SušenkaRozhovory s mou dvouletou

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:4 205

Děti většinou dostanou všechno, co chtějí. Na dědu a babičku se stačí jen usmát, ale s rodiči je to trochu složitější. Ale když za tu sušenku (zmrzlinu, čokoládu, ...) to učitě stojí.

Přepis titulků

ROZHOVORY S MOU DVOULETOU SKUTEČNÉ ROZHOVORY S MOU DVOULETOU DCEROU... ... ZAHRANÉ MNOU A DALŠÍM DOSPĚLÝM MUŽEM. Tak mě napadlo, že... bych si dala ještě sušenku. Další, jo? Jo. Ale další sušenku nedostaneš.

Ale já chci další sušenku. No, já... chci tryskáč, ale vždycky nedostaneme vše, co bychom rádi. Dobře, ale já chci jen další sušenku. Ale sušenky už došly. Všechny jsi je snědla. No jo, ale třeba můžu dostat ještě jednu sušenku. A jak to mám jako udělat? Mám vyčarovat víc sušenek? Jak to jako... Jo.

Jako... já ne... takhle to nefunguje. Dobře. - Ale možná bych mohla dostat ještě jednu. - Ne, ty už další nedostaneš. Já chci... víc sušenek. Tak jo. Můžeš si dát ještě jednu sušenku. Ale tím to končí.

Překlad: sethe www.videacesky.cz - Doufám, že jsi jí nedal další sušenku. - Ne, nedal.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a to počkejte na sedmý díl... protože kdo se v tom jako malej neviděl, tak je robot a ne člověk! :D :D

60

Odpovědět

No vidím, že podle hodnocení a komentářu u předešlých videii jsem snad jeden z mála, kterého to baví, hlavně mi to připomíná kamaradovu 3-letou dcerku, která funguje prakticky stejně :-D

101

Odpovědět

Tak ten seriál jsme zařadili do vysílání hlavně proto, abychom tu měli něco pro maminky a tatínky, případně pro ty, kteří podobné situace dobře znají. :-) Myslím, že nižší hodnocení je dáno tím, že k nám z většiny chodí jiná cílová skupina a tohle si teprve musí své publikum najít.

40

Odpovědět

Maminka má spoustu sušenek, ta ti určitě jednu dá. Běž za ní. *evil smile*

61

Odpovědět

měkkej fotr

91