Finále 1. sérieRozhovory s mou dvouletou

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:3 928

A je to tady - poslední díl první série. Tentokráte o tom, že děti občas vypustí z úst něco, co nám doslova vyrazí dech.

Přepis titulků

ROZVORY S MOU DVOULETOU SKUTEČNÉ ROZHOVORY S MOU DVOULETOU DCEROU... ... ZAHRANÉ MNOU A DALŠÍM DOSPĚLÝM MUŽEM. Budeš si se mnou hrát? Jo, jenom chviličku. - No tak, pojď si hrát. - Jo, budeme. Jen musím doeditovat tenhle díl. Chci, aby sis se mnou hrál.

Budu, jen se uklidni. Ne. Ty se uklidni. Protože je to jen život. A je v něm hodně zvratů. Co jsi to právě řekla? Tak pojď si hrát! Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No čekal jsem větší mazec na finále, škoda :-D

00

Odpovědět

No, když ti tvé vlastní dvouleté dítě jen tak mimo řečí prohlásí něco, co bys čekal od dospělého, tak to mazec docela je. Předchozí díl holt nastavil laťku docela vysoko.

00

Odpovědět

+setheMám raději díly z absurdistánu než s hlubokou myšlenkou :-D

00

Odpovědět

Nejvtipnější na tom jsou ty střihy na skutečnou dvouletou dcerku :D natáčet jenom jí, tak se mi ty rozhovory líbí mnohem víc :D

31

Odpovědět

Neco co ma tretinovy pocet slednuti oproti videum z jedne i z druhe strany nema cenu prekladat...

03

Odpovědět

sakra lidi! Proč ste tak negativní. Jasně, nesnášíte děti, taky je nemám ráda, ale ty díly maj jen pár minut, a je to pěkné zaplnění prázdného prostoru, a věřím že to není tak náročná série že by ubírala překladateli nějak moc času na jinou.

24

Odpovědět

Mate rozbitou anketu, u me je 52% ANO a 47% NE ,kde uteklo 1% nevim.

20

Odpovědět

Je to podmáznutý :D

20

Odpovědět

Díky za info, předala jsem dál. Snad se to podaří brzo opravit.

00

Odpovědět

Ta anketa je zbytečná... i když třeba 60% řekne ano, neni lepší překládat něco, co by chtělo 80%? Podle hodnocení je tenhle seriál v porovnání s ostatníma prostě odpad. Určitě by se našel nějakej, kterej by se líbil daleko většímu množství lidí.

66

Odpovědět

A kde jsi vzal, že 60% pro ANO znamená pokračování překladu, že už s tím máš problémy?

10

Odpovědět

+Kafka TamuraPodle průměrných hodnocení seriálu bylo celkem jasný, že to vyjde na těch +- 60% (btw. psal jsem to, když tam bylo 48% a koukni teď). Jestli se pak kuli tomu bude pokračovat, tak s tim mam problém. Jestli ne, a bude se radši překládat něco zajímavějšího, tak budu rád. Každopádně je ta anketa zbytečná. Na tohle prostě sloužej ty hodnocení.

00

Odpovědět

Koukám, že v Nočním režimu nejsou u ankety vidět možnosti, tak jen upozorňuji, že nahoře je ANO a dole NE. :-)

10

Odpovědět

Ale je to vidět,to si jenom moc hrozně fandíš! :-P :D Vše samozřejmě v pořádku,odvádíš svojí skvělou práci ;-)

01

Odpovědět

Tenhle díl uzavírá první sérii, pokud chcete vidět další, podpořte Rozhovory s mou dvouletou v hlasování pod videem. Díky moc.

00