Mám přítele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:5 918

V sestřihu scének komediálního pořadu Snuff Box se Matt Berry (Douglas Reynholm z Ajťáků) vždy dá do řeči s půvabnou dívkou, jen aby o chvíli později zjistil, že má k jeho smůle přítele.

Poznámka: Arkýř je výstupek v průčelí budovy, obvykle opatřený okny.

Přepis titulků

Můžu vám s tím pomoct? - Vážně? - Jistě. Má paní je v nouzi a já ji zachráním. Děkuji. Říká se, že gentlemani vymřeli, ale vy se zasluhujete o jejich oživení. Jsem vždy připraven pomoci krásné slečně. Pomáhám i ošklivým, ale vy se rozhodně řadíte do první skupiny.

Kam to mám odnést? Jen o pár ulic dál. Stěhuji se k příteli... Běž do prdele. Nazdárek. Ty musíš být vnučka tady starýho páprdy. Vypadáš mnohem líp než on. Jen si představ, jak asi líbá. Musíš to mít těžké. Odnesu ti to ke stolu. Díky, fešáku.

- Gin tonik je mé sestry Ruth. - Dobře. - Tohle je pro Stacy. - Ahoj. A tohle je pro mého přítele. Běž do prdele. Whisky! Sleduj tamhletu ženskou. Ne, ty vole. Tam u té realitky. Co? Tu ženskou? Ale ta si chce koupit dům.

Jseš tak naivní. Pořád čteš ty časáky pro ženský? - Jo! - Jo. Víš, kde ty vidíš šampaňský, tam já vidím ku*du. Zjevně chce, aby ji někdo sbalil. Co z tebe dělá takovýho experta? Ze mě nikdo experta neudělal... Já se jako expert narodil. Sleduj. Proč by se tak krásná žena jako vy dívala na byty, jako jsou tyhle?

- Co to znamená? - Znamená to: "Proč dávat arkýř na takovou špeluňku?" Tak překrásná žena jako vy bydlí zcela jistě v královských zahradách. Vážně si to myslíte? Nemyslím. Vím to. Přesně to říkal i můj přítel... Běž do prdele. - Nazdárek, krásko. - Ahoj. - Odprejskni.

- Asi jsem si měla vzít kratší vodítko. - Tak a je to. - Moc děkuji. Jste opravdový gentleman. Říká se o mně, že jsem hodný, ale nikdy ne příliš hodný. - Mohu vás doprovodit? - Jistě. Beru Punťu za přítelem... Běž do prdele. Jste plný tajemství, sire. Opravdu?

Už jsme ušli tři kilometry a vy jste řekl sotva tři slova. Kdybych byla smělejší, řekla bych, že jste zamilovaný, sire. Houpačka! Okouzlující. Vyrobil jste ji vy, že, pane Barry? Bude mi ctí, když milostpaní toto lanové zařízení, které jsem vztyčil, pokřtí. Ano... - Haló, tady jsem! - To je Ruppert, sire! Podívejte, tamhle na koni.

Zdravíčko! Váš známý, předpokládám. Můj snoubenec. Běž do prdele! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano, bylo to předvídatelné, ale super.

71

Odpovědět

dobre, ale hrozne predvidatelne uz od zacatku

31

Odpovědět

Všichni jsme se tam viděli.

193

Odpovědět

skoda ze, si po prvom videu vedl ako skoncia tie dalsie, pri pslednom to mal nejak zmenit

31

Odpovědět

V jednoduchosti je někdy krása :D

42

Odpovědět

Prosím víc, pokud je toho povícero :)

143

Odpovědět

Vypadá trochu jako mladej Snape :-D

16

Odpovědět

Proč to má tak malý hodnocení? Vždyt je to super

198

Odpovědět

Protože ženy... :D

2410

Odpovědět

+Random týpekJsem žena a přišlo mi to vtipný :D

52