Máma je princeznaRozhovory s mou dvouletou

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:713
Počet zobrazení:7 761

Kde jinde než na internetu se přes noc stávají z obyčejných lidí celebrity. Stejné štěstí potkalo i nový YouTube kanál ConvosWith2YrOld, který stejně jako Debilní kecy použil jednoduchý nápad - tvůrci vzali skutečný rozhovor otce s jeho dvouletou dcerou a nechali ho zahrát otcem a... dalším dospělým mužem. Miliony zhlédnutí zaručeny. Získá si tahle dvojice i české diváky?

Přepis titulků

ROZHOVOR S MOJÍ DVOULETOU Skutečný rozhovor s mojí dvouletou dcerou... Ahoj. Čau. ...zahraný mnou a druhým dospělým mužem. - Co si dáš k večeři? - Ne... teď s ní mluvit nemůžeš. - Cože?

- Teď s ní mluvit nemůžeš, protože s ní mluvím já. Je to moje manželka, takže s ní můžu mluvit, kdy chci. - Stejně tak ona se mnou. - Ne... není to tvoje manželka, je to princezna. Momentálně jsem princezna. Vidíš? Fajn... takže teď si hraje se mnou.

Ty jdi teda někam pryč. Dívej, jak nás to baví. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten chlapík (taťka) vypada v obličeji jak Sigourney Weaver :D

200

Odpovědět

Toto video mi dodalo odvahu ,abych vytvořil vlastní video.Jeho obsahem bude ,jak sedím a zírám do zdi celou 1:46 s .

190

Odpovědět

Jo a zeď bude hrát dospělý člověk.

210

Odpovědět

+stipskypaNemyslím si, že seženeš někoho natolik schopného hrát tuto náročnou roli.

210

Odpovědět

Co to zase melete? :D To video má poukázat na to, že nikomu dospělému bychom tohle netolerovali, ale u dítěte nám to přijde vtipné, někomu možná i normální :D

247

Odpovědět

wau...to je tak hluboka myšlenka že z toho neusnu...zkus jim napsal další namět třeba kdy chovaní psa zahraje člověk...a třeba tam bude taky chování co bychom dospělému netolerovali...ale u psa to je normalní :O

1910

Odpovědět

+SkarJo, ale pak by lidi psali, že by bylo vtipnější a zajímavější, kdyby to zahráli znova s tím psem, a ne s tím člověkem, protože prostě proto!

194

Odpovědět

ta sponka v těch vlasech :D roztomilý.

216

Odpovědět

... a náhrdelník se srdíčkem ;)

204

Odpovědět

To je dobrý :D není to žádná blbost,ale je to vtipná realita.Kdyby jste toho přeložili víc,vůbec bych se nezlobil,ale naopak :D

2414

Odpovědět

samozřejmě že to nemohli natočit s malou, věřte nebo ne (:D) ale tyhle situace jsou naprosto nepředvídatelné :D. a já klidně věřím, že to ta holčička takhle řekla, přesně to sedí k vyjadřování malých dětí. a to že nevypadá ukecaně... ehm, to každý vypadá, podle své osobnosti? lidi, to si jako fakt myslíte?

193

Odpovědět

Já mám sice sestřičku o trochu starší (2 a půl roku), ale věřím, že ona by byla schopná zahrát tu situaci znova. Nebylo by to určitě tak jednoduchý, jako s dospělým člověkem, ale nepůsobilo by to tak trapně jako tohle. A jestli to, že "nevypadá ukecaně" byla reakce na mě, tak já psal, že se tak netvářila ;) Prostě bych od takhle "živýho" děcka čekal, že aspoň něco na konci před tou kamerou.

1823

Odpovědět

Uplna blbost. Keby to nehral ten tipek namiesto toho dievcatka tak by to bolo mozno zaujimave a vtipne. Takto ani nemusim verit, ze je taka ukecana.

1815

Odpovědět

No podle toho, jak se ta jeho malá na konci tvářila, se mi nechce věřit, že je doopravdy tak ukecaná. Jestli ale fakt jo, tak měli trochu zamakat a natočit to s ní, pak by to možná mělo něco do sebe.

1822

Odpovědět

Děj a pointa mě ani tak nezaujala, jak herecké výkony, hlavně pána v modrém :D 10/10

198

Odpovědět

Ale no tak. To se tu už každý bojí říct, že to je hovadina. To by lidi už fakt mohli točit kde jakou blbost a tvrdit, že je to super jelikož to ma spousty shlednutí. A nevim jak vám, ale debilní kecy me příjdou jako taky pěkná blbost, nemůžu si pomoct jsou hrozně trapní.

1818

Odpovědět

Říkám vám, že až kluci s debilníma kecama uvidí tohle, tak jejich další video bude debilní kecy dětí ;)

1827

Odpovědět

Říkám vám, že až kluci s debilníma kecama uvidá tohle, tak jejich další video bude debilní kecy dětí ;)

1821

Odpovědět

jo vklidu :)

1811

Odpovědět

Proč tak nízké hodnocení? Možná sem se sice neválel smíchy po zemi, ale i tak to bylo zajímavé a se skvělým nápadem...

1928

Odpovědět

Mohlo by to být více rozvedené...ale jinak je to docela fajn.

1819

Další