Moje máma je na Facebooku!

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 467
Počet zobrazení:35 102

Také se vám po přečtení titulku zvýšil tep a stoupla hodnota adrenalinu v krvi? Nebudeme si nic nalhávat, ale realita je opravdu krutá. Přesvědčte se sami poslechem této chytlavé glam-metalové písně od chlapců z Back Of The Class. Možná získáte pár užitečných rad, jak se v budoucnu nečeho podobného vyvarovat.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Býval jsi zvláštní místo pro všechny mé kámoše z vejšky. Svatyně v kyberprostoru, ale každý milostný příběh jednou skončí. Faceboooook... Proč jsi jenom musel ztratit svoji exkluzivitu?

Mé noční můry se staly realitou, moje máma si mě přidala do přátel. Teď tráví všechen svůj volný čas kontrolováním mých novinek. Mezi mé zájmy už nepatří velký zadky a lepkavá travka. Rozsekala mě v Mafia Wars a dala pět hvězdiček Lásce přes internet.

Vyprala barevné prádlo s bílým a zveřejnila "prací fail." Protože... Moje máma je na Facebooku! Našla si nový způsob, jak mě otravovat. Moje máma je na Facebooku! Komentuje, kdykoliv mě kámoši označí. Moje máma je na Facebooku!

Má ho jen kvůli šmírování. Moje máma je na Facebooku! Fotky z dětství mi brání vrznout si. Moje zeď není na e-maily, mami. Už si to konečně zapamatuj. Když mi pošleš sexy rty, neznamená to pusu na dobrou noc. Přidává si i mé kamarády, ti si myslí, že je to vtip.

Kromě Steva, který řekl, že je to máma, co by rád šťouchal. Je to M.C.B.Š. Přečetla si 25 věcí o mně, ke každé napsala poznámku. Teď ví, že jsem prohrál sázku a musel si depilovat pytlík.

Navrhuje mi každý den nové stránky, od "mazlení" po "Will a Grace." Začíná se to dostávat do bodu, kdy se budu muset vrátit zpátky na MySpace. Ale ne doopravdy. Napsal jsem status: "Šéf mě pořád drží v práci." Máma odepsala: "Teď už chápu, proč jsi říkal, že je to pitomec."

Můj šéf to viděl a vyhodil mě. Máma je důvodem, proč teď hladovím, jsem o samotě a pravděpodobně zemřu. Protože... moje máma je na Facebooku! Teď musím hlídat každé svoje slovo. Moje máma je na Facebooku! K čertu s tebou, Marku Zuckerbergu.

Moje máma je na Facebooku! Napsala veřejnou upomínku... Moje máma je na Facebooku! ...že jsem vyšel z její vagíny. Moje máma je na Facebooku! Pozvala mě do bratrancova společenství. Moje máma je na Facebooku! Je to jako rodinná sešlost.

Moje máma je na Facebooku! Snažím se nebýt krutý. Moje máma je na Facebooku! Ale už mě našla i na Twitteru. Moje máma je na Facebooku! Moje máma je na Facebooku! Moje máma je na Facebooku! Moje máma, tvoje máma, jeho máma, Stevova máma, všechny mámy…

jsou na Facebooku! Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (148)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

110 %
Sice fejsbůček nemám a i matka již nežije, ale je to děsivá představa.
Jen je třeba si uvědomit, že ty umřelé matky se na nás všechny dívají z nebíčka (či kde dle své nátury přistály) a navzájem všechny naše činy stejně komentují a dají nám to do mrtě vyžrat až se tam po smrti dostaneme taky.
Malé zadostiučinění je, že to stejně tak vyžraly od svých matek (da capo al fine).

03

Odpovědět

Až na to že je to 5 let staré video na které se snažíš trolit, tak song super.

00

Odpovědět

+:/Proč "trolit"?
Já to tady viděl už kdysi a pořád se mi líbí. Co je na tom špatného?
Promiň, že jsem si dovolil projevit svůj názor. Vím že to bylo ode mne opovážlivé až neslušné.
Jo, a abych nezapomněl, víš co mi můžeš, že?

00

Odpovědět

U mně je to táta kterej má účet na FB a na twitteru jen kvůli tomu aby mně kontroloval :((

180

Odpovědět

Zdar! O Facebooku je i můj dotazník do školy http://login.oursurvey.biz/4816, po můžete mi ho vyplnit? Díky!!!

189

Odpovědět

Ou..takova nostalgie..muj prvni videoklip prelozen od vas, co jsem videla..usli jste vsici velkou cestu a moc tomuhle webu fandim :))..

200

Odpovědět

:D Tak to je síla, nechtěla bych mít mámu na facebooku :D

190

Odpovědět

to je stašně chytlavé!! :D:D

180

Odpovědět

cetli ste si ten e-mail ?? :D

191

Odpovědět

Přelož prosím! :D

00

Odpovědět

Alvaro: si nejakej moc chytrej. za zeacatku tam zadny takovy fce nebyly.. to jde videt ze tam jsi cca rok a vubec nevis, tak stfu noob.

180

Odpovědět

JO! :D tenhle klip je absolutně nejlepší! :DDD Nehorázně sem se u něj nasmála, když sem ho poprvý viděla! :D A směju se u něj pořád! :D

180

Odpovědět

nejde to

180

Odpovědět

Mě taky přivedla tahle píseň na VideaČesky.cz

180

Odpovědět

tenhle song mě na tyhle stránky přived :))

180

Odpovědět

mamina mi píše na zed emaily jak je tam řečeno xD

180

Odpovědět

A proto svého sedmnáctiletého syna v přátelích nemám:-))) kromě toho by mohl kontrovat on mě :-P

190

Odpovědět

jo, ta moje tam je taky. A má tam naprosto příšernou fotku :-D

180

Další