Mocná magie a chabé sebeovládáníJourneyQuest (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:6 415

JourneyQuest je zpět! Po dlouhé době, kdy byl dostupný jen různých placených videoportálech, se opět vrací na YouTube. Perf získal mocný meč a míří za věštkyní, která by jim měla poradit, co mají dále dělat. Ale Zkažení králové, které meč může svrhnout, už plánují svou odplatu.

Poznámka:
Po 9:40 se ve videu nachází sekce otázek a odpovědí jednotlivých herců. Prozatím jsem se rozhodl ji nepřekládat. Měli by vydat samostatné video s otázkami a odpověďmi, takže bych ho přeložil až později. Zatím se soustředím pouze na seriál. Děkuji za pochopení.

Přepis titulků

Hloupá, padoušská, ošklivá, drzá, odporná, ubohá, otrhaná, zatuchlá, prostá, smrdutá, koťátka rdousící, opupínkovaná, idiotská, shnilá křivá huba s prázdnýma očima... "Objevím se a ukradnu ti oblečení." Vypadáš v nich děsně, to ti povídám. Jdu si pro ní! Jestli si myslí, že... Jo, ten epos si nech.

MOCNÁ MAGIE A CHABÉ SEBEOVLÁDÁNÍ Nechte mě zabrat průsmyky. Armády jsou připravené. Tím akorát vyprovokujeme orky. Poškodíme tak naše obchodní styky. Tak je vyprovokujeme! Rozdrtím je svými okovanými botami! Do toho brnění se nevejdeš už stovky let, tlusťochu.

Ale stále dokážu rozdávat rozkazy! Stále existuje možnost, že bychom odstranili vyvoleného, aniž bychom zažehli větší konflikt. Asi vás to udiví, ale souhlasím se špekounem. Vítězství. Tvůj vrah měl příležitost. A víc než jednu. Upřímně, kolikrát někomu dovolíme více pokusů? Není čas na opatrné jednání.

Za žádných okolností nesmí Vyvolený přinést meč do Zkaženého království. Dobrá, jsme tedy domluveni? - Jistě. - Zataraste průsmyky. Žlutý plášť bude okamžitě zabit. Ale ne, Perf. Co? Kdo je tam? Ono je to pořád... Vy blbečci. Kdo nechal zapnutou kouli?

Komorníku, jak dlouho tahle věc běží? Od včera, můj králi, kdy jste se rozhodl... Takže je to tvá chyba. Nezahrávej si se mnou, ženská. Hned to vypojím! Můžeme prostě zabít toho čmuchala? Souhlas! Tak nic.

Válíme se tu jako mrtvola. Jako má žena o svatební noci. Páni, trefa! To není dobré. Asi budu... No jo. Víš, mám pocit, že jsme předtím měli zabočit doleva. Tak ne, měla jsi pravdu.

Opět. Zlobři na mostě před námi. Mluvím zlobrovsky, mohu vyjednávat. Pro dobro všeho lidstva, nenech ho mluvit. Najdu cestu kolem. Zůstaňte tu. Ale vážně. Tři, dva... Zdravím! No jasný...

Jaká to tragická kombinace mocné magie a chabého sebeovládání. Jdu si dát... vdolečky! Budeš mít naprosto legendární kocovinu. Medvěd mi říkal úplně to samé. Přátelíte se spolu? Promiň, nemám na tebe čas. Sepisuji epos, víš?

Hele, ten byl můj. Zatím to moc nezvládá. Stojím přímo před vámi. Mluvte se mnou. Nebuďte jen loutkami cechu. Ale to jsme my všichni. Včetně tebe. Líbí se ti mé červené boty?

Tohle není správné. Tahle scéna je natahovaná. Nejspíše ji už roztáhla na čtyři strany. Copak zápisky zpětně neupravuješ? Pojď, příteli, přidej se ke mně na tomto eposu. Opusťme tento exemplář naprostého selhání a dalších možných aliterací. Počkejte!

Nenechávejte mě tu. Každý nakonec skončí sám. Tebe jsem přehlédla. Proč bych to dělala? Proč vylézají žížaly, když začne pršet? Proč je ti vidět slezina? Máš pravdu. Měla bych jít dál. Vy nemáte žádné "dobrý den", co?

Ty zaplatit mýto hned! My nemít žádné mýto! Možná bychom mohli dojít k jiné dohodě. To nejde moc přeložit. Zaplatit mýto hned! Tvrdil jsi, že mluvíš zlobrovsky. Mluvím! Ale není to jazyk vhodný pro vyjednávání.

Je především o násilí. A o výkalech. Smraďochu, ty zaplatit mýto! Páni, ty máš tedy co říkat. Smrdíš jako hromada pomočených červů. A to ani nemám nos. To neudělal. Samozřejmě že ano. Voním jako květina na jarní louka.

Jasně, to mýto. Já... Kolik být to mýto? Deset zlata. Každý! To je... Jeden... a pak druhý... Rychle, je rozptýlen počítáním.

Přejděte most! Hej, on něco udělat! Co jako on udělat? Co ty mluvit? Co? Ty víš, to s... To je nové kouzlo? Co uděl... Nejasnost.

My udělali to s tamtím. Ty znít jako hloupě. Já praštit ti ciferník! Říkal jsem, že to zvládnu. Ty jsi jako místo, kam hrdinství odchází umírat. Nikam nechoď. Nikdy se nevrátíš. Odvedeme ji dovnitř? To by asi chtělo.

Jdeme, holka. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mimochodem, nešlo by dopřekládat i ty rozhovory na konci? Přece jenom tvoří skoro třetinu videa.

43

Odpovědět

Z popisku pod videem:
Po 9:40 se ve videu nachází sekce otázek a odpovědí jednotlivých herců. Prozatím jsem se rozhodl ji nepřekládat. Měli by vydat samostatné video s otázkami a odpověďmi, takže bych ho přeložil až později. Zatím se soustředím pouze na seriál. Děkuji za pochopení.

05

Odpovědět

+¯\_(ツ)_/¯No, já to psal tak trochu s vidinou, že kdyby to podškrtlo dost lidí, tak by bylo vidět, že je o něco takového větší zájem a mohlo by to urchlit to dopřekládání. Netřeba mi citovat popisky. .-)

41

Odpovědět

První serie jsem byl velký fanda, druhá taky nebyla špatná, ale ta třetí se podle mě vysloveně nepovedla. Zvláště ta prostřední část, (Viděl jsem to jako film v celku, tak nevím které to budou epizody.) byla jak cílená reklama na fantasy městečko pro turisty, vtipů tam bylo pomálu a postavy se chovali těžce schizofreně.

10

Odpovědět

Nebylo to špatné. Škoda že příběh tvořil jen polovinu videa.
A v popisku se ztratila jedna předložka.
:-)

10

Odpovědět

Pět let... takovou dobu sem netrpělivě vyhlížel další díl. Musím říct, že mě tenhle díl poněkud zklamal. Žádná scéna s Glorionem, přeobsazená Nara a slabá scéna se zlobry. Největší zklamání Wren, s Glorionem byli moje nejoblíbenější postavy, těšil sem se na nějakou vtipnou scénu, jak nahá běhat po lese... nejenže už není tak pěkná jako byla (chápu, čas nezastavíš), ale navíc ta scéna "na tripu" byla celkem zoufalá a jak sami řekli, zbytečně natahovaná. Doufám že další díl to zachrání.

50

Odpovědět

Vyměnili hlavní elfku, ta původní byla hezčí. :(

131

Odpovědět

Tam jak jsou ty loutky, neříká spíš puppets of guilt? To by mi tam sedělo víc...

10

Odpovědět

slečna spisovatelka přibrala pár deko :P

200

Odpovědět

Opravdu po 5 letech? :O

11

Odpovědět

Vánoce se blíží :)

41

Odpovědět

Jooooo! 5* a jdu koukat :D

45