Mlátička Ron v baruMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:400
Počet zobrazení:5 972

Mlátička Ron, další stereotyp rádoby drsňáka, co se chce jenom prát, ale jaksi už na to moc nemá. MADtv a jejich skeč. Pozn: "Jdu po žluté cihlové cestě" je narážka na Čaroděje ze země Oz

Přepis titulků

Dám si pivko a tady slečna Mořskej vánek. Máte to mít. Ten vánek chcete s nějakou určitou vodkou? Hej! Mluvil jsem s ní. Mluv ke mně, chlape. - O co se snažíš? Balit ji? - Ne, jenom... - Dobře! Namíchej ty drinky, než fakt vypěním, saláte. - Sedí se ti pohodlně? - Jo, skvěle. To je dobře, páč se o tebe chci starat.

To je přáním každý holky. Jedno pivo a jeden Mořskej vánek. Máš problém? - Ne, jenom jsem... - Dobře! Ztrať se... Saláte. Na křehkou zranitelnost ženy. - Promiňte, to jsou vaše preclíky?

- Hej! Nemluv na ni, mluv na mě, chlape. Nějakej slepej, ne? Chceš jít ven? - Ne. - Tak jdeme! Chceš jít? - Hej, hej! Pojď! Rozdáme si to! Co je? Ztracíš nervy, děvko? Omlouvám se, že jsem obtěžoval, jen si chci v klidu vypít pivo. Přímo tady? Vedle mý holky? Jo, jasně, posuň se! - Proč? - Protože mezi tebou a jí bude prázdná židle. A víš co na tý židli bude, saláte?

Můj běs. Páni, Rone, tys na něj hustě vystartoval. - Musíš mě mít fakt rád. - Přesně tak. Pro svoji dámu nakopu zadky. - Na co čumíš? - Na nic. - Chceš ven? - Ne, nechci jít ven. - To máš dost blbý, vole. - Jdeme ven! - Ne, nechci. - Jdeš k zemi! Já...

Já... Já se nechci prát. Co to...? Kámo, jsi v pohodě? Jsi v pořádku? Radši se ptej, jestli jsi v pořádku ty. Předvedu ti víc, jestli si nedáš bacha na hubu. Saláte! Rone, to bylo tak odvážnej. Takový už pravý chlapi jsou. Je to pro nás přirozený. Jen jsem bránil svoje stádo.

- Ty ho znáš? - Já vím, ale nech to plavat, nechci tady žádný potíže. Žádný nebudou, sleduj. Hej, chlape, chlape! - Chceš si zašpásovat? - Jo, jo, chci. Koukni na hodinky, zrovna odbyla moje hodina nakopávání prdelí. - Tak hodina nakopávání? - Pojď, jen pojď! Není to ta nejsmutnější věc, co jsi kdy viděl? To rozhodně je.

Můžu ti podat ruku, kámo? A umíš používat pěsti, děvko? Jo, jo. Boj! Pojď, vstávej. Jsi jako rytíř ze středověku, zlato. To jsem já. Sir Nakopu ti prdel. Nazdar, princezničko, chceš se svízt?

Hele, prďolo, to je moje stará. - A co? - Jdeš k zemi! Ty vole. Dáš ho, tygře! Tak jo. Hele! Moje pěst už se na tebe chystá. Koukej, úplnej profi boxer. Jdu po žluté cihlové cestě! Rone, Rone, Rone!

Už toho nech, nebo jednoho z nich zabiješ. A já nechci, abys šel sedět za vraždu, brouku. Máš pravdu. Nestojí to za to. Zmizte, saláti! Šup, šup, šup! Rone... Rone, cejtím se s tebou tak bezpečně.

A vo tom to celý je, kotě. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dlouhý a blbý :(

62

Odpovědět

Video má špatnej zvuk, něco tam v pozadí píská, nedá se na to koukat.

54

Odpovědět

tak zavři oči a vypni bedny :D

70

Odpovědět

"Video má špatnej zvuk, nedá se na to koukat."
Jasné, veď to má logiku :D

191

Odpovědět

Proč mu v titulkách říká saláte místo krocane, když na konci předvádí krocana?!

113

Odpovědět

Ty když jdeš do hospody na bitku, tak říkáš "krocane"? Asi je to fór na to, že by měl správně říkat "kuře", což je v angličtině výraz pro sraba, srabíka, strašpytla, což by se možná hodilo i do videa, ale já tam dal něco míň obvyklýho, co sám rád používám, saláte.

108

Odpovědět

+AjvngouV životě jsem neslyšel někoho říkat saláte. Ale to je dáno tím, že jsem teprv žlutá limonáda.

220

Odpovědět

+AjvngouTeď nedávno Nečas s Nagyovou v restauraci: Dám si řízek. - A salát? - Salát si dá taky řízek...

231

Odpovědět

Proc tak maly hodnoceni,vzdyt je to paradni :D.

291

Odpovědět

03:11- nemělo by tam být "odvážný"?

20

Odpovědět

Ajvngou di se k***a léčit

1323

Odpovědět

To mi moje máma říká pořád.
Cheš jít ven!? Co, co? Jdeš k zemi, saláte!

414

Odpovědět

Ani jsem to nebyl schopen dokoukat.

1820

Odpovědět

Já taky ne, děsná s****a.

719

Odpovědět

:D uplný Nicolas Cage :D

733