Mrznou mi koule!

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:747
Počet zobrazení:7 889
Tak k nám do té naší malé zemičky konečně dorazil pořádný mráz. Spousta z vás to jistě nese s nelibostí, ale co mají teprve říkat tučňáci na Antarktidě? Scénka pochází z parodie Farce of the Penguins a hlasových rolí se ujala celá plejáda známých hollywoodských herců jako James Belushi, Whoopi Goldberg, Bob Saget, Jason Biggs nebo Christina Applegate. V tomto videu uslyšíte hlas Samuela L. Jacksona, který se do krve pohádá s tučňákem, kterého mluví komik Gilbert Gottfried. Ten má totiž jistý delikátní problém...

VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

Přepis titulků

Starší tučňáci vědí, že je jen otázkou času, než zvolají... Mrznou mi koule! Sakra, ta zima umí každého podráždit. Vůbec netušíš, čím si procházím. Sedíš si ve vyhřátém nahrávacím studiu v LA a královsky ti platěj. - Ne dost. - Určitě je to slušná sumička. - Ne dost! - A mně je to u prdele! Protože mi mrznou koule!

Přestaň si stěžovat, sám sis vybral, kde budeš žít. Vybral? Seš idiot? Proč bych asi chtěl žít někde, - kde je 80 pod nulou? - Můžu pokračovat? A jak tě asi můžu zastavit? Seš v prosluněný Kalifornii a já na Antarktidě, kde mi mrznou koule! Tak můžu pokračovat? Co se stalo? Říkal jsem ti to, ty kreténe, ale ty sis furt mlel svou!

UMRZLY MI KOULE! - To nebyly tvoje koule. - Ale byly! Vždyť nemáš koule. Jen nějakou ploutvičku místo penisu. Víš co? Naser si! Morgan Freeman má víc talentu než ty v jediné pize na prdeli. Díky! Užij si polární zimu, právě začala! Ale to tě trápit nemusí. Seš přestárlej a beztak ti už umrzly koule, nebo to, co tam vy tučňáci vlastně máte!

NASER SI!!! Ne, ty si naser, ty bezkoulej mamr... Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

viem ako ludia nemusia o moj boze ale Oh my god.

180

Odpovědět

Mě to celkem pobavilo :-D
Sice nevím jak to (obvykle tento jednoduchý humor moc nemusím), ale mě to pobavilo :-D

180

Odpovědět

Tenhle film jsem viděl česky a je to docela dobry jako prumerny film

187

Odpovědět

Bída

185

Odpovědět

Tohle je typický přiklad trapného amerického humoru. Jako co je na tom vtipného, že jeden blbeček stále do kola opakuje umrzly mi koule a pak si vzájemně s vyprávěčem nadávají? A ten tučňák do toho, to má být vtipné? Takový humor míří hodně hodně nízko. A přitom taková zvučná jména.

188

Odpovědět

Závěrečné F*********ck you!!! mě fakt dostalo :D

1811

Odpovědět

Suprovy videjko dalsi takovy pls 10/10

1930

Odpovědět

Pro Tlapu: Čáu Petříku..:D

1811

Odpovědět

i když je to fakt hloupej humor tak mě to pobavilo, mluvící zvířata jsou super :D . Připomělo mi to tohle video http://www.videacesky.cz/skece/mluvici-zviratka ,. z toho sem uplně nemohl

186

Odpovědět

výborný :DDD

1819

Odpovědět

to je tak trapny

1811

Odpovědět

ze slabšího kontinentu....

187

Odpovědět

Nechtěl bych něco krtizovat jen tak, ale tohle mi přišlo opravdu hodně trapné.

188

Odpovědět

a kde má ty koule?

1812

Odpovědět

Jmenuju se Uši!
A ty jsi až po uši v hovnech!

1813

Další