83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:9 416

Když běžíte maraton, je to hlavně o překonání sebe sama a na celkovém umístění zase tak nezáleží, nebo ne?

Přepis titulků

Nazdar! Vrátil ses ze závodu? Jo, z maratonu. Kecáš, jak to šlo? Skvěle. 3 hodiny 36 minut. O 15 minut jsem si vylepšil osobák. Ne, jako kolikátý jsi byl? Byl jsi první?

Vyhrál jsi? Ne. Druhý? Byl jsem asi 1258. A to tě těší? No, není to závod. On to je závod. Když budeš první, dají ti medaili.

Za 1258. místo medaili nedostaneš. No, vlastně dostaneš. Vždyť jsi prohrál! Neprohrál! Všichni dostanou medaili. Co to je? Závody ve školce? Je to obrovské vypětí. Tak proto.

Copak to vítěze neštve? Jedou domů busem po tom, co porazí 16 tisíc další lidí ve vyčerpávajícím 42km závodě a každá nula tam dostane medaili? To mi přijde absurdní. Je to fakt těžký. Lidi v cíli brečí.

Já myslel, že brečí kvůli prohře. Ty mi to úplně znechutíš. Bylo to pro charitu! Bejt tebou, tak se teď vyhejbám hospicům. 1258. Ponižující. Vylepšil jsem si osobák, jasný? Osobák.

Myslíš, co jsi prohrál posledně? - Co? - Páni, jedna nula proti druhý. Inspirující. Jo, ale aspoň jsem vstal a něco udělal. Zatímco ty tu sedíš na prdeli a jako nula hraješ hry. Nula?

Právě jsem vyhrál Světovej pohár! S Irskem. Jasný. Takže si svou depresi nech pro sebe. Nulo. Kluci, šetřete náboje. Je to maraton, ne sprint. Noobové!