KalhotyRozhovory s mou dvouletou

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:4 306

Šestý díl Rozhovorů s mou dvouletou se opět vrací k tématu uspávání. Z názvu je jasné, že v hlavní roli budou jedny kalhoty a batole, které má opět vlastní názor na věc. A ruku na srdce - kdo tuhle situaci coby rodič nezažil?

Přepis titulků

ROZVORY S MOU DVOULETOU SKUTEČNÉ ROZHOVORY S MOU DVOULETOU DCEROU... ZAHRANÉ MNOU A DALŠÍM DOSPĚLÝM MUŽEM. Tak pojď, dokončíme to oblékání. Ne, je čas na pohádku. Dobře. Ještě jednu pohádku. - Co ti mám přečíst? - Ne. Já budu číst.

Dobře, tak čti. Bylo nebylo, žil chlapec jménem Tony. Neměl vlasy, sluneční brýle ani bezpečnostní pás. A pak se jednoho dne... rozhodl, že si dá oběd.

Konec. Skvělý příběh. Tak, a teď oblékneme kalhoty. Ne, já nechci nosit kalhoty. Nikdo nechce nosit kalhoty, ale takhle svět funguje, takže... Já si ty kalhoty nevezmu. Proč si je nechceš obléct? Vždyť jsou super. Nechci si je obléct, protože je na nich štítek.

- Není. - Je. - Není. Štítek mě bolí! Bolí! Bolí! Bolí to. Ale štítek na nich není, protože jsem ho posledně ustřihl.

Pamatuješ? Já si žádné kalhoty neobleču. Tak si je zkus obléct a uvidíš, že na nich není žádný štítek. Dobře? POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

klasika :D

20

Odpovědět

Minule jsem měl sto chutí to vyhejtit, což jsem jako špatný troll neudělal, avšak jako správný troll jsem se vrátil na místo činu abych to dneska vzal s dvojitou razancí a pořádně vám všem předvedl, že já jsem ten největší rozumbrada... Ale zase z toho nic nebude, dneska se mi to docela líbilo..

40

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit, proč jste přestali překládat Board with life, který má lepší hodnocení, než tahle p******a, která se tu vesele překládá dál? Proč tu pak to hodnocení je, když se tim stejně nikdo neřídí?

510

Odpovědět

Můžete mi dávat palce jak chcete, ale hodnocení mluví jasně.

25

Odpovědět

+BullOverPokud je od lidi jako ty, tak moc jasne nemluvi,.

41

Odpovědět

Board with Life jsme přeložili komplet první sérii a Xardass ho dál nechce dělat, protože vidí, že na to nikdo moc nekouká a není to dobře hodnoceno. Tady ještě série dopřekládána není, takže ji dojedeme a pak to vyhodnotíme a třeba taky utneme...

12

Odpovědět

Tak to byl zatím nejlepší díl...ale doufám, že ta bitka, která bude následovat bude zahrána tou opravdickou holčičkou, protože jinak to bude trapas :D

60

Odpovědět

To je tak zvrácené

13

Odpovědět

spíš geniální

52

Odpovědět

+FEFNaprosto genitální.

22