Mrkev v krabici 2

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:4 691

Mrkev v krabici se vrací! Podaří se Jonovi uspět a překonat legendárního Seana Locka? Nebo to dopadne jako posledně?

Přepis titulků

VAROVÁNÍ KLIP OBSAHUJE VULGÁRNÍ HUMOR Než budeme pokračovat, je čas na bonusové kolo. Vrací se Mrkev v krabici! MRKEV V KRABICI Přesně tak, blafovací hra, kterou nikdo nechtěl, je zpět! Seane, Jone, pojďte za mnou do arény Mrkve v krabici. V pohodě, Seane? Přicházel jsi sem velice sebejistě. Jsem naladěný na výhru.

Pravidla Mrkve v krabici jsou jednoduchá. Oba máte krabici, ale jen v jedné je mrkev. Cílem hry je získat mrkev. Je to blafovací hra. Pokud jste neviděli, jak to proběhlo napoprvé, tak takhle vypadala první Mrkev v krabici. Nechat, nebo vyměnit? Můžu si nechat tohle, nebo dostat krabici s mrkví. - Ano.

- Chci Seanovu krabici. Pokud tam není mrkev, tak jsi génius. Vyměňte si krabice. Podívej se do krabice. A můžeš odhalit… Ukaž to na kameru. Je tam mrkev? Nic tam není! Vítěz! Gratuluju. - Bolestná vzpomínka? - Mně je to fuk. Debilní hra s debilní mrkví a debilní krabicí.

- Nechceš pomstu? - To slovo nemám ve slovníku. Ale moc rád bych ho dojebal. Jasně. Seane, porazíš Jona? Ne. Dal bych si mrkvičku. Seane, za chvíli se podíváš do krabice. Pokud tam není mrkev, musíš Jona přesvědčit, aby ti dal svou krabici. Jon se může rozhodnout.

Buď si nechá svou, nebo ji vymění. Seane, chceš mrkev. Jone, chceš mrkev. Ale mrkev je jen jedna. Pojďme na hru. Mrkev v krabici. - Můžu? - Můžeš se podívat dovnitř. - Co? - Sleduju tě, kámo. Jestli tam máš mrkev. Koukni se, jestli je tam mrkvička. Seane, jsi se svou krabicí spokojený? Chceš si krabice vyměnit?

- Jone, je to na tobě. - Může mi to být u prdele, ne? - Ale není. - Nevyhrál jsi, tak nevíš, jaké to je. - Chceš mou krabici? - Prosím, vezmi si mou krabici. - Kterou chceš? Jeho, nebo svou? - Kdybych měl v krabici mrkev… Jone, potřebuju odpověď. Je to fuk, necháme si svoje krabice. To se mu nelíbilo, co? - Nebo jo?

- Takhle se tváří, když se mu něco líbí? Zeptej se mé ženy. Ta to neví. Necháme si svoje krabice. Tuhle krabici mi seslal Bůh. Rozhodl ses nechat si svou krabici. Jone, podívej se do své krabice, jestli ses rozhodl správně. Je tam mrkev? Vyhraješ, pokud je tam mrkev. Pokud je tam mrkev, jsi vítěz. - Je tam mrkev?

- Jo. Jimmy, myslíš, že tam je mrkev? Ne, myslím, že jsi zase prohrál. Co to tam máš, Seane? - Gratuluji. Super hra. - Díky. Sean Lock, vítěz Mrkve v krabici! Vážně je mi to u prdele. - Pět bodů pro Seana! - Jo! Dobrá práce. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

docela se nabízelo prohodit si tentokrát role :)

60

Odpovědět

Mrkvový král! :)

180