KontrolaRozhovory s mou dvouletou

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
45 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:4 249

Rodičovství je radost, ale občas je nutné dělat věci, které nikomu zpravidla "nevoní". No a když přijde čas, kdy se o tyhle záležitosti stará dítě samo, je občas nutné provést kontrolu...

Přepis titulků

ROZVORY S MOU DVOULETOU SKUTEČNÉ ROZHOVORY S MOU DVOULETOU DCEROU... ZAHRANÉ MNOU A DALŠÍM DOSPĚLÝM MUŽEM. Coco. Co? Pojď sem. Co je? - Kakala jsi?

- Ne. Určitě? Ne. Tak já se podívám. Dobrý. - Řekni, kdyby se ti chtělo kakat, ano? - Dobře. Tak jo. Jdi si hrát. Coco, poděl se o míč. Děkuju.

Překlad: sethe www.videacesky.cz Poděl se o míč...

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

4 díly, všechny mají příšerné hodnocení, a přesto se to stále překládá.

73

Odpovědět

tohle je jediný díl s nižším hodnocením jak 50%...tak bych to trochu zklidnil :D

35

Odpovědět

Tohle je opravdu nejslabší díl série a první s hodnocením pod 50 %. Jestli má smysl s překladem pokračovat, vyhodnotíme po překladu první série (má celkem 8 dílů).

03

Odpovědět

+setheTento díl byl opravdu doslova o ničem, ale jinak dobrý. Prosím, nezanevřete na ten seriál jen proto, že je tu víc mlaďochů, kteří s rostoucím dítětem a výchovou nepřichází do styku a tedy pro seriál nemají pochopení.

62

Odpovědět

ü?

40

Odpovědět

Ono by to bylo mnohem lepší, roztomilejší a nedivnější, kdyby tu holčičku...hrála malá holčička a ne dospělý chlápek, působí to fakt divně :D

25

Odpovědět

jo... pak by si to možná zasloužilo aspoň tu 1*...

02

Odpovědět

Kouknul jsem na každej díl prostě jen pro to, abych nehodnotil něco, co jsem neviděl... ale nemá to cenu... nečekal jsem, že se to může zhoršovat, ale nějak se jim to daří... teď už můžu dávat těch 0,5* automaticky.

53

Odpovědět

Pointa videa mi ušla, ale za úvodní záběr dávám 5 hvězdiček.

90

Odpovědět

Nevím,ale jejich videa jsou čím dál trapnější a trapnější a hlavně ten herec je mi tak strašně nesympatickej.. Na další epizody koukat nebudu - už teď bych potřeboval panáka si pročistit hlavu...

43

Odpovědět

to je škoda, 7 díl stojí za to

32