoupeni co se snad daji sehnat, vsechny dily Lucky Louie a momentalne jeho masterpiece Louie (http://www.csfd.cz/film/154411-louie/) coz je jeden z nejlepsich "serialu" co znam.

180

Odpovědět

Nojby.bloger.cz To není pravda, také mám učet u GE Money Bank (i otec) a oba zažíváme přesně to, o čem Luis CK vtipkuje. Počkej jakmile ti skončí studenský učet, pak to začne. :-D

180

Odpovědět

Popisek videa: "...kterých tu je poskro?v?nu"

184

Další