Louis CK - Bydlíte tu?

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:798
Počet zobrazení:13 288
V tomto stand-up videu nám Louis CK řekne historku, která se mu stala, když se přistěhoval do New Yorku.

Přepis titulků

Žiju v New Yorku a je to tam celkem dobré. Bydlím v pěkné budově, na lepším místě jsem nikdy nebydlel. Když jsem vyrůstal, tak jsem neměl peníze. Teda máma neměla. To je fuk. Byl jsem dítě. Nejsem na to zvyklý, protože je tam tak hezky. Je tam pěkný dvůr s květinami a fontánou s malým mramorovým chlapečkem, který čůrá. Co to s těmi fontánami je?

Jako by všichni sochaři fontán byli pedofilové. Prostě nemůžete mít fontánu bez... - "Vyrobíš mi fontánu?" - "Ano, začnu s tím hned teď." Ano! ANO! "Je to hotové." A je to jen chlapeček, čůrající na tvář řeckého boha, který se mu značně podobá. "Navždy na mě čůrej!"

No nic, jedna taková je na dvoře mého domu. A můj první týden v téhle budově, asi před rokem, jsem se poprvé vydal na dvůr a zrovna jsem nevypadal moc dobře. Neděle ráno, to vždycky vypadám hrozně. Spousta skvrn. Jen jídlo a já... A tak... A tak tam sedím.

No a co? Sklapněte. No co, takhle jsem tam seděl. Sedím tam na kamenné lavičce a cítím se tam trochu nepatřičně. Jsou tam ti vyšvihnutí vrátní a tak. A koukal na mě chlap. Všiml jsem si, jak na mě přes dvůr kouká. Byl takový uhlazený s hnědými botami. A koukal na mě jako... Vím jistě, že si myslel, že v té budově nežiju.

Myslel si, že jsem přišel z ulice a sedl si na dvůr. A vím, že přemýšlel nad tím, že by přišel a vypořádal se se mnou sám. A já tam seděl a myslel si: "Prosím, udělej to." "Prosím, pojď. No tak, pojď, pojď." Snažil jsem se vypadat ještě víc odpudivěji. Dělal jsem, že si vytahuju tričko. A vidím ho jak jde: "Ne, tohle se tedy nestane."

A jde ke mně. A já byl tak natěšený, že se mi tohle děje. Konfrontace, kde jsem v právu. A kde si on myslí, že nejsem. Přišel ke mně a říká: "Promiňte, bydlíte tady?" A já řekl: "Ne." Proč tímhle nezačít? Řekl jsem, že ne.

"Dobrá, a co tu děláte?" Já řekl: "Jen si chci odpočinout, nemám to lehké." "Tohle je soukromý pozemek." A já řekl: "Já v tohle nevěřím." Prostě jsem řekl to nejhorší, co z jeho pohledu šlo. To vlastně bylo vše, co jsem říkal. On hned: "Pokud neodejdete, tak zavolám vrátného." "Nemohl bych tu zůstat ještě pět hodin?"

On že ne a šel pro vrátného. Viděl jsem ho, jak se o mně baví s vrátným. A pak vrátný řekl: "Ne, tenhle tu bydlí. To je v pořádku." A pohled na jeho tvář... Byl prostě tak... Ta nádherná směsice hněvu a zmatení. Bylo to, jako bych našel nový způsob, jak ranit něčí city. Byl jsem tak nadšený. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ma to svetle chvilky ale inak len opisuje ze je hovado.

01

Odpovědět

On je prostě nejlepší ♥ :D

00

Odpovědět

Člověk mu tu škodolibost i odpustí. :D

251

Odpovědět

Trochu ostřejší humor, člověk se směje spíše grimasám a posunkům, ale konečná pointa je skvělá :D

2313

Odpovědět

neviem, ale ani raz som sa nezasmial :/ mozno je to mnou a mozno je to nim, neviem :/

1836

Odpovědět

Tohodle chlapa prostě zbožňuju! Viděl jsem na YT už snad všechny jeho vystoupení a je vážně moc vtipnej a taky je docela dobře rozumět jeho Aj. Louis a Ricky jsou nejlepší komici ;)

224

Odpovědět

Louis CK je borec. Sám jsem jentak z dlouhé chvíle překládal pár jeho videí, záměrně jsem vybíral ty, co ještě přeložené nejsou, takže kdo má pro něj slabost stejně jako já, pár jeho scén je na mém YT kanále.

http://www.youtube.com/user/mctoluen111/videos

192

Odpovědět

Ještě jich je tam pár přeloženo na profilu Hardycz. Tak na to mrkněte. Jinak Louis CK je bezkonkurenční. Louis CK, Ricky Gervais a Jim Carrey, more please :D

191

Odpovědět

+Auto*hardycze

181

Odpovědět

+AutoOmylem jsem místo Jim Carrey přečetl Jimmy Carr a už jsem chtěl napsat, že jsi blázen, ale pak jsem si to přečetl znova souhlasím, Jim Carrey je super.

187

Odpovědět

Odpovědět

Louie je prostě klasa!

184

Odpovědět

Louis vždycky pobaví.. xD

185

Odpovědět

Mazec :D Tohle bylo hodně dobrý :D

185

Odpovědět

Parádní, máš pravdu větší brácho. Mimochodem škoda že to nebylo delší.

182