Mrsknul jsem s tím o zem

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:889
Počet zobrazení:14 213

Taky se někdy tak rozohníte, že máte chuť s něčím mrsknout o zem? Andy Samberg má podobný problém. Hází na zem všechno, co mu padne do ruky. On totiž není součástí Systému!

Pokud vás pobavila dříve přeložená videa od tvořivého tria The Lonely Island, nenechte si ujít ani tenhle skvost z pořadu Saturday Night Live. Navíc se objeví i známí hollywoodští herci Elijah Wood a Ryan Reynolds v čestných roličkách.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: scr00chy Šel jsem si takhle po ulici... a nějakej chlapmi nabídl nejnovější energetický nápoj. "Budeš utíkat rychlejia skákat výš." Čéče, nebudu pít ten tvůj jed. Mrsknul jsem s tím o zem! Za koho mě máš? Nebudu součástí Systému, čéče!

Nabízej si to někomu jinýmu. Zašel jsem si na párekke svýmu oblíbenýmu stánku. Prodavač říká: "Jsi můj věrný zákazník,tady máš jeden zdarma." A já mu říkám:"Čéče! Vypadám snad jako bezďák?" Vzal jsem toa mrsknul s tím o zem! Nechci tvoje dary. Jsem dospělej. Nemusíš mi kupovat párky, čéče!

Byl jsem na tržnicis mojí takzvanou přítelkyní. Podala mi telefon a říká:"Je to tvůj táta." Čéče, tohle není můj táta.Tohle je telefon. Tak jsem s ním mrsknul o zem! Myslíš, že jsem blbec? Nejsem součástí Systému! Nemám za tátu telefon! Logicky!

Nějakej pozér mi na oslavě narozeninnabídnul dort. To mám jako sníst? Všechno nejlepší, země! Mrsknul jsem na zem celej dort. Vítej v realitě, blbečku. Na zem se dá hodit tolik věcí. Třeba tohle. A tohle.Tohle taky. A dokonce i tohle. Jsem dospělej!!

Dva namyšlenci z Hollywoodumi chtěli dát podpis... Nikdo o váš podpis nestojí. Vy namyšlenci. Pak ti namyšlenci vstalia vytáhli na mě taser. A naprali mi to přímo do zadku. Padl jsem k zemi, ale namyšlencům to nestačilo. Jeden šok do zadku za druhým.

Křičel jsem a svíjel se bolestí,zadek v jednom ohni. Odneste si z toho ponaučení: Systému nemůžete věřit! Čéče!

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rap nemusim, ale TLI jsou naprosto bezkonkurenční v tomhle !!! :)

00

Odpovědět

to je s****a :DD 10*

232

Odpovědět

rofl x))))))

182

Odpovědět

And the point of this story is never f**k with frodo

263

Odpovědět

maaan, this isn't my dad... this is a cell phone
and i threw it on a grooound.. nemůžu z toho :D

213

Odpovědět

Mohli byste trošku upravit ten překlad, je to HODNĚ hrubě přeloženo a odpovídá to jen obecně, hodně to ubírá na vtipnosti videa.

P

1919

Odpovědět

happy birthday to the ground :D :D :D NO LOL to mě totálně rozsekalo :D

182

Odpovědět

hou hou ses borec :)))) dik

182

Odpovědět

Zkus to teď.

182

Odpovědět

me to pise Invalid video ID : gaYL5H46QnQv ..... tak nevim cim to je ostatni videa mi fakcej normalne

182

Odpovědět

f1|1p: Vždyť to funguje.

182

Odpovědět

nefakato zase :( jinac parada video

182

Odpovědět

prrrrplsd: Jo, Elijah "Frodo" Wood.

183

Odpovědět

ten namyslenec z hollywoodu
nebyl to frodo ??

182

Odpovědět

I TRŮ IT ON D GRÁÁÁÁUND!!!! :-D

181

Další