82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:364
Počet zobrazení:4 026
Perfect Stranger je skladba, která vznikla roku 2010 za spolupráce projektu živé elektronické hudby Magnetic Man a anglické zpěvačky a skladatelky Katy B. Zde publikovaný videoklip je z živého vysílání BBC Radio One, oficiální videoklip nezachycuje celou skladbu.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hudba se každým rokem posouvá dál a dál a je jasný že každýmu sedí něco jinýho, ale jestli je něco co vážně nenávidim tak to jsou to lidi který maj ke všemu jen kecy typu "Syntetická s**** ..atd" Ale takoví lidi tu bohužel byli vždycky a nadávali kdykoliv v hudbě probíhala nějaká revoluce. Dělat hudbu na PC je úžasná forma nejen pro lidi, který maj talent, ale bohužel na nic neumí hrát, ale pro kohokoliv. Např NERO dokážou napsat úžasnou symfonii a přesto dělaj dubstep. A ještě k tomu že dělat el. hudbu je brnkačka: ta brnkačka spočívá v tom že narozdíl od nějaký kapely je všechno na tobě, od bubnů přes melodie až po výslednej mastering a věř že já o tom něco vim a že taková brnkačka může trvat i nějakej ten měsíc =)

180

Odpovědět


Odpovědět

VoteForPinky: Psala jsem, že Magnetic Man je projekt živé el. hudby = ty 3 DJs.

180

Odpovědět

jjen mi hlava nebere, proč sou tam 3 DJ?

1810

Odpovědět

Ono říct tu argument že je super těžké udělat el. hudbu je blbost. Párkrát jsem tohle již přes FL studio dělal a je to brnkačka o proti tomu něco zahrát na nějaký nástroj. A to že někdo tvrdí že jsou africké bubny lepší než el. hudba nemá zas až tak pravdu protože ona z afrických bubnů pochází viz. hud. výchova 8.tř. Sám hraji na klarinet 5 let a daleko těžší mě přijde na něj hrát než zmixovat něco v kompu. A stejnak el. hudba se z velké části skládá z té živé. Ono sami můžete uznat že kdyby tam nebyly ty žestě tak to stoji za prd.

1811

Odpovědět

Bych teda chtěl slyšet to, co si v tom FL studiu vytvořil.

183

Odpovědět

Ono je těžké uhasit zdejší flame, protože vás tady stejně každý upalcuje aniž by to jakkoliv obhájil (ono je to asi lehčí než podat rozumný argument). Z čistě, řekněme, vědeckého hlediska je dokázáno, že "živá" hudba má pozitivní vliv na tělo i psychiku. Hra na housle by ve Vás rozhodně měla zanechat více než když vylezete z klubu vydunění syntetickou hudbou.

181

Odpovědět

Tahle ta synteticka muzika ve mne zachovala rozhodne vice nez skladba od Johna Cage 4´33´´ kterou jsem slysel jak od "živého" piana, "živeho" orchestru ba i "živeho" Nicolase Cage.

Pozn. autora: žive ve vyznamu hranne na hudebni nastroje lidmy nebo zpivane

1812

Odpovědět

+trdelinI see what you did there. Každopádně 4'33'' je chytlavá skladba. :D

181

Odpovědět

hej iba im závidím.... nejlepší argument ...

185

Odpovědět

nic neviete... keby ste sa aspon trosku zaujimali... magnetic man boli aj na slovensku na minulorocnej pohode... a bolo to vazne ze bomba... zato ze nemate cit k elektronickej hudbe resp hudbe z pc.. nehrajte sa na nejakych odbornikov.. pretoze urcite ste nedosiahli to co oni a iba zavidite ... janica dakujeme :) 10/10

207

Odpovědět

Úplně mě iritovalo, jak si zpěvačka myslela, že dělá umění, stejně tak ti zvukaři či DJové. Jediní, kdo za něco stáli, byli ti hudebníci s houslemi.

1843

Odpovědět

boží spojení :) ... drumec, žívý smyčce a zpěvačka oO :) ... povedenej kousek!

185

Odpovědět

Přiznávám, že tohle není můj styl, přesto, rozhodně to nezní zas až tak špatně, abych mohla souhlasit se slovy typu "nešťastné" nebo "bída".

A když už se tu objevil živák z BBC Radia, nechtěli byste přeložit toto: http://www.youtube.com/watch?v=NQYo6rXVIGY ? Cover, který je mnohem povedenější než originál není zas tak běžnou záležitostí...

191

Odpovědět

Katy B tady může být klidně i víc, je vážně dobrá :)

185

Odpovědět

Ne tohle je vážně bída .. takový submotion orchestra jsou o několik levlů dál....

1825

Odpovědět

Tak tenhle singl je mym favoritem uz od chvile kdy vysel. Setsakra povedene! .)

185

Odpovědět

me osobne se to celkem libilo :)

184

Další