Antisociál

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:17 034

Sára si myslela, že potkala dokonalého muže. Vyklubala se z něj však dokonalá noční můra...

Poznámky:
dick pic – fotka penisu; pokud si je neposílají partneři, většinou je ženy dostanou od neznámých chlápků do soukromých zpráv

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Sára si myslela, že potkala dokonalého muže... - Krásná fotka. Označím tě. - Vyklubala se z něj však... - Já nemám Facebook. - ...dokonalá noční můra. - Cože? Nejsem na žádné sociální síti... - To není možný! Nemůžu ho nikde najít! - Nemám facebook... - Nejsem na žádné sociální síti... - Jak najdu fotky jeho bejvalky?! Snapchat, WhatsApp, Facebook...

Nikde není? - Jak ti posílá dick pic? - Nijak. Jeho penis jsem viděla... jen osobně. - Proboha! - Nevím, co mám dělat. Tuhle jsem si vyfotila prsa... - a neměla jsem je komu poslat. - To bude dobrý. - Myslíš?! Myslíš? Nevědí, co dělal loni v létě... protože to není na Facebooku! Nedá se najít. Je mimo civilizační sítě. Jako duch.

Není na Instáči, LinkedIn, ani Pinterestu. - Jenom blázen by ho hledal na Snap Map. - Ten chlap nemá žádný digitální otisk. Dokonce neměl ani MySpace! - Co je zač? - Nemám tucha. - Nemám Facebook. - Co? - Nejsem na žádné sociální síti... Když máš na něco názor, jak ho vyjádříš? Asi to řeknu člověku, co je zrovna poblíž. - Co je to? - Řekla bych, že opravdový foto album. Kde to má komentáře?

Jak ví, že se lidem líbily? Proboha! Ani jedna fotka nemá filtr! Padej odtamtud, Sáro! Zdrhej! Probuď se, Sáro! Vydává se za někoho jinýho! - Ne! - Ale naopak! - Bože, víš vůbec, co měl k obědu? - Ne, jak bych to zjistila? - Jedině že bych se ho zeptala... - Když ho nemůžeš označit, existuje vůbec? Nazdar. - Tak existuje.

- Jo, když tu je... Antisociál. Už brzy na Facebooku, Twitteru, Insta, Snapchatu, Pinterest, Vimeo, YouTube, MySpace, Bebo, LinkedIn, Foursquare, Flickr, Periscope, WhatsApp, Tumblr, Viber, Reddit, LiveLeak, a dokonce i Google+.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Just go to this homepage and see what type of game is this. I would like to tell you that this is a video game which you can play without download. I am http://fireboywatergirl.me getting full entertainment here and wants to share with you. Thank you so much to your attention here.

00

Odpovědět

even google plus :D

61

Odpovědět

Jééé, oni o mě natočili film!
:-D

312

Odpovědět

Moc si nefandi, máš tlačítkovou Nokii jako já? ;P

100

Odpovědět

Asi tě to zamrzí.. ale moc anti social nejseš, když máš profil registrovaný zde. Mohu se podívat na tvé komentáře a mnohé další. Správný anti social by možná ani nepsal komentář :D . Ale rozumím, já mám zase spoustu registrací jen, aby mi mohlo něco fungovat, nebo čistě kvůli komunikaci. Opravdu nechápu lidi co promítají svůj osobní život na sociální sítě, aniž by o to někdo přímo stál. Divím se, že si mají ti lidé o čem povídat, když mohu zjistit jejich názory a náplň dne přes ty posty.

241

Odpovědět

Máš profil tady → nemůže to být o tobě.

30

Odpovědět

*mně - přeci jen, Facebook je od třinácti.

00

Odpovědět

Ještě před pár lety bylo podobných lidí asi hodně... celkem smutý, že už kvůli odběrům na youtube musí člověk mít G+...

51

Odpovědět

Google+ se dá deaktivovat.

00

Odpovědět

nemusí, stačí prostá registrace

10

Odpovědět

Tak tohle se u mě zařadilo do top 3 nejlepších trailerů na fiktivní horor, jaké se tu kdy objevily. Pokud se jich tu vůbec objevilo víc. :D

321

Odpovědět

Pár jich tu ještě máme, třeba Den, kdy Země přestala masturbovat :-)

280

Odpovědět

a co teprve Nadpřirozená prsa :D

150

Odpovědět

+Airen-estest

00

Odpovědět

U mňa zatiaľ vedie The Sims horor: The Sims jako horor :D

80