Jak se Samuel L. Jackson ženilThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:6 821
Hosty Grahamovy show byli manželé Jacksonovi, kteří se nějak nemohli dohodnout, jakže to bylo s jejich svatbou. Ve druhém videu ze starší show zase Samuel L. Jackson přiznává, jak rád se dívá na své filmy.

Přepis titulků

Už jsem říkal, že jste svoji 40 let, ale pokud se nepletu, myslím, že jsi LaTanyu nepožádal o ruku. Vážně? On si vymýšlí. Tahle historka mě zajímá. - Tys mě nepožádal o ruku? - Nepamatuju se. Pamatuju si, žes měla v ruce nějaké pozvánky, kde bylo napsané datum. Ne, tak to nebylo. Říkala jsem, že je můj dědeček těžce nemocný a že zemře a dělá si starosti, že jsme se ještě nevzali.

Takže jsme se museli vzít, aby mě mohl dovést k oltáři. S tím si dělal starosti, že jsem poslední vnučka, kterou ještě nedovedl k oltáři. Tak jsme se museli vzít. Musel ses zeptat jeho, jestli si mě můžeš vzít, a potom se zeptat mě, jestli si tě chci vzít. A tos udělal. - Fakt? - Ano, udělal. Víte co, to je jedno.

- Ale ta svatba samotná. - Takhle to bylo. Bylo to strašně romantické, poklekl jsem na jedno koleno a tak. Bylo to sémantické, ale proběhlo to. Neříkal jsem sémantické, říkal jsem romantické. - To vyřešíte. - Z toho budou problémy. Díky, Grahame, to jsem potřeboval dneska řešit.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kurec, to je frajer. A jak to asi dělá, že ve svých letech vypadá na ani ne 50? Že by vedlejší účinky dlouholetého užívání vosku na kebulu?

21

Odpovědět

Čo sa stalo s naším životom?

13

Odpovědět


Odpovědět

A čo stalo s Billom Burrom???

02

Odpovědět

Co se stalo s Key a Pelle chodil jsem sem hlavně kvůli nim :(((

22

Odpovědět

Většinu dílů jsme u nás již přeložili. Na jejich YouTube kanálu se sice objevují nová videa, ale to jsou pouze reuploady starých epizod.

60

Odpovědět

zaplatpambu, ze uz neni co prekladat. Bylo to trapny a nezazivny.

76

Odpovědět

Je mu 71 let. To je neuvěřitelný, taky bych chtěl v tomhle věku bejt takovej řízek... :-)

400