Mluvící zvířátka 2

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:4 437
Mluvící zvířátka dlouholetí návštěvníci webu už budou znát. Nedávno nám ale do diváckých tipů přišlo video, se kterým si tuto parodickou sérii budete moci připomenout. Některé scénky už budete znát z videa, které jsme překládali v roce 2011, ale některé jsou nové, tak snad se vám trefí do vkusu i po letech.

Přepis titulků

Alane! Alane! Alane! Alane! Alane! Ale! Alane! - Ta má teda nohy, koukni na ni. - No koukám. Nekoukej se na ni! Vždyť jsi mi řekla, ať se kouknu. To bylo do ohryzku! - Shaune, podle mě tu nesmíme čurat.

- Je to v pohodě, jen hlídej. - Co to bylo? - Můj zip. - Ty vado, odkud se vzali tihle? - Znáte mě, kluci, já před lidma nemůžu. Alane! Alane! Alane! Alane! Alane! Bear Grylls, Medvěd Grylls? Co to je za jméno? Jsi zvíře, nebo tak trochu pec? Určo jsi chodil na soukromou školu.

S kámošema Jezevcem Hobbsem a Plynovým Sporákem Veverkou. At the Copa, Copacabana. Music and fashion is always the passion at the Copa… Hej, natáčíš mě ve vaně? Vypadni, jsem nahatá. Ne že to dáš na YouTube! Ne, to není Alan. Je to Steve. Steve!

Steve! Steve! Steve! Steve! Steve! Steve! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jednim slovem "mazec".

42