Natalie Portman rapuje

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 117
Počet zobrazení:14 243

Natalie Portman je izraelsko-americká herečka, svoji první roli získala ve filmu Leon, ale je známá především ztvárněním senátorky Padmé Amidaly ve Hvězdných válkách. V následujícím kousku ze Saturday Night Live se Natalie svěří, jak vypadá její obyčejný den. A jelikož se na písni podílela i trojice The Lonely Island (Andy Samberg samozřejmě v klipu nechybí), očekávejte jedno z nejsprostějších videí, které kdy spatřilo světlo světa na těchto stránkách. Proto jen pro starší 18 let! Pozn. Jeff Zucker je ředitel NBC Universal. Natalie opravdu vystudovala Harvard a to v oboru psychologie.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Dnes tu máme filmovou hvězdu Natalii Portman. Zdravím. Takže, Natalie... Jak probíhá takový běžný den Natalie Portman? - Opravdu to chcete vědět? - Prosím, řekni nám to. Vůbec nespím, zku*vysynu kvůli všemu tomu hnusu a trávě. Jedu stodvacítkou, nechám si ho kouřit, když dostanu smyk. Sakra, Natalie.

Ty jseš bláznivá kočka. Ty drž hubu a vykuř mi pé*o. Týpkům dám ránu do huby jako gejzír, zku*vysynu. Přivalím si to do NBC a vymlátím sra*ky z Jeffa Zuckera. - Co chceš, Natalie? - Chlastat a rvát se! - Co potřebuješ, Natalie? - M*dat celou noc. Nezkoušej to na mě, když jsem sjetá vteřiňákem. Strčim ti nohu do krku, dokud se mi nevys*reš do boty. Nechám tě křičet a tu čistírnu mi zaplatíš.

S*ru na to. On přece křičel moje jméno. Omlouvám se, Natalie, ale máme to chápat tak, že tu omlouváš svoje řízení pod vlivem? Nikdy jsem netvrdila, že jsem vzorný příklad. A co všechny ty děti, které k tobě vzhlíží? Máš pro ně nějaký vzkaz? Všechny děcka, co ke mně vzhlížej, mi můžou vykouřit pé*o. Píše se to Portman, zm*de.

Ožeru se do němoty. Rozříznu ti krk a do tý díry napustím rajskej plyn. Budeš se smát a brečet a já se zasměju, až chcípneš. A vy všichni týpci... Vy víte, že mluvím k vám. - Milujem tě, Natalie. - Já vás chci taky oje*at! P jako Portman. P jako pí*a. Tvýho psa zabiju z legrace, tak na mě nedotírej. No teda, Natalie. Jsem překvapený.

Tohle všechno z úst absolventky Harvardu? No, je toho ještě dost, co o mně nevíte. Opravdu? Jako třeba? Když jsem byla na Harvardu, tak jsem každej den kouřila trávu, podváděla při každým testu a vyšňupala všechen koks. Byla jsem v hustý partě a ty se taháš s bandou týpků. Sednu si ti na ksicht a vys*ru se. Natalie, ty jseš teda drsná mrcha. To teda jo!

A vždycky ti zaplatím čistírnu, když se ho*no dostane na tvoji botu. Co je?! A pokud jde o to užívání drog, tak za to se můžu zaručit. Moje pé*o je z tebe vystrašený, holka. Tak dobrá. Natalie, mám poslední otázku. Kdybys mohla dát francouzáka jakémukoliv chlápkovi z Hollywoodu. Kdo by to...

Už žádné otázky. Co?! www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

221

Odpovědět

To byla skutečná Natalie?

293

Odpovědět

Jasně. Bylo to pro skeč v pořadu Saturday Night Live.

320

Odpovědět

"We love you, Natalie.""I wanna f.uck you to"...nejlepší hláška :D

652

Odpovědět

Už vím, proč Anakin přešel na temnou stranu.

662

Odpovědět

TLI a cenzúra? Kde to sme??? Inak ten klip je perfektný :D

250

Odpovědět

Ta cenzura byla udělaná umyslně. Nebo sis snad nevšiml, že "cenzurovali" i psí oči? :D

00

Odpovědět

Kráva to je ;)

1893

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=KpMPFGBtE7Q tady to je celý a bez cenzury

183

Odpovědět

Uživatel toto video odstranil. - a ani se moc nedivim ;)

220

Odpovědět

Pěkně trapný ..že prej rapuje?? :D no lol ani bych nerek!je to docela nudný

19119

Odpovědět

Trapný...

20100

Odpovědět

"Proto jen pro starší 18 let!" vážně? dyť je všechny vypípaný a vyhvězdičkovaný…

221

Odpovědět

PERFECTO... na Natalii se mi líbí, že dokáže zahrát cokoliv a v tomhle vidku je fakt dobrá:o)

240

Odpovědět

spíš je škoda, že je právě otitulkovaná jen tato cenzurovaná verze. na tytrubce je k vidění i necenzurovaná samozřejmě :)

210

Odpovědět

Tá cenzúra to fakt skazila... Kto to kedy videl, TLY a cenzurované videá...

200

Odpovědět

Nedává to smysl, protože holky ho nemaj :D

202

Odpovědět

Ta poslední scénka je hustá :D "Už žádné otázky" :D :D

191

Další